پوشک کودک – خرید آنلاین محصولات پوشک کودک با قیمت مناسب

هنگام بیرون کشیدن پوشک کهنه از زیر نوزاد ممکن است که دست نوزاد به محتوای کثیف برخورد کند و بنابراین اطمینان حاصل نمایید که دستان نوزادتان از محتوای کثیف دورتر و در همین فاصله دور ثابت نگه دارید. نوزاد را در کنارخودتان ثابت نگه دارید و همچنین پوشک و پارچه تمیز را نیز در کنار خود بگذارید. هم چنین وجود نوار های جانبی کشسان سبب می شود تا نوزاد در مدت زمان طولانی نیز احساس راحتی زیادی داشته باشد. برای خرید پوشک بچه پیش از آن که قیمت پوشک بچه را پرس و جو کنید، حتما به نکاتی که در این بخش می گوییم توجه داشته باشید. 3. در حالی که انگشتان خود را میان دو پای نوزاد قرار دادهاید، پاهای او را بالا ببرید و ناحیه مقعد او را تمیز نمایید. در میان این شرکت ها و بین بهترین برند پوشک بچه، برند های مای بیبی (My Baby)، ببم (Bebem)، مولفیکس (Molfix)، پمپرز (Pampers)، مرسی (Merci) و بارلی (Barlie) جزو تولیدکنندگانی هستند که بهترین برند پوشک بچه را به بازار عرضه می کنند. برخی از مواقع این تعداد کمتر می شود و به 5 پوشک در طول روز می رسد. کودک شما در روزهای اول تولدش به تعداد زیادی پوشک نیاز دارد، پس بهتر است قیمت پوشکهای مختلف را بدانید.

بهتر است در هنگام صبح که نوزاد بیدار میشود، چون گرسنه است مادر ابتدا پوشک آلوده را از باسن او باز کند، پارچه ای تمیز دور باسن او بپیچد و به او شیر بدهد و بعد او را تمیز کند. بهترین پوشک کودک پوشکی است که ادرار و مدفوع را به لایه های زیرین خود برده و از پوست کودک محافظت کند. پوشک بچه به تناسب سن کودک شما میتواند از مدلهای مختلفی برخوردار باشد. پوشک باید ظریف باشد تا جلوه بدی بر روی لباس کودک به وجود نیاورد. این وسیله به دلیل آنکه به نوزاد بسته میشود باید دارای چسبهای قوی باشد و بهراحتی چسبهای آن باز نشود. برخی از پوشک ها دارای شخصیت های کارتونی و یا رنگ های مختلف هستند که با توجه به اینکه فرزند شما دختر و یا پسر است، می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. رنگ آن میتواند همان زرد یا سبز باشد یا اینکه قهوهای به نظر برسد.

به عنوان مثال ، پوشک های یکبار مصرف راحت هستند ، اما پوشک های پارچه ای در بلند مدت ارزان ترند. به عنوان مثال اگر پوشک نوزاد پس از هر بار ادرار بوی بدی دهد یا روی پای نوزادتان رد میاندازد، لازم است در خرید دوباره آن تجدید نظر کنید. بعضیهایشان بعد از هر وعده مدفوع را تخلیه میکنند و بعضی دیگر تنها یک یا دو بار در هفته این رد پا را در پوشکشان باقی میگذارند. دارا بودن کش لطیف بدون ایجاد رد بر روی قسمت پا و ران، هم چنین دارای حالت کشسانی برای به حداقل رساندن خطر نشتی و نم پس دادن می باشد. پوشک مناسب فقط 4 انگشت یا 2 تا 4 سانتی متر بین دو پای کودک فاصله می اندازد. پوشک یکبار مصرف: این پوشک ها دارای پد نرمی هستند که اجازه نمی دهند ادرار با پوست کودک تماس پیدا کند. پوشک را ببندید. در این مرحله شما می توانید از پوشک های تجاری که در تمام فروشگاه ها پیدا می شوند استفاده نمایید و این پوشک دارای چسب هایی است که می توانید به کمک آن پوشک را در بدن نوزاد بطور ثانت نگه داشت. به همین دلیل وقتی دارید لوسیون و یا روغن به بدن کودک می زنید، مواظب باشید که به چسب پوشک نخورد، زیرا اثر چسبندگی آن را از بین می برد.

این پوشک معمولا از مواد کریستالی شیمیایی درست شده است که می تواند مایعات زیادی را در خود نگه دارد. این پوشک از مواد ضد حساسیت درست شده است و پوست کودک آسیبی وارد نمی کند. بسیاری از افراد این سوال را دارند که یک نوزاد تازه متولد شده از چند پوشک استفاده می کند؟ همیشه دستمال کاغذی در دسترس داشته باشید، زیرا ممکن است کودک ناگهان ادرار کند. در مقابل اگر سایز بزرگی را برای کودک انتخاب کرده باشید ممکن است ادرار و مدفوع نم پس دهد. برند محبوب مای بیبی (My Baby)، این بار پوشکهای نوزاد خود را در سری «مهربان با پوست» که حاوی عصاره بابونه است، به بازار عرضه کرده است. اگر وزن کودک شما بین دو سایز قرار دارد و این مسئله کار را برای انتخاب پوشک بچه مناسب دشوار کرده است، توصیه میکنیم که سایز کوچکتر پوشک بچه را انتخاب کنید، زیرا احتمال نشتی از پوشک بچه وجود ندارد. توصیه میشود حتماً از محصولی استفاده کنید که محتویات داخل پوشک جمع و پنبههای آن شل نشود. پارچه های کوچک یا پنبههای آلوده را دور بریزید و دستهای خود را بشویید. دست هایتان را کاملا با آب و صابون بشویید و همچنین می توانید از ضد عفونی کننده ها هم استفاده کنید.