کهنه بچه چه فوایدی نسبت به پوشک دارد؟

استاندارد بودن پوشک به این معناست که دارای کیفیت مناسب و مواد اولیه مرغوب باشد تا موجب آزار و سوختگی بدن نوزاد نشود. پوشک برند «کانفی» با دارا بودن نوار چسبهایی در قسمت کناری و جلوی پوشک به دفعات مورد نیاز، به صورت چسبی بسته میشود. پوشک برند «پمپرز» با دارا بودن نوار چسبهایی در قسمت کناری و جلوی پوشک به دفعات مورد نیاز، به صوت چسبی بسته میشود. لایه فوق جاذب به کار رفته در ساختار پوشک برند «کانفی» میزان جذب رطوبت را به حداکثر میرساند. قدرت جذب مناسب، مجهز به کش در جلو پشت پوشک است. از ویژگیهای پوشک بارلی میتوان به رایحه بابونه آن اشاره کرد. در ساخت این پوشک از رایحه بابونه استفاده شده است که علاوه بر لطافت و نرمی پوست بچه، از ایجاد حساسیت جلوگیری میکند. لوسین به کار رفته در تولید این پوشک نیز، پوست نوزاد را همواره نرم و لطیف نگه داشته و از بوی نامطبوع جلوگیری میکند. وجود لایه جاذب در پوشک نیز، امکان پخش مایع و جذب سریع آن در قسمت میانی را میسر میسازد. پوشک بیبی کینگ با استفاده از بهترین نوع ترکیب مواد و پودر جاذب جهت سبکتر شدن و حداکثر جذب ممکن را دارد که یکی از نقاط قوت این محصول است.

انبوه تنوع برندهاي مختلف براي هر پدر و مادري در خريد پوشک مناسب، گيج کننده است، تجربه هاي متفاوت اطرافيان هم کار را سخت تر مي کند چرا که يک پوشک ممکن است براي دو نوزاد مختلف، دو تاثير متفاوت داشته باشد، تفاوت نوع پوست کودکان که عمدتا ارثي هم مي باشد، نقش اساسي در اين تفاوت ها دارد. همچنین خوب است بدانید خرید عمده ی پوشک برای نوزاد کار درستی نیست! لازم نیست فرصتهای خرید خود را از دست بدهید. حال که با نکات خرید پوشک نوزاد و کودک آشنا شده و دانستید پیش از خرید چه مواردی را باید در نظر گرفت، در ادامه به بررسی بهترین مارک های پوشک بچه از برندهایی همچون کانفی، بارلی، مولفیکس، مرسی و بیبی کینگ میپردازیم. شاید قیمت ارزان برخی پوشکها در بازار توجه شما را جلب کند، اما بسیاری از پوشکهای ارزان قیمت خیلی زود نم پس میدهند و کار شما را برای تعویض و نظافت نوزاد چند برابر میکنند. انحنای مخصوص بند ناف برای محافظت از بند ناف از دیگر مشخصههایی است که شرکت «ببم» برای راحتی بیشتر نوزاد دلبند شما در نظر گرفته است. این پوشک نیز مانند سایر محصولات این شرکت از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و با استفاده از مواد اولیه درجه یک و نوآوری در امر تولید به دست آمده، به طوری که کودک در حین استفاده، احساس راحتی و شادابی را تواما تجربه خواهد کرد.

پاسخ به این سوال با در نظر گرفتن چند فاکتور ساده امکان پذیر است و شما میتوانید بدون نگرانی پوشک مناسب کودک خود را خریداری کنید. کودک شما بخش زیادی از سالهای اولیه زندگی را با پوشک سپری میکند. اگر احساس کردید پوشک روی پای فرزندتان جا میاندازد یا ادرارش را پس میدهد؛ اما سایز بندی روی بسته شما را به تعویض تشویق نمیکند، خودتان دستبهکار شوید و سایز بزرگتری انتخاب کنید. اسهال میتواند نشانه ابتلا به برخی عفونتها یا آلرژی باشد و اگر تنها چند روز ادامه پیدا کند، به از دست رفتن آب مورد نیاز بدن نوزاد ختم میشود و جانش را به خطر میاندازد. پوشک سایز پنج بیبی کینگ با توجه به اینکه کودک در این سایز نیاز به آزادی حرکت بیشتری دارد طراحی گردیده است در این سایز از نوارهای کشسان کناری برای آزادی حرکت بیشتر و فرم آناتومیک هماهنگ با بدن کودک استفاده شده و همچنین برای مراقبت از پوست نرم و حساس نوزاد از لایههای داخلی و خارجی نرم و لطیف استفاده گردیده و با استفاده از لایه فوق جاذب ADL مانع از بازگشت مایع به سطح پوست کودک دلبندتان میشود و شما بهراحتی با استفاده از چسبهای مکانیکال پوشک بیبی کینگ که قابلیت باز و بسته شدن بهدفعات را دارد میتوانید نوزاد خود را پوشک نمایید.

علاوه بر این، این پوشک به صورت چسبی به دفعات مورد نیاز به راحتی باز و بسته شده و مورد استفاده قرار میگیرد. این دستمال مرطوب حاوی عصاره بابونه و آلوئهورا است و علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا به هنگام تعویض پوشک در مواردی که آب در دسترس نیست از بروز حساسیت و التهاب در پوست کودک جلوگیری میکند. همچنین وجود لبههای جانبی ضد آب در این پوشک، از عبور رطوبت به بیرون پوشک جلوگیری میکند. دلیل نم پس دادن پوشک: اگر پوشک خیلی کوچک باشد نم پس میدهد، چون مواد جاذب داخل پوشک برای جذب رطوبت کافی نیست. مدل Baby Dry پوشک پمپرز دارای ویژگیهایی مانند تکنولوژی مایکرو پرلز، جذب سریع مایع و نوارهای جانبی کشسان است. این پوشک که دارای تکنولوژی مایکروپرلز است، به واسطه دانههای رطوبتگیر کریستالی، میزان جذب رطوبت را تا 30 برابر افزایش میدهد. از دیگر ویژگیهای این مدل میتوان به قدرت جذب رطوبت بالا و لطافت و نرمی آن اشاره کرد. از دیگر ویژگیهای این محصول میتوان به وجود لایه تنفسی در ساختار کلی پوشک، جهت هوارسانی بیشتر به پوست کودک اشاره کرد. از دیگر ویژگیهای این محصول میتوان به ساختار آناتومیک ظریف، متناسب با فرم بدن نوزاد، برای راحتی هر بیشتر نوزاد، وجود نوارهای پهلویی با خاصیت کشسانی برای آزادی حرکت، لایه های محافظ عمودی جهت جلوگیری کامل از نشت رطوبت و همچنین لایههای داخلی نرم و لایه عبوردهنده هوا برای محافظت از پوست اشاره کرد.