پوشک نوزاد – خرید پوشک نوزاد – پارسان پاک

کیفیت بسیار مناسبی داشته و تقریباً همه از آن راضی هستند. ازاینرو برای کودکان باپوست حساس بسیار مناسب است. والدینی که می خواهند پوشک مناسب برای نوزادشان انتخاب کنند، معمولا با گزینه های متعددی برای انتخاب مواجه می شوند. برندهای فعال در این حوزه تنها به این موارد ختم نمیشود و برندهای ایرانی و خارجی دیگری نظیر مای بیبی، مرسی، بیتا، کوکومی، بیبی کینگ، تافته و کلین در مدل، سایز و طرحهای متنوعی در این بازار با دیگر تولید کنندگان برای جذب مشتری مشغول به رقابت هستند. یکی از مارک های پوشک خارجی و مربوط به ترکیه است که جذب مناسبی داشته و ضد حساسیت است. کمترین میزان ایجاد حساسیت در پوشکهای این برند دیدهشده است. این برند ایرانی هم همانند برند بارلی توسط شرکت ماریناسان تولید میشود. کانفی بهترین مارک پوشک ایرانی برای نوزاد دختر هم محسوب میشود.بدن نوزادان دختر حساستر و آسیب پذیرتر است .امکان دارد که رطوبت به داخل بدن کودک بازگشته و ایجاد عفونت و حساسیت پوستی بکند.پوشک کانفی قیمت بالایی دارد.اما بیشترین قدرت جذب را درمیان پوشکهای لیست ما دارد. پوشک بچه اسلیپی برای جذب رطوبت مواد دفع شده از کودک است تا کودک بلافاصله کلافه نشود و به دلیل رطوبت از خواب بیدار نشود.این پوشک بچه قابلیت جذب و تهویه بالاتری دارند که از نشت نیز محافظت می کنند.

مولفیکس به لطف موانع مقاوم در برابر آب که از نشت جلوگیری می کند ، از نوزادان محافظت کامل می کند و پوست آنها را به صورت شبانه روزی خشک و سالم نگه می دارد. به علاوه خواب شبانه طولانیتری هم دارد. برای حفظ وزن گیری فرزندتان شما میان وعده سبک را بین صبحانه و ناهار و ناهار رو شام فراموش نکنید و شیر مادر هم همچنان مصرف شود. نان را هم تکه کنید و اما توجه داشته باشید شیر مادر فراموش نشود. ادرار را میتوان با استفاده از دستمال مرطوب پاک کرد اما برای پاک کردن مدفوع بهتر است نوزاد را با آب بشویید. سپس با پنبه ی مرطوب شده با آب یا دستمال مرطوب مناسب نوزاد، بدن او را پاک کنید. در مورد تغذیه او سعی کنید سبزیجات سبز تهیه کنید و همچین میوه های رسیده و اگر میوه های سختی مثل سیب به او می دهید تکه تکه کنید.

پوشک بچه، یکی از ضروری ترین مواردی می باشد که از زمان تولد کودک تا چندین سال همراه آن می باشد. در حین آماده کردن کیف بیمارستان باید پوشک نوزاد را نیز درون آن قرار دهید. این عامل موجب میگردد تا در حین تعویض، پوشک با پوست پای کودک تماسی نداشته باشد. به این ترتیب اگر در این زمان اشتباهی از سوی کودک رخ دهد مشکلی پیش نمیآید. این برند ایرانی توسط شرکت زرین تولیدشده. از مزایای این برند میتوان به معطر بودن آن اشاره کرد. از قابلیتهای این پوشک میتوان به ضخامت پایین آن اشاره کرد. با این حال ، با استفاده مداوم ، ممکن است مشخص شود که کدام پوشک بیشتر برای کودک مناسب است. پوشک ها براساس وزن نوزادان طراحی می شوند مانند لباس های نوزادان، پوشک یکبار مصرف هر کدام اندازه های متفاوتی دارند. لبه هایی که در داخل می مانند ، یکی از دلایل عمده پس دادن پوشک هستند. در اینجا میخواهیم با ارائه یک راهنما، به شما کمک کنیم اطلاعاتی را که برای خرید پوشک نیاز دارید، کسب کنید و مانند یک پدر و مادر باتجربه برای اولین خرید خود اقدام کنید. در 5 سایز نوزادی، کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ هم در بازار وجود دارد که نیاز هر کودک با هر جثه و سنی را برطرف میکند.

بهترین سایز پوشک برای کودک، پوشکی است که نه آنقدر سفت باشد که روی رانهای کودک جا بیندازد و نه آنقدر شل باشد که نشت داشته باشد. پوشک بارلی بهترین پوشک بچه در ایران محسوب میشود. این شرکت تنها تولیدکننده پوشک برای بزرگسالان است که در ایران فعالیت میکند. پوشک مولفیکس تنها برندی است که در ایران اقدام به تولید پوشکهای با محافظ بند ناف کرده است. در این قسمت از وب سایت فروشگاه اینترنتی پارسان پاک می خواهیم در رابطه با خرید پوشک نوزاد با شما عزیزان صحبت کنیم و محصولاتی را در این خصوص برای شما عزیزان معرفی نماییم . کودک در این ماه احتمالا سراسر آشپز خانه شما در حال خزیدن است و سعی می کند با استفاده از میز و صندلی روی پا خود بایستد. یکی از ویژگی های بارز پوشک های کودک کانفی، لبه های جانبی ضد آب است که از عبور رطوبت به بیرون جلوگیری می نماید. این پوشک دارای کش دور کمر مرغوب و بدنه چندلایه برای جذب رطوبت است. از معایب این پوشک میتوان به چندلایه نبودن آن اشاره کرد.