پوشک کودک و نوزاد |خرید بهترین برند پوشک بچه|قیمت عالی (تخفیف ویژه در جشنواره)

سوال خوبی است وقتی که شما یک بچه تازه متولد شده دارید.، تعداد پوشک هایی که کودک شما استفاده می کند، نشانگر خوبی است که آیا او به اندازه کافی غذا می خورد و به اندازه کافی هیدراته است. بنابراین ، یکی از عوامل پوشک بچه خوب ، ماده پنبه ای و محکم آن است که در عین حال از ظرافت کافی برخوردار است. حتی اگر کودکتان خواب است، قبل از خاموش کردن چراغها پوشکش را عوض کنید تا بتوانید دو، سه ساعتی با خیال راحت بخوابید و برای چک کردن وضعیت کودک و عوض کردن دوبارهاش بیدار شوید. اگر بـه سمت مادر شدن پیش میروید و شـما و پدر بچه بخاطر هزینهها استرس دارید، این راه حل شمارۀ 1 اسـت کـه میتوانید با آن هزینههاي نوزاد تازه متولد شده را تاحدود بسیار زیادی کاهش دهید. با توجه به این همه ادرار و مدفوع ، پیدا کردن مناسب برای کودکتان بسیار مهم است. برای پیدا کردن اندازه مناسب پوشک نوزاد برای نوزادتان از نمودارهای سایز ذکر شده در بسته استفاده کنید.

یکی از عوامل این راحتی علاوه بر عدم حساسیت دادن کودک به مواردی مثل جنس الیاف، جنس چسب (گاهی حتی چسب پوشک سبب ایجاد حساسیت و خراشیدگی در پای کودک میشود) و پودر جاذب به کار رفته در پوشک، راحت بودن کودک در الویت قرار دارد. پوشک بچه بارلی یکی از بهترین برندهای ایرانی است که پوشک های ضد حساسیت تولید می کند. کودک باید شیر مادر بخورد اما با فرم پستان مادر، که اگر کودک شما حساسیت نشان می دهد با پزشک خود مشورت کنید چرا که ممکن است به علت مصرف غذایی که مصرف کرده اید باشد. بنابراین ، اگر بهترین مارک را آماده کرده اید اما اندازه مناسبی را انتخاب نکرده اید ، این امر باعث نشت پوشک می شود. پوشکهای این شرکت جذب رطوبت بسیار خوبی داشته و قیمت بسیار مناسبی هم دارد. این محصولات به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که می توانند جذب بسیار بالایی داشته و از نشت جلوگیری کنند. اما اگر کودک شما پوستی حساس دارد بهتر است از برندهای معتبر خارجی مثل پوشک پریما پمپرز و پمپرز استفاده کنید.

اندازه بین هر نوزاد متفاوت است – درست مانند لباس و کفش – و به جای سن به وزن بستگی دارد. کودک بین یک تا پنج ماهگی معمولا بین 8 تا 10 پوشک در روز استفاده می کند. مدلهای سادهتری هم در بازار هستند که چسب دارند و میتوانید به راحتی از آنها هم به عنوان پوشک نوزاد استفاده کنید. پوشک پارچه ای باید بلافاصله پس از مرطوب شدن عوض شود؛ پوشک یکبار مصرف می تواند کمی طولانی تر باقی بماند، تا زمانی که سنگین و مرطوب شود. شاید کمی دشوار باشد فهمیدن اینکه اندازه مناسب پوشک برای نوزادتان چقدر است. ناحیه جلوی پوشک را تکان دهید تا ببینید تغییری کرده یا خیر. برخی افراد محاسبات خود را بر اساس همان اندازه پوشک در چند روز اول تولد کودک انجام می دهند و محاسبه می کنند که برای دو یا سه سالی که کودک از پوشک استفاده خواهد کرد ، چه مقدار باید پرداخت کنند. طی چند ماه اول پس از تولد نوزاد ممکن است شما احساس کنید که هیچ کاری جز عوض کردن پوشک انجام نمی دهید.

مواد پوشک یکی دیگر از نکات مهم برای خرید پوشک است زیرا برای جلوگیری از عفونت دستگاه ادراری و پوست پس از استفاده مکرر است. برند محبوب مای بیبی که جزو بهترین برند پوشک بچه در بازار می باشد، این بار پوشکهای نوزاد خود را در سری «مهربان با پوست» که حاوی عصاره بابونه است، به بازار عرضه کرده است. لازم نیست که نوزاد را در طول شب بیدار کنید تا پوشک را عوض کنید، اما قبل از اینکه او را بخوابانید، مطمئن شوید که پوشک تازه استفاده کرده اید. از اندازه پوشک گرفته تا مواد استفاده شده ، این بر قیمت نهایی تأثیر می گذارد. قیمت پوشک نیز متفاوت است. ایده خوبی است که قبل از تغذیه نوزاد پوشک را عوض کنید و بعد از غذا خوردن یا نوشیدن، نیز که خیس شد مجددا تعویض نمایید. یک خانم زمانی پوشک نوزادش را تعویض می کند که احساس کند پوشک خیس شده .باکتری های ادرار و مدفوع ممکن است باعث قرمزی و التهاب پوست کودک شوند. برخی از پوشکهایی که معطر هستند ممکن است از طریق ادرار جذب شوند و مشکلات جدی ایجاد کنند. یکی از مهمترین عوامل هنگام خرید پوشک جذب زیاد در آنها خواهد بود. برخی از پوشک های معطر می توانند از راه ادرار جذب شده و مشکلات جدی ایجاد کنند.