10 مدل برتر پوشک بچه با کیفیت موجود در بازار با قیمت مناسب.مامان لیست

برای پیدا کردن اینکه آیا پوشک مناسب است، اطراف کمر و پاهای کودک را چک کنید. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که لبه اطراف پاهای آنها در لبه های الاستیک پوشک گیر نمی کند. میتونید توی فروشگاه اینترنتی نی نی پی به قسمت خرید پوشک بروید و با یک کلیک هر مدل پوشکی که برای کودک شما مناسب هست رو به سبد خرید منتقل کنید و بعد از طی کردن یه مسیر خیلی ساده، منتظر بمونید تا تیم نی نی پی خیلی سریع پوشک رو به دست شما برسونن. اولین پیشنیاز برای رسیدن به این مرحله، توانمند شدن مثانه کودک برای کنترل ادرار و خارج کردن آن در زمان مناسب است و داشتن چنین انتظاری از کودک قبل از 30 ماهگی چندان منطقی نیست. سایز 3: برای کودکان با وزن 4 تا 9 کیلوگرم، باید از پوشک سایز 3 استفاده شود. علاوه بر اینکه بیشتر تعداد دفعات کمتر می شود، مدفوع کودکان تغذیه شونده با شیر مادر نرم تر از نوزادانی است که از فرمولا استفاده می کنند. بیشتر پوشک های پارچه ای که امروزه در دسترس هستند، یک لایه بیرونی ساخته شده از پارچه ضد آب و یک لایه داخلی ساخته شده از مواد جاذب آب دارند.

با این حال در برخی از محصولات این مواد اضافی جهت حمایت از محیط زیست حذف شدهاند و پوشک ظاهر سادهتری دارد. در برخی از محصولات بی کیفیت این موضوع رعایت نمیشود و به محض این که پوشک دیر تعویض شود اثرات سوختگی و بیماریهای قارچی خود را نشان میدهند. پوشک های با رطوبت کمتر ممکن است علامت کمبود آب را نشان دهد و مدفوع کمتر ممکن است نشان دهنده یبوست یا سایر مسائل گوارشی باشد. در این سن، کودک شما ممکن است روزانه به 8 پوشک نیاز داشته باشد. در مکان صاف شما نگران چرخیدن کودک و پرت شدن او نیستید. پوشک پارچه ای باید بلافاصله پس از مرطوب شدن عوض شود؛ پوشک یکبار مصرف می تواند کمی طولانی تر باقی بماند، تا زمانی که سنگین و مرطوب شود. به محض اینکه پوشک بچه شما مرطوب یا خیس است، وقت آن است که آن را تغییر دهید. سایز 2: پس از آنکه کودک شما کمی وزن پیدا کرد و به 6 کیلوگرم رسید، می توانید به سراغ پوشک سایز دو بروید.

سایز 6: با وجود اینکه بسیاری از کودکان، پیش از رسیدن به این سایز از پوشک گرفته می شوند، اما برای کودکان 15 تا 25 کیلوگرم می توانید از این سایز پوشک استفاده کنید. سایز 4: سایز 4 از کشسانی بالاتری در مقایسه با سایزهای قبلی برخوردار بوده و برای کودکان با وزن 7 تا 18 کیلوگرم بسیار مناسب است. برای پیدا کردن اندازه مناسب پوشک نوزاد برای نوزادتان از نمودارهای سایز ذکر شده در بسته استفاده کنید. همچنین خوب است بدانید خرید عمده ی پوشک برای نوزاد کار درستی نیست! همچنین این پوشک ها زیست تخریب پذیر نیز هستند. نوزادان معمولا پوشک خود را هر یک تا سه ساعت و همچنین هر بار که آنها را تغذیه می کنید خیس می کنند. پوست برخی از نوزادان بسیار لطیف است و ممکن است هر بار که ادرار نمودند به پوشک جدیدی احتیاج داشته باشند تا پوست آنها قرمز و زخم نشود.

پیشنهاد ما این است از خرید پوشک بچه ارزان صرف نظر کنید؛ چرا که نمی توان روی سلامت کودک قیمت گذاشت. قیمت پوشک براساس معیارهای مختلفی از جمله سایز، برند، کیفیت و قیمت روز بازار تعیین می شود. برند نکته مهمی است که در زمان تهیه پوشک برای نوزاد باید توجه کرد که پوشکی را تهیه نمود که از برندهای معتبر باشد تا باعث آسیب دیدن نوزاد نگردد . کانفی بهترین مارک پوشک ایرانی برای نوزاد دختر هم محسوب میشود.بدن نوزادان دختر حساستر و آسیب پذیرتر است .امکان دارد که رطوبت به داخل بدن کودک بازگشته و ایجاد عفونت و حساسیت پوستی بکند.پوشک کانفی قیمت بالایی دارد.اما بیشترین قدرت جذب را درمیان پوشکهای لیست ما دارد. نوزادان بعد از هر اجابت مزاج نیاز به عوض کردن پوشک دارند. یک نوزاد تازه متولد شده کمتر از یک ماهه احتمالا بین 10 تا 12 پوشک استفاده می کند. در این سن، کودک شما احتمالا دارای سه تا چهار بار حرکت روده در روز است و هر زمانی که غذا بخورد مدفوع می کند.