پوشک کودک – خرید آنلاین محصولات پوشک کودک با قیمت مناسب

اگر هم خیلی نگران هستید فقط یک بسته بخرید تا از جثه آدم مطمئن شوید. ممکن است جثه نوزاد بزرگتر از پوشکی باشد که شما طبق تصورات خود خریدهاید. خیلی از پدرها و مادرها بعد از تولد فرزندشان و با تست محصول از خرید خود پشیمان میشوند و برندهای دیگری را امتحان میکنند. خیلی از والدین فکر میکنند که، پوشک بچه که دیگر چیز مهمی نیست، چون کثیف می شود و دور ریخته می شود. پوشک پارچه ای چیز جدیدی نیست اما به شکل اولیه که مادربزرگ ها استفاده می کردند نیست و چند سالی است که تکامل یافته و استفاده از آنها نیز راحت شده است. زمانی که همه چیز تمیز است ، پارچه تمیز را بردارید و پاهای فرزندتان را تمیز و خشک نمایید. بـه هرحال، این شـما هستید کـه باید کثیف کاریهاي بچه را تمیز کنید. مطمئنا قبل از خرید پوشک این قبیل سوال ها به ذهن شما خطور کرده است و باید گفت که مشورت از دیگران و افرادی که بچه دارند می تواند کار شما را راحت تر کند. پوشک باید جمعوجور باشد، اما نه آنقدر تنگ که باعث آزار شود.

چیزی که باعث رضایت مصرف کنندگان از پوشک بچه میشود قدرت جذب مناسب و لایههای ضد نشت به کار برده شده در پوشک است. با این همه ناگفته پیداست که هدف از استفاده از پوشک بچه برای پیشگیری از نشت ادرار و مدفوع کودک است. در حال حاضر، انواع پوشک بچه از برندهای مختلف در بازار وجود دارد که هر کدام قیمت متفاوتی دارد. از سوی دیگر، هنگام تعویض پوشک، فرز و چابک باشید چون در غیراینصورت، ممکن است که کودک سرما بخورد و علاوه بر آن، این احتمال وجود دارد که کودک دوباره ادرار کند و آن را روی شما یا تخت بریزد! برای انتخاب سایز مناسب روی هر پوشک راهنمای مشخصی وجود دارد و اکثر والدین بر اساس سایز بندی و راهنمای همان برند اقدام به خرید میکنند. اگر پوشک زیر ناف قرار گرفت زمان آن رسیده که سایز پوشک را عوض کنید و سایز بزرگتر بخرید. توجه کنید که اگر کش اطراف ران داخل پوشک بماند، پوشک نم پس میدهد. نشانه عوض کردن سایز پوشک هم این است که متوجه شوید ادرار یا مدفوع از پوشک پس داده میشود و این مشکل مربوط به کیفیت جذب پوشک نیست.

واکنش بدن هر بچه به پوشک متفاوت است و بهتر است که برای اولین بار از بسته های کم حجم استفاده کنید و مطمئن شوید که کودک شما به جنس پوشک حساسیت نداشته باشد. یکی خیلی زود گوله میشود و آن یکی روی ران بچه خط میاندازد و موجب اذیت کودک میشود یکی سریع نم پس می دهد و … پوشکهایی که لایهٔ رویی آنها پلاستیک است، امکان تبادل هوا با بیرون را ندارد و بنابراين پای کودک خیلی زود دچار ادرار سوختگی میشود. در ضمن پوشک بچه قرار است در تمام طول روز و شب همراه کودکتان باشد آن هم نه برای چند روز و هفته و ماه، بلکه ۲ یا ۳ سال باید این وسیله را تهیه کنید و خیلی هم مهم و ضروری است که از مرغوبیت و کیفیت خوبی برخوردار باشد. شما این فاکتور را اصلا نباید دست کم بگیرید، زیرا مجبورید برای هر ماه، تقریبا ۲ بسته کامل پوشک( البته بستگی به تعداد پوشک در هر بسته دارد ) تهیه کنید و این کار تا ۲ یا ۳ سالگی کودکتان ادامه خواهد داشت که یکی از هزینههای نگه داری کودک است.

اندازه برای راحتی کودکان پوشک متناسب با سایز بدن آنها تهیه کنید. بر روی تمام پوشک بچه ها، سایز و شرکت تولید کننده آن درج شده است. در انتخاب بهترین پوشک بچه راحتی کودک در الویت قرار دارد. پوشکهای کامل و یکبار مصرف پرفروشترین مدلهای بازار هستند و تنوع بالایی دارند؛ اما در خرید آنها باید به سایز محصول مطابق با راهنمای پوشک، قدرت جذب، نحوه باز و بسته کردن و لایههای ضد حساسیت به کار رفته دقت کنید. به جز مدلهای یکبار مصرف، پوشکهای چند بار مصرف پارچهای هم با لایه داخلی ضد آب وجود دارند. دلیل این امر وجود لایه تنفسی در ساختار کلی پوشک، جهت هوارسانی بیشتر به پوست کودک که برای یک پوشک بچه استاندارد یک ویژگی بسیار مهم و حیاتی است. به طور کلی ، یکی از نشانه های تغذیه مطلوب کودک این است که نوزاد روزانه شش تا هشت پوشک مرطوب داشته باشد. طی چند روز ابتدایی پس از زایمان ، به طور کلی تعداد پوشک هایی که آلوده می شوند هر روز بیشتر از قبل می شود. در مجله سایت نی نی بابا شما را برای انتخاب بهترین پوشک بچه راهنمایی میکنیم و چند نکته برای انتخاب بهترین پوشک بچه استاندارد ایرانی برای نوزادان دختر و پسر را هم به شما میگوییم.