پوشک کودک – خرید آنلاین محصولات پوشک کودک با قیمت مناسب

کالاندولا و آلوورا : یک مطالعه که آلوورا و کالاندولا را در درمان بچهها مورد مقایسه قرار داده بود نشان داد که هر دو می توانند در درمان راش پوشکی موثر باشند. بیشتر اوقات سعی کنید که ناحیه پوشک کودک خود را بدون پوشک و آزاد و باز بگذارید : در شرایط ممکن حتی المقدوراجازه دهید که کودک شما بدون پوشک باشد تماس مستقیم پوست با هوا یک راه حل مناسب برای خشک شدن و جلوگیری از راش پوشکی میباشد . بعد از این که به آرامی و با ملایمت ناحیه پوست پوشک را تمیز و خشک کردید می توانید از کرم یا پماد استفاده نمایید محصولات مشابه خاصی مانند زینک اکساید و وازلین های خاص میتوانند برای چرب نگهداشتن ناحیه پوست کمک کنند به هیچ عنوان سایش و مالش بیش از حد روی پوست آن ناحیه انجام ندهید چرا که می تواند منجر به آسیب بیشتر پوست شود اگر شما می خواهید پوست های اضافه را بردارید میتوانید از یک توپک پنبه ای که آغشته به روغن معدنی است استفاده نمایید .

استفاده از پوشکهای پلاستیکی خیلی سفت و محکم خودداری نمایید. استفاده منظم از پماد ها را مد نظر قرار دهید : اگرکودک شما به طورمعمول دچارراش می شود از یک پماد قوی در هر بار تعویض پوشک برای جلوگیری از تحریک پوستی استفاده کنید پترولاتوم ژلی (وازلین) و اکسید دوزنگ یا زینک اکساید به عنوان پماد های مناسب پیشنهاد میشوند. در زمان های نه چندان دور، مادرها و مادربزرگ ها از پارتچه های کتان یا تنظیف برای پوشک کردن بچه ها استفاده می کردند؛ هوا به خوبی داخل این پارچه ها جریان داشت و به محض مرطوب شدن آن را عوض می کردند اما پوشک های یکبار مصرف امروزی به قدری جذب بالایی دارند که نمناکی را نشان نمی دهند و به همین دلیل و همچنین برای کاهش هزینه، مادرها گاهی فقط یک بار در روز پوشک فرزندشان را عوض می کنند. جذب خوبی داشته باشد: پوشکی که خوب جذب نکند، پس میدهد یا گلوله گلوله میشود.

نوارهای پهلو با خاصیت کشسانی، حرکات آزادانه کودک را تسهیل میکنند و ساختار آناتومیک و انعطاف پذیر آن موجب میشود به خوبی روی پوست کودک بنشیند. همانطور که در ابتدای مقاله درباره تعداد مورد نیاز پوشک گفت و گویی داشتیم، لازم و ضروری است که برآورد دقیقی درباره تعداد پوشک مورد نیاز داشته و متناسب با نیاز کودک پوشک خریداری کنید، تا در شرایط ضروری که امکان خرید ندارید، پوشک در دسترس داشته باشید. خشک و تمیز نگه داشتن ناحیه پوشک: بهترین راه برای اینکه ناحیه پوشک کودک خود را تمیز و خشک نگه دارید این است که بلافاصله بعد از هر بار مدفوع یا ادرار پوشک را تعویض کنید تا زمانی که راش بهتر شود حتی ممکن است نیاز باشد که نیمه شب برای تعویض پوشک کودک بیدار شوید. تحریک ناشی از مدفوع و ادرار : تماس مداوم و طولانی مدت با ادرار و مدفوع میتواند باعث تحریک پوست حساس نوزاد شود نوزاد و کودک شما ممکن است در شرایطی که دچار دفع زیاد (اسهال) باشد بیشتر مستعد ابتلا به راش پوشک باشد و به نظر می رسد که مدفوع بیشتر از ادرار تحریک کننده این مسئله است.

پوشک ها را خیلی سفت نبندید : پوشکهای خیلی سفت می توانند از جریان هوا به ناحیه پوشک خودداری جلوگیری کرده که این مسئله منجر به مرطوب شدن محیط و مساعد شدن شرایط برای بروز راش پوشکی میشود . عفونت های قارچی یا باکتریایی : این مسئله موضوعی است که به صورت یک عفونت ساده پوستی شروع میشود اما میتواند به پوست اطراف و نواحی اطراف گسترش پیدا کند نواحی که توسط پوشک پوشیده می شود (باسن ران ها و ناحیه تناسلی) حساسیت بیشتری دارد به این دلیل که معمولا آن مناطق گرم و مرطوب هستند. همچنین ممکن است بثوراتی که به دلیل پوشک ایجاد شده است را تشدید میکنند. همچنین پوشک مورد استفاده نباید روی زخم بند ناف کودک را بگیرد. نگران حساسیت پوستی کودک هستید؟ چنانچه از کرم محافظ برای نوزاد استفاده کنید ، او به حساسیت پوستی دچار نمی شود . اسهال می تواند نشانه ابتلا به برخی عفونت ها یا آلرژی باشد و اگر تنها چند روز ادامه پیدا کند، به از دست رفتن آب مورد نیاز بدن نوزاد ختم می شود و جانش را به خطر می اندازد. لیست همه محصولاتی که در تماس با پوست کودک شما قرار گرفتن پزشک کودک شما باید نام محصول پوشک که شما استفاده می کنید شوینده هایی که برای شستشو استفاده میکنید صابون ها لوسیون ها پودرها و روغن هایی که برای کودک استفاده میکنید را بداند اگر مشکوک هستید که یکی از محصولات ممکن است راش پوشک را ایجاد کرده باشد آن را در جلسه ملاقات با پزشک با همراه خود ببرید.