پوشک کودک – خرید آنلاین محصولات پوشک کودک با قیمت مناسب

اگر نوزادتان با تکان خوردن هایش کار را برای شما سخت می کند، می توانید از چند اسباب بازی کوچک که می تواند آنها را در دست هایش بگیرد برای سرگرم کردن او استفاده کنید. پس اگر بعد از باز کردن پوشکش با مدفوعی سفت و خشک روبه رو شدید، بدانید که بسیاری از گریه هایش به خاطر یبوست است و برای به سامان شدن وضعیتش باید از یک متخصص کمک بگیرید. نوزادان تازه متولد شده ای که از شیر مادر تغذیه می کنند، بعد از هر بار شیر خوردن، یعنی حدود شش تا ۱۰ بار در روز، مدفوع شان را تخلیه می کنند اما بعد از گذشتن سه تا شش هفته بعد از تولد، سرعت دفع نوزادان کمتر می شود. بعضی های شان بعد از هر وعده مدفوع را تخلیه می کنند و بعضی دیگر تنها یک یا دو بار در هفته این رد پا را در پوشک شان باقی می گذارند. این مدفوع مایع گاهی از پوشک نوزاد به بیرون نفوذ می کند و گاهی آنقدر در پوشک سر می خورد که همه نقاطش را آغشته می کند. شاید برای کسانی که تجربه شما را پشت سر نگذاشته اند، پوشک یک نوزاد تنها یک عنصر پر از آلودگی و کثیف در خانه باشد که باید زودبه زود از شرش خلاص شوید.

قبل از این کار پوشک، کیسه برای انداختن پوشک کثیف، دستمال مربوط و کرم ضدالتهاب و سوختگی پوست را کنار دست تان بگذارید تا برای تکمیل روند تعویض پوشک مجبور به رها کردن نوزاد نشوید. توجه داشته باشید که کودک شما باید آمادگی این تغییر را داشته باشد و نباید او را مجبور به جدایی از پوشک کنید. سخن پایانی: در این مقاله از وب سایت چی بگیر به اهمیت استفاده از پوشک مناسب اشاره کرده و گفتیم که کودک شما در سنین مختلف به چه تعداد پوشک نیاز خواهد داشت. از این نوع پوشکها اغلب زمانی استفاده میشود که والدین قصد دارند آموزش دستشویی را آغاز کنند. بسته بندی آن دارای نشان انجمن آسم آلرژی است، پوشک کودک و نوزاد بامبو دارای طراحی سه لایه منحصر به فرد و لایه مرکزی فوق العاده جاذب است که می تواند نم و خیسی را تا ۱۲ ساعت و چندین برابر، تحمل کند و به همین دلیل گزینه مناسبی برای استفاده در طول شب و هنگام خواب و استراحت کودک است. با قابلیت باز و بسته شدن آسان پوشک به ویژه برای افراد بی تجربه، بدون ایجاد حساسیت و طراحی سیستم گردش هوای موثر در پوشک تا کودک دچار عرق سوختگی نشود و پوست به اگزما ها و التهابات معمول دچار نشود.

اگر فکر می کنید که مدفوع و ادرار نوزادان همانند افراد بزرگسال است کاملا در اشتباه هستید. مدفوع رنگ پریده و گچی می تواند از اختلالات کبدی یا مشکلات دیگر خبر دهد، پس اگر آن را به شکلی تکراری در پوشک فرزندتان دیدید، باز هم پزشکش را در جریان بگذارید. چرا سفت می شود؟ چرا رنگش می پرد؟ چرا شل می شود؟ نوزاد از زمان تولد تاً حدود چهار ماهگی در انجام تعویض پوشک همکاری می کند. قبل از اینکه پوشک تمیز را زیر نوزاد قرار دهید ابتدا پاهای او را کمی بالا بگیرید تا بتوانید به کمک یک دستمال مرطوب زیر او را تمیز کنید. کافی است بازش کنید تا به توانایی مادرانه تان شک کنید یا به خاطر اینکه فرزندتان درست و به موقع آن را کثیف می کند به موفقیت آمیز بودن تلاش های تان در مراقبت از او افتخار کنید. رنگ آن می تواند همان زرد یا سبز باشد یا اینکه قهوه ای به نظر برسد. این تغییر رنگ به شما می گوید که نوزادتان در هضم شیر مادر تواناتر شده است.

تغییر رنگ مدفوع کودک تان به رنگ قرمز روشن، ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق افتاده باشد. بین دو پای کودک بیشتر از چهار انگشت فاصله نیندازد. یکی، دو بار دیدن چنین نشانه ای در پوشک نباید شما را نگران کند اما اگر تکرار شد یا در آن خون مشاهده کردید، حتما باید با پزشکش تماس بگیرید. اگر تازه به گروه مادرها وارد شده اید یا اینکه قصد مادر شدن دارید، این مطلب را از دست ندهید. از دیگر مهمترین دغدغههای مادران برای جدا کردن کودک از پوشک بوده و همواره درباره سن مناسب این مسئله سوال میکنند. این موضوع از یک شیرخوار به شیرخوار دیگر متفاوت است ولی گرچه هزینه تهیه پوشک یک بار مصرف بالاست اما بهتر است اجازه ندهیم طولانی مدت پوشاک آلوده در تماس با بدن کودک بماند. لایه فوق جاذب، رطوبت را به خود جذب کرده که این عامل موجب کاهش حساسیت های پوستی خواهد شد. برای نوزادان که دفعات ادرار و مدفوع در آن ها زیاد است باید از مدل هایی با قدرت جذب بسیار بالا استفاده کنید تا هم رطوبت بدن فرزندتان را اذیت نکند و هم لباسش کثیف نشود. همینکه در طول روز، طی روندی منظم، پوشک بچه را عوض کنید، کفایت میکند و نیازی نیست خیلی وسواس به خرج دهید (مثلا بچه را برای تعویض پوشک، شبهنگام، از خواب بیدار کنید).