پوشک نوزاد :آیا می دانید نوزاد در روز به چند پوشک نیاز دارد؟

اولین و مهم ترین ویژگی پوشک بچه، قدرت جذب آن است. این محصول با کیفیت بالا زیر مجموعه ای از گروه صنعتی گلرنگ بوده و با استفاده از مواد اولیه درجه یک و نوآوری تولید شده است که ضد حساسیت می باشد و قدرت جذب زیادی دارد و هم چنین بهترین برند پوشک بچه در بازار است. پوشک چیکو از بهترین برند پوشک بچه می باشد و ساخت کشور ایتالیا است. پوشک بچه بارلی یکی از بهترین برندهای ایرانی است که پوشک های ضد حساسیت تولید می کند. پوشک کودک کانفی دارای نوار های جانبی کشسانی بالا و لبههای جانبی ضد آب است پوشک کودک کانفی (Confy) دارای لبه های جانبی ضد آب و لایه فوق جاذب می باشد. مواد جاذب رطوبت در لایه خاصی از پوشک قرار دارند. الگوی این دو پوشک با یکدیگر متفاوت بود؛ زیرا مواد جاذب به کار رفته در این دو الگو در جای متفاوتی قرار داشتند. پوشک مناسب فقط 4 انگشت یا 2 تا 4 سانتی متر بین دو پای کودک فاصله می اندازد. پوشک های پارچه ای و یکبار مصرف هم در اندازه ها و اشکال مختلف موجود هستند.

هرچند دیوکسین موجود در پوشکهای یکبار مصرف میتواند آبهای زیرزمینی نزدیک محلهای دفن زباله را آلوده کند. انواع دیگری از پوشک نوزاد هم در بازار وجود دارد که می توانید از آنها با توجه به کارایی شان استفاده کنید. در نتیجه هیچ مزیتی در بر نخواهد داشت؛ بنابراین اندازه پوشک را با توجه به سن، وزن و سایز فرزندتان تعیین کنید. از برندهای قدیمی تولید پوشک نوزاد است که همه آن را به ظرافت و نازکی پوشک هایش می شناسند. اما والدین جدید ممکن است این سوال را داشته باشندکه یک نوزاد تازه متولد شده در روز به چند پوشک نیاز دارد ؟ فقط باید دقت کنید که دقیقا سایز کودکتون رو سفارش بدین قیمت پوشک بچه با توجه به استفاده روزانه و نیاز ضروری به پوشک، قیمت یکی از فاکتورهای خیلی مهمه. قیمت پوشک بچه با توجه به این که از چه برندی خرید کنید و چه کیفیت و سایزی را مد نظر داشته باشید، متفاوت است.

با این حال هیچ گاه ارزانی را به کیفیت ترجیح ندهید. 4. پس از هر بار کار کردن شکم یا خیس شدن پوشک باید آن را تعویض کرد. محصولات مولفیکس یکی از برندهای خوب پوشک بچه است، که میتوانید با بررسی سایزهای مختلف برای پیدا کردن پوشکهای باکیفیت، انتخابهای بیشتر و بهتری داشته باشید. اگر اولین بار است که برای خرید پوشک بچه اقدام می کنید، از فروشگاه های اینترنتی مشاوره بگیرید. در موارد شدیدتر ممکن است حتی باعث انحراف پای کودکان شود. با یک برنامه ریزی مناسب می توانید در زمان های جشنواره فروش، پوشک های مورد نیاز کودک خود را به مقدار زیاد تهیه کنید. هرچه نوزاد بزرگتر می شوند ، نیاز آنها به پوشک کاهش می یابد. 1. پوشک باید راحت و مناسب بدن نوزاد یا سایز او باشد. بنابراین پوشک کودک ۶ ماهه شما بیش از قبل کثیف می شود. این پوشکها که به شورت آموزشی نیز معروف هستند، قابل شستشو بوده و از پارچهها و طرحهای مختلفی تهیه میشوند. پوشکهای شورتی که استفاده از آنها بسیار آسان است و دقیقا مانند هر لباس زیر دیگری، به کودک پوشانده میشود و در هنگام در آوردن هم به راحتی از کنار باز میشود. تعویض کمتر پوشک ممکن است منجر به عفونت های مخمری و جوش های پوشکی شود.

پس نمی توان پوشک کودک را به دو دسته خارجی و ایرانی تقسیم کرد. در حال حاضر دو پوشک مای بیبی و پریما ، در بازار، سایز 4 مثبت را بعنوان بین سایزی 4 و 5 ارائه کرده اند. هر کدام از این پوشک ها می توانند ویژگی هایی داشته باشند که در دیگری دیده نمی شود؛ پس بهتر است به جای این که روی برند خاصی تمرکز داشته باشید، هر چند وقت یک بار از برندهای مختلف خریداری کنید. معمولا زمانی که سایز پوشک کوچک باشد، روی ران خطوط شدید قرمزی ایجاد می شود که نشان می دهد پوشک کودک برای او تنگ است. برای این که متوجه شوید سایز پوشک مناسب است یا نه، زمانی که پاها را درون پوشک قرار می دهید باید بررسی کنید که باسن و دور ران کودک کاملا با پوشک بسته شده باشد. پوشک 5 سایز دارد که از یک تا 5 روی بسته بندی آن نوشته می شود. بهترین سایز پوشک برای کودک، پوشکی است که نه آنقدر سفت باشد که روی رانهای کودک جا بیندازد و نه آنقدر شل باشد که نشت داشته باشد.