3. دارای خاصیت کشسانی آناتومیک باشد

اما گاهی سدیم پلیاکریلات با مقدار کمی اسید اکریلیک که پسماندی از فرایندهای تولید است، ترکیب میشود که از لحاظ نظری، در دُزهای بالا میتواند به پوست نوزاد آسیب برساند. برندهاي معتبري چون پريما ترک و پريما لهستان به قدري محبوب مي باشند که مي توان گفت بهترين پوشک ها در طراحي و ساختِ بي عيب و نقص موجود بازار هستند.دو برند معتبر پريما و پمپرز بي اغراق توانسته اند تمامي شاخصه هاي لازم را هم زمان داشته و خيال مشتري را از هر لحاظ راحت کنند. محصولات بامبل ساخت کشور ترکیه و از بهترین برند ها در زمینه محصولات بهداشتی است کیفیت پوشک بامبل جهانی است.که همین باعث اعتماد مشتریان می شود. فروشگاه اینترنتی پارلاک انواع پوشک بچه را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا عرضه میکند. اگر پوشک کودک کیفیت خوبی نداشته باشد نه تنها باعث پس دادن ادرار و مدفوع نوزاد می شود، بلکه انواع حساسیت های پوستی و قارچی را به همراه می آورد. این مواد بیش از آنکه برای نوزاد مفید باشد برای او مضر است و احتمال دارد کودک به انواع عفونتهای قارچی، اگزماهای پوستی و … یک پوشک نامناسب ممکن است موجب انحراف پاهای کودک، عفونت ادراری، حساسیت پوستی و بیماریهای جدیتری شود، پس انتخاب پوشک را دست کم نگیرید.

در این پوشک کودک به راحتی میتواند فعالیتهای روزمره خود را داشته باشد. قبل از این کار پوشک، کیسه برای انداختن پوشک کثیف، دستمال مربوط و کرم ضدالتهاب و سوختگی پوست را کنار دستتان بگذارید تا برای تکمیل روند تعویض پوشک مجبور به رها کردن نوزاد نشوید. لایه رویی اکثر پوشکها از جنس پلاستیک تولید میشود که متاسفانه از تنفس طبیعی پوست جلوگیری میکند و ممکن است باعث ایجاد التهاب، سوزش و سوختگی در پوست کودک شود. اکثر اوقات افرادی که نوزادی را دارند با این مشکل مواجه شده اند که پای نوزادشان بر اثر ادرار و ماندن در پوشک می سوزد و آسیبهای جدی را برای آنها ایجاد می کند . از آن جايي که دور ماندن مادر از کودک در اکثر مواقع غير ممکن است با استفاده از پوشک استخري مي توان با خيالي آسوده کودک را با خود به استخر يا ساحل برد و بدون پس دادن ذره اي بو و نم، کودک را مي توان با همسالان خود در انرژي گرفتن از آب تنها گذاشت.

سایز پوشک را بر اساس وزن کودکتان انتخاب کنید. پوشک سایز ۱ این پوشک مناسب نوزادی بوده و پوشک سایز ۵ با عنوان پوشک خیلی بزرگ تولید و عرضه شده است. برای بهترین برند پوشک بایستی فاکتورهایی مثل آلرژی زا نبودن، ایمنی، عدم نشتی و هزینه را در نظر بگیرید. این برند آلمانی است و محصولات آن کاملا وارداتی هستند. مدفوع طبیعی نوزادان نه سفت است و نه خشک. مولفیکس به لطف موانع مقاوم در برابر آب که از نشت جلوگیری می کند ، از نوزادان محافظت کامل می کند و پوست آنها را به صورت شبانه روزی خشک و سالم نگه می دارد. يک پوشک مناسب از آن جايي که نبايد بوي نامطبوع را پخش کند در عين حال نبايد عطري باشد، عطري بودن براي برخي کودکان حساسيت زا بوده و مخصوصا براي دختران ممکن است خطرآفرين باشد، پوشک هاي پريما ، پمپرز ، هاگيز، جان به به و کانفي همگي با وجود داشتن لوسيون نرم کننده جهت لطافت پوست کودک، بدون بو بوده و باعث ايجاد التهاب در پوست حساس کشاله ران نمي شوند. این پوشک برای پوست بسیار حساس کودک شما طراحی شده است و لایه جاذب سبز آنها خشکی کامل را ایجاد می کند.

پوشک کودک کانفی دارای نوار های جانبی کشسانی بالا و لبههای جانبی ضد آب است پوشک کودک کانفی (Confy) دارای لبه های جانبی ضد آب و لایه فوق جاذب می باشد. پوشکهای دارای لایه جاذب رطوبت در داخل و سطح پوشک، بهترین گزینهاند. بهترین پوشک نوزاد دختر را همین برند با استفاده از مواد ضد حساسیت طراحی کرده است. برند محبوب مای بیبی که جزو بهترین برند پوشک بچه در بازار می باشد، این بار پوشکهای نوزاد خود را در سری «مهربان با پوست» که حاوی عصاره بابونه است، به بازار عرضه کرده است. هم چنین پوشک مولفیکس راحت و مناسب با بدن و سازگار با پوست است، جذب بالا و فوقالعاده ای دارد. سپس با پنبه ی مرطوب شده با آب یا دستمال مرطوب مناسب نوزاد، بدن او را پاک کنید. اینک از نوزادتان کمی فاصله بگیرید و به سمت عقب بیایید و بتوانید به راحتی و با فضای بیشتری پوشک زیر نوزادتان را بیرون بیاورید (پاهای نوزاد را به بالا بلند کنید) و پوشک کهنه را از زیر او به سمت خود بکشید. 1- یادتان باشد حتما نوزاد را بشویید و با استفاده از دستمال مرطوب پاک کنید، توجه داشته باشید که باید این کار را از جلو به عقب انجام دهید تا میکروب به ناحیه تناسلی او نرسد.