پوشک کودک – خرید آنلاین محصولات پوشک کودک با قیمت مناسب

پوشک باید هم قطر کمی داشته باشد و هم فاصلهای بیشتر از 4 انگشت بین دو پای کودک ایجاد نکند. پوشک بزرگ با چینهای زیاد بین پاهای فرزندتان نگذارید چون ممکن است باعث خارش و ناراحتی شود. حتما این قبیل تبلیغات پوشک یکبار مصرف را شنیده یا دیده اید؛ تبلیغاتی که این حس را به شما القا می کنند که فرزند شما با محصولات آنها همیشه خوشحال است و هرگز دچار مشکل نخواهد شد اما آیا واقعا پونشک های امروزی با جذب فوق العاده ای که دارند، همراه اسانس هایی که بوی نامطبوع را می گیرند و ژل های نرم کننده و هزاران ماده و ترکیب شیمیایی دیگر، واقعا برای پوست فرزندمان مناسبند؟ همیشه از یک حوله برای فرزندتان استفاده کنید که از جلو تا عقب کشیده شود و از ناحیه واژن فاصله داشته باشد. اما این کار را با یک حوله و یا یک لباس تمیز انجام دهید و آن را روی یک جای صاف و نرم و گرم پهن کنید. از یک حوله خیس یا یک تکه پنبه مرطوب برای تمیز کردن آلت تناسلی و نواحی اطراف آن استفاده کنید. هنگام تمیزکردن هم آلت تناسلی نوزادان پسر را با دستمال مرطوب کاملا پاک کنید .

شاید زمانی که باردار هستید، تصور کنید که با به دنیا آمدن کودک، خیالتان آسوده خواهد شد. دکتر خلیل فریور در گفتوگو با خبرنگار «سلامت» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به مادران جوان یادآوری کرد: پیش از بچهدار شدن، این نکته را به یاد داشته باشید که نوزاد در روز حداقل 10 بار نیاز به عوض کردن پوشک پیدا میکند و این یعنی 70 بار در هفته! همچنین نوارهای پهلوی پوشک نیز بایستی محکم و قابل انعطاف باشند. همچنین وجود لبههای جانبی ضد آب در این پوشک، از عبور رطوبت به بیرون پوشک جلوگیری میکند. وقتی پوشک با فشار دادن پر و سنگین به نظر میرسد و همچنین هر بار که نوزاد مدفوع میکند پوشک را عوض کنید. شما باید در هفته اول زندگی نوزادتان هنر عوض کردن پوشک را به سرعت یاد بگیرید. یکی از مشکلاتی که والدین در روزهای ابتدایی تولد نوزاد خواهند داشت همین نحوه بستن و یا تعویض پوشک یا مای بی بی است.در ادامه بهترین کودک به صورت تصویری آن را به شما آموزش خواهد داد. جوش پوشک اصولا در روزهای اول تولد نوزاد به خاطر پوست حساس نوزاد ایجاد می شود در ادامه به طور کامل به این موضوع می پردازیم. پوشک های بزرگتر قادر به جذب ضایعات بیشتری هستند زیرا مواد جاذب بیشتری دارند.

اما نگران نباشید، زیرا با برنامه ریزی هوشمندانه و استفاده از راهنمایی های مناسب قادر خواهید بود که هزینه پوشک کودک خود را مدیریت کنید. اولین پیشنیاز برای رسیدن به این مرحله، توانمند شدن مثانه کودک برای کنترل ادرار و خارج کردن آن در زمان مناسب است و داشتن چنین انتظاری از کودک قبل از ۳۰ ماهگی چندان منطقی نیست. اگر تازه به گروه مادرها وارد شدهاید یا اینکه قصد مادر شدن دارید، این مطلب را از دست ندهید. اگر میخواهید در این موارد بیشتر بدانید با ما همراه باشید و این مطلب را تا انتها دنبال کنید تا جواب سؤالاتتان را بگیرید. بهترین پوشک دخترانه و پسرانه بیشتر پوشکها برای هر دو جنس طراحی شده است و برخی تنها در رنگبندی و تصاویر موجود روی پوشک، الگوی دخترانه و پسرانه را به کار برده اند. از پوشک شورتی مای بیبی سایز 4 که توی هر بسته 15 عدد هست تا بسته های 60 تایی و بیشتر. این بـه معنی آن اسـت کـه والدین باید هزینۀ بسته هاي پوشکی راکه متناسب و اندازه نیستند، و نشتی هاي این پوشک ها کـه کودکشان را خوب نپوشانده اسـت تقبل و تحمل کنند. سپس قسمت کثیف پوشک را بکشید و آن را بالا بیاورید.

اگر کودکتان به ۳۰ ماهگی نزدیک شده، بد نیست قبل از باز کردن پوشکش کتاب «آموزش دستشویی رفتن به کودکان»، نوشته مگ زوبیک که در بسیاری از داروخانهها هم قابل تهیه است را بخوانید. این روزها بازار مولفیکس و مایبیبی در ایران داغ است و از آنجا که مولفیکس کارخانهای هم در ایران تاسیس کرده، پوشکهایی که کیفیتی مشابه پوشکهای تولید ترکیهاش دارند را با قیمتی بسیار کمتر در ایران عرضه میکند. این امر به سبب حساس و نازک بودن پوست نوزاد بسیار متداول است. پوشک های استخری مدلی جدید و خلاقانه است که قدرت جذب بسیار بالایی داره و با وجود گارد ضد نشت به شما این امکان رو میده که با اطمینان خاطر کودکتون رو در استخر با خودتون همراه کنید. باید پوشک مناسبی را انتخاب کنید که نگران کثیف شدن لباسهای کودک نباشید. مهم ترین نکته برای خرید پوشک بچه انتخاب سایز مناسب است. استفاده از پوشکهای سایز صفر و یک مولفیکس برای نوزادان انتخاب مناسبی است. پوشک کانفی نیز از برندهای بسیار عالی است که با استفاده از لوسیون، اکسید روی و ویتامین E در محصولهای خود، حساسیت پوست را به حداقل رسانده است. زبانههای چسبناک پوشک را روی محلی که برای آن در نظر گرفته شده بچسبانید و مطمئن شوید که راحت باشد و بهطوری محکم نباشد که پوست کودکتان را بکشد.