پوشک کودک و نوزاد |خرید بهترین برند پوشک بچه|قیمت عالی (تخفیف ویژه در جشنواره)

همان طور که در بالا اشاره کردیم، این شرکت پوشک هایش را از بهترین مواد اولیه تولید می کند و محصول با کیفیتی را به بازار عرضه می کند. بـه علاوه، پوشک هاي پلاستیکی حاوی مواد شیمیایی بسیار زیادی هستند کـه چندان خوشایند مذاق مادر عزیزمان زمین نیست! این محصول در عین نازکی، جذب بالایی دارد که این میتواند راحتی بسیار زیادی در هنگام راه رفتن و خواب کودک به وجود آورد. البته امروزه دیگر نیازی به تهیه پوشکهای دخترانه و پسرانه نیست، زیرا همه پوشکها قابلیت جذب ادرار در نقاط مختلف را دارند. استفاده از پوشک پارچه اي کـه زمانی مایۀ عذاب و دردسر بود، امروزه حتی از قبل هم بهتر و بیشتر شده اسـت. البته هنوز هیچ تحقیقی ثابت نشده که پوشک های یکبار مصرف سرطان زاست اما تحقیقات گسترده در مورد ترکیب ها و موادی که در آنها استفاده شده مثل پلی اکریلات ها یا فتالات ها یا دیتیلبن چندان مثبت نبوده و همگی یا سرطان زا بوده اند یا در زنان باردار باعث نقص های جنینی شده اند. علی رغم تمام تبلیغاتی کـه در تلویزیون میبینید کـه نشان میدهد رطوبت از طریق آستر پوشک جذب میشود و روی پوست نوزاد نمی ماند، اما چنین نیست و آن محیط همان گونه مرطوب می ماند.

بسیاری از نوزادان پوست حساسی دارند و در برخورد با هر نوع مادهای واکنش نشان داده و قرمز میشوند. 7- اگر حس می کنید بدن بچه نسبت به ماده خاصی واکنش نشان می دهد، مصرف آن محصول را قطع کنید. بعد از رسیدن به این روز، وقت آموزش و تشویق است. • استفاده از آن راحت است. به طور معمول اگر کودک در روز احتياج به 6 الي 7 عدد پوشک البته بسته به سن و شرايطش داشته باشد، بايد از بسته هاي به صرفه تر با تعداد بالا و حداقل مناسب يک هفته استفاده نمود، پوشک اوی بیبی از برندهاي خوب و خوش نام است که با تعداد بالا در هر بسته و داشتن ويژگي هاي مثبت مي تواند انتخابي از اين حيث مناسب لقب گيرد. نقاط قوت و ضعف هر محصول را دریابید تا بتوانید یک محصول مناسب انتخاب کنید. برای عده اي دیگر، نوستالژيک اسـت و یاد آور زمانی کـه مادرشان آنها رابا پارچه پوشک میکرده اسـت.بعضی از زنان هم فقط بخاطر حفظ محیط زیست آنها را انتخاب میکنند، و سایرین نیز بخاطر صرفۀ اقتصادیش طالب آن هستند.

انتخاب پوشک مناسب شاید کمی دشوار باشد؛ به خصوص برای مادر و پدرهایی که اولین فرزندشان به دنیا آمده است. اولین پوشک بچه یک بار مصرف در سال 1961 توسط شرکت پمپرز به بازار عرضه شد و به جهت حفظ فوق العاده بهداشت و قیمت مناسب برای مردم به یکی از کالاهای اساسی خوانواده های بچه دار تبدیل گشت. اگر او بعد از طی کردن این مراحل باز هم مقاومت کرد، میتوانید آرامآرام به او القا کنید که بزرگترها به جای استفاده از پوشک سراغ توالت میروند اما هرگز برای راضی کردنش از تحقیر و سرزنش کمک نگیرید. هزاران زن وجود دارند کـه بـه گروههاي فضای مجازی و مطالب اینستاگرام رجوع می کنند تا دربارۀ نحوۀ کهنه پیچ یا پوشک کردن نوزاد یا بچه خود مطلبی پیدا کنند اما دست خالی بر می گردند. پوشک های امروزی کش های قابل انعطافی دارند که به راحتی کشیده و دور کمر سفت می شود. بهترین راه این است که مادر چند ساعتی در روز کودک را آزاد بگذارد و به او شورت نخی بپوشاند. • کمی دردسر ساز است و بعد از هر بار استفاده نیاز به شست و شو دارد. مثلا در روزهای اول بعد از تولد ممکن است مجبور باشید تا 6 بار در روز هم پوشک نوزاد را عوض کنید.

پس فقط آرام باشید و این مراحل را دنبال کنید و با خواندن ادامه این مطلب کاربردی در بخش بارداری و نوزاد نمناک به بهترین نحو می توانید پوشک نوزادتان را عوض کنید. همانطور که مشاهده کردید، تعویض پوشک بچه کار چندان پیچیده و دشواری نیست و پس از مدت کوتاهی با کسب تجربه بیشتر، بهسادگی از پس آن برخواهید آمد. برند مولفیکس دارای باند لاستیکی دور کمر برای جلو گیری از پس دادن و نشتی پوشک می باشد، طراحی قدیمی آن باعث آسیب رساندن بند ناف کودک میشد که در طراحی جدید یک انحنا برای آن در نظر گرفته شده که این عیب را برطرف می کند و جزو نقاط مثبت این پوشک می باشد. برای نوزادان که دفعات ادرار و مدفوع در آن ها زیاد است باید از مدل هایی با قدرت جذب بسیار بالا استفاده کنید تا هم رطوبت بدن فرزندتان را اذیت نکند و هم لباسش کثیف نشود. • ارزان تر هستند و مدت ها می توان از آن ها استفاده کرد. حساسیت پوستی در ناحیه زیر پوشک موجب می شود که طی آن پوست کودک ملتهب شود و لکههایی به رنگ قرمز روشن روی باسن او و نواحی اطراف پدیدار شود. اگر پوشک کوچک باشد، بدن بچه ها را خوب نمی پوشاند و به علت تنگ بودن کش دور پا، ران کودک را زخم و قرمز می کند.