پوشک نوزاد – خرید پوشک نوزاد – پارسان پاک

پوشک نباید خیلی تنگ باشد که بر روی پوست قرمزی ایجاد کند. قسمت پشتی این محصولات باید به گونه ای ساخته شود که نه تنها به بدن کودکان آسیب نرساند بلکه از محافظت قابل توجهی در برابر کودکان نیز برخوردار باشد. در سالهای اخیر برندهای ایرانی تولید محصولات سلولزی در بازار رقابت با محصولات خارجی حرفهای زیادی برای گفتن دارند و با کیفیت عالی و درجه یک و قیمت مناسب به اقتصاد خانوار ایرانی کمک فراوانی کرده و اغراق نیست اگر بگوییم در این رقابت سربلند بیرون آمدهاند. در خصوص سوالات ذکر شده در قسمت فوق باید بگوییم که اگر چنانچه شما هم در گروه این افراد هستید به مطالعه این مطلب بپردازید تا این مشکلات را کنار بزنید . برای درمان سوختگی پای نوزادان پمادهای مختلف از برندهای مختلفی توصیه میشود اما یکی از مقرونبهصرفهترین پمادهایی که التهاب پای اغلب نوزادها را آرام میکند، پماد کالندولاست که به راحتی در اغلب داروخانهها پیدا میشود. یک خانم زمانی پوشک نوزادش را تعویض می کند که احساس کند پوشک خیس شده .باکتری های ادرار و مدفوع ممکن است باعث قرمزی و التهاب پوست کودک شوند. در حال حاضر، انواع پوشک بچه از برندهای مختلف در بازار وجود دارد که هر کدام قیمت متفاوتی دارد.

لازم نیست که نوزاد را در طول شب بیدار کنید تا پوشک را عوض کنید، اما قبل از اینکه او را بخوابانید، مطمئن شوید که پوشک تازه استفاده کرده اید. بنابراین ، اگر بهترین مارک را آماده کرده اید اما اندازه مناسبی را انتخاب نکرده اید ، این امر باعث نشت پوشک می شود. شاید کمی دشوار باشد فهمیدن اینکه اندازه مناسب پوشک برای نوزادتان چقدر است. برای پیدا کردن اینکه آیا پوشک مناسب است، اطراف کمر و پاهای کودک را چک کنید. اگر کودک مدفوع کرده است، یک تکه پنبۀ دیگر را مرطوب کنید و باسن او را کامل تمیز کنید. پوشک پارچه ای قابل استفاده مجدد است، و شما می توانید آنها را شسته و ضد عفونی کنید. این به این دلیل است که شیر مادر نسبت به فرمولا هضم آسان تری دارد، بنابراین منجر به حرکات روده ای بیشتر و مصرف پوشک بیشتر تر می شود! سعی کنید از پوشک پلاستیکی استفاده نکنید و به جای آن پوشک نخی نرم تری برای کودک خود بخرید. طی چند هفته اول ، ممکن است یک نوزاد تازه متولد شده به 10 تا 12 پوشک در روز نیاز داشته باشد.

اما چند پوشک در روز برای کودک مورد نیاز است؟ مطمئن شوید این کار را در مکانی که بهداشتی است انجام دهید. نوزادانی که تغذیه انحصاری با شیر مادر دارند، پوشک های بیشتری مصرف کنند نسبت به آنهایی که از فرمولا ها و شیرخشک استفاده می کنند. البته نسبت به رقبای خود ضخامت و قیمت بالاتری دارد. البته ضخامت آن کمی بیشتر از پوشک پمپرز است. سایز چهار پوشک بیشتر مناسب نوزادان با وزن 7 تا 18 کیلو است. استفاده از مواد مناسب در ساخت این محصولات سلامتی را برای بدن کودکان به ارمغان می آورد. اما برخی از محصولات کیفیت خوبی نخواهند داشت. کودکتان باید شیوه استفاده از توالت را یاد بگیرد و برای هر تلاشی که در این مورد میکند، تشویق و تحسین شود اما بدیهی است که نباید اجازه دهید استفاده از توالت به درگیری آزاردهندهای میان شما و فرزندتان تبدیل شود. شما باید ابتدا دقت کنید که چه مقدار هزینه برای خرید پوشک دارید و با توجه به آن می توانید برند و نوع پوشک را تعیین کنید. مولفیکس، مای بیبی، مرسی،پمپرز، پریما و ببم تا کوکومی و کانفی همگی میتونن گزینهای برای خرید اینترنتی باشند.

برای مثال پوشک بچه برای بچه های بین ۳ تا ۶ کیلو وزن و یا پوشک بچه برای بچه های بین ۱۲ تا ۲۰ کیلو وزن. این محصولات با توجه به نیاز افراد در اندازه های مختلف موجود است. برخی افراد محاسبات خود را بر اساس همان اندازه پوشک در چند روز اول تولد کودک انجام می دهند و محاسبه می کنند که برای دو یا سه سالی که کودک از پوشک استفاده خواهد کرد ، چه مقدار باید پرداخت کنند. نوزادانی که کوچکتر از یک ماه هستند معمولا روزانه حداقل 6 یا بیشتر پوشک را مرطوب می کنند. بیشتر نوزادان روزانه حدود 10 پوشک یا حتی بیشتر نیاز دارند؛ این یعنی بیش از 300 بار عوض کردن پوشک فقط در ماه اول بعد از تولد! بیشتر پوشک های پارچه ای که امروزه در دسترس هستند، یک لایه بیرونی ساخته شده از پارچه ضد آب و یک لایه داخلی ساخته شده از مواد جاذب آب دارند. پوشک پارچه ای باید بلافاصله پس از مرطوب شدن عوض شود؛ پوشک یکبار مصرف می تواند کمی طولانی تر باقی بماند، تا زمانی که سنگین و مرطوب شود. سایز پوشک های یکبار مصرف از برندی به برند دیگر خیلی متفاوت نیست، اما سایز پوشک های پارچه ای ممکن است متفاوت باشد.