10 مدل برتر پوشک بچه با کیفیت موجود در بازار با قیمت مناسب.مامان لیست

اکنون رقابت بین برندهایی شدیدتر است که با وجود ظرافت تار و پود بیشترین قدرت جذب را در محصول تعبیه میکنند. لازم به ذکر است مواقعی که نوزاد فقط ادرار کرده است، بهتر است با دستمال مرطوب او را پاک کرد و در مواردی که مدفوع کرده است، بهتر است زیر شیر آب، بدن او را شست. چه زمانی باید به جای کرم یا لوسیون از پماد یا خمیر استفاده کنم ؟ اگر او بعد از طی کردن این مراحل باز هم مقاومت کرد، میتوانید آرامآرام به او القا کنید که بزرگترها به جای استفاده از پوشک سراغ توالت میروند اما هرگز برای راضی کردنش از تحقیر و سرزنش کمک نگیرید. آنها را روی سطح پوشک تا کنید که به پوست بچه یا پوشک تمیز نچسبد. آیا آنها کمک کننده بوده اند؟ پوشکهایی که لایهٔ رویی آنها پلاستیک است، امکان تبادل هوا با بیرون را ندارد و بنابراين پای کودک خیلی زود دچار ادرار سوختگی میشود.

در لایه داخلی پوشکها مواد و پودرهای رطوبت گیر کریستالی استفاده میشود که در برخی از برندها این مواد و بخشهای جاذب چند لایه طراحی میشوند. پوشک سایز پنج بیبی کینگ با توجه به اینکه کودک در این سایز نیاز به آزادی حرکت بیشتری دارد طراحی گردیده است در این سایز از نوارهای کشسان کناری برای آزادی حرکت بیشتر و فرم آناتومیک هماهنگ با بدن کودک استفاده شده و همچنین برای مراقبت از پوست نرم و حساس نوزاد از لایههای داخلی و خارجی نرم و لطیف استفاده گردیده و با استفاده از لایه فوق جاذب ADL مانع از بازگشت مایع به سطح پوست کودک دلبندتان میشود و شما بهراحتی با استفاده از چسبهای مکانیکال پوشک بیبی کینگ که قابلیت باز و بسته شدن بهدفعات را دارد میتوانید نوزاد خود را پوشک نمایید. یکی دیگر از برندهای با کیفیت خارجی است که برای پوست های حساس کودکان بهترین انتخاب است. بعلاوه برخی پوشکها دارای سدیم پلی کربنات سدیم (sodium poly carbonate) هستند که باعث تحریک پوستی کودکان میشود. اما، وقتی صحبت از پوشکها و کودکتان می شود، اگر لباس بـه تن کرده اسـت، باید کمی بیشتر هوشیار و مراقب باشید. پس توصیه میکنیم در سنین ابتدایی پوشکهایی با تعداد بیشتر در یک بسته استفاده کنید.

۶- باسن و اندام تناسلی نوزاد و تمام چین و چروک های پوستی او را با دستمال مرطوب پاک کنید و این کار را از جلو به عقب انجام دهید تا آلودگی های قسمت پشت او را به جلو و اندام تناسلی اش منتقل نکنید. اگر به زودی صاحب فرزند خواهید شد و یا فرزند نوزاد و کوچکی دارید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید. دور شدن حتی برای یک لحظه ممکن است موجب شود نوزاد از بالای میز یا تخت به پایین پرت شود. بچه ها میتونن آزادانه حرکت کنن، راه برن، بالا و پایین بپرن بدون اینکه والدین شون ذره ای نگران جابجاشدن یا باز شدن و نم دادن پوشک کودک بشن. تعویض را بگذارید تا مجبور نباشید برای هر بار تعویض بچه از پله ها بالا و پایین بروید. تا کنون چه درمان هایی را برای بهبود راش پوشک کودک خود به کار برده اید ؟ پوشک هایی که دارای لایه جاذب مرطوب در داخل و روی سطح پوشک، گزینه مناسبی برای انتخاب هستند. از محصولاتی که منجر به تحریک پوست کودک می شوند خودداری نمایید ناحیه تناسلی و باسن کودک خود را درهر زمان تعویض پوشک بشویید ازصابون ها و پاک کننده هایی که حاوی الکل یا عطر هستند خودداری نمایید.

آیا از محصولات مراقبتی پوستی مانند لوسیون ها پودرها کرمهای روغن های خاصی استفاده می کنید؟ پوشک پمپرز مدل Pants دارای سوراخ های ریز در لایه بیرونی جهت انتقال بخار از داخل محصولی که مشاهده می کنید پوشک شورتی «پمپرز» می باشد که در سایز های مختلفی به بازار عرضه شده است. به یاد داشته باشید که هرگز کودک را بدون مراقبت روی میز یا یک سطح بلند رها نکنید. برای این که مجبور نباشید هر بار تا گردن کودک را بشویید، یک پوشک با پشتی بلند انتخاب کنید. بهترین پوشک بچه پوشکی است که نوار بالایی آن تا ناف و کمر وی را بپوشاند. شما چه نوع پوشکی را برای کودکتان مصرف می کنید؟ اگر نوزاد در حین عوض کردن پوشک سرو صدا می کند، سعی کنید حواسش را پرت کنید. زمانی که بچه تازه به دنیا آمده به چند هفتگی خود میرسد، والدین به متخصصان تعویض پوشک بدل میشوند.اما در چند بار اولی که شما سعی میکنید پوشک بچه را عوض کنید، ممکن است در مورد انجام درست این کار دچار اشکال شوید.