پوشک بچه – 12 مدل از بهترین پوشک های خارجی

پوشک های بیبی کینگ دارای ضلع های قابل انعطافی هستند که با شکل و حرکت کودک مطابقت دارند و به شما در ایجاد یک تناسب دلخواه کمک می کنند. همانند پمپرز دارای دانههای ریزی در بخش داخلی پوشک است که در جذب بالای رطوبت بسیار کمک میکند. پوشک پارچه ای یک پوشش ضد آب و یا یک لایه بیرونی به همراه یک لایه جذبی یا لایه داخلی است. رنگ صورتی پوشک نوزاد به دلیل غلظت بیش از حد ادرار است. هر چند ممکن است رنگ بندی و تصاویر موجود روی پوشک ها متفاوت باشد. در صورت ادامه پیدا کردن رنگ صورتی ادرار باید با متخصص اطفال مشورت کنید. در فاصله تعویض هم میتوانید پارچهای روی آلت تناسلیاش بیندازید تا در صورت ناگهانی ادرار کردن، زحمت شما برای نظافت خانه را بیشتر نکند. در نظر داشته باشید که پنبه مورد استفاده در پوشکها از نوعی است که در صورت خورده شدن توسط کودک بسیار خطرناک است. البته ضخامت پوشکهای این شرکت تا حدی بالا است که تحرک کودک را سختتر میکند.

البته همه این ها به وضع مزاجی کودک ارتباط دارد و در بین همه کودکان یکسان نمی باشد. به رغم تمام تبلیغات مبنی بر اینکه رطوبت از طریق آستر پوشک جذب میشود و روی پوست نوزاد نمیماند، چنین نیست و محیط همچنان مرطوب میماند. در بسیاری از موارد ، پس دادن مدفوع به دلیل سایز اشتباه پوشک می باشد که کاملاً متناسب روی بدن کودک قرار نگرفته است . پس از مصرف چند مارک از این نوع پوشک دیگر حاضر نخواهید شد از پوشک های یکبار مصرف استفاده کنید. برخی پوشک های یکبار مصرف بیش از اندازه تنگ هستند، یا پایینشان کمی بیش از حد پف کرده است مورد انتقاد هستند. به عنوان مثال ، پوشک های یکبار مصرف راحت هستند ، اما پوشک های پارچه ای در بلند مدت ارزان ترند. پوشک کودک بیشتر در طول روز و کمتر در شب –نیاز به تعویض دارد. اما اگر همین ارقام به نظر جزئی را با هم جمع کنید، تازه متوجه هزینه پرداخت شده آن در طول زمان خواهید شد. برای پوشاندن این پوشک از دو چسبی که در کناره های آن قرار دارد استفاده می کنید و نیازی نیست که روی پوشک از چیز دیگری برای نگهداری آن استفاده شود.

بنابراین نباید منتظر مشخص شدن کثیفی روی آن باشید. اما مادران می دانند که از اوضاع مزاجی گرفته تا سلامت سیستم ایمنی بدن کودک را می توان با آن بررسی کرد. هرکدام از این پوشکها مزایا و معایب خاص خود را دارد و در موقعیتهای مختلف میتوان از آنها استفاده کرد. در روز چند بار پوشک نوزاد را تعوض کنیم؟ به محض اینکه مشاهده کردید پوشک کثیف شده یا سنگین و پر است ، حتما آن را تعوض کنید. هر چند ساعت یکبار باید پوشک نوزاد را تعوض کنیم؟ همانطور که بیان کردیم یکی از فاکتورهای مهم که باید در خرید پوشک باید به آن توجه کنید قدرت جذب می باشد. خط انداختن بر روي ران کودک يا عرق سوز شدن کودک به وسيله نوار کناري از ديگر گلايه هاي مادران و پدران است، ماندن جاي چسب پوشک و ادرار سوختگي کودک که ناشي از عدم جذب پوشک مي باشد هم از موارد بسيار مهم قابل بررسي در انتخاب پوشک است. برای این که از پوشک نواری استفاده کنید باید آن را به کمک «لاستیکی» روی پای کودک گره بزنید. زمانی که کودک در پوشک مدفوع میکند، رطوبت روی پوست میماند. علاوه بر این زمانی که چسب پوشک مقاوم و محکم نیست، احتمال نشت ادرار و مدفوع هم بیشتر خواهد بود.

نشت مدفوع از پوشک، یکی از نگرانی های مادران است. پوشک وسیلهای است که به کودکان یا سالمندان میبندند تا کسانی که قادر به کنترل ادرار و مدفوع خود نیست از آن استفاده کنند. اما گویا دوستداران محیط زیست دوباره طرفدار این پوشکها شدهاند و استفاده از آن را توصیه میکنند. توصیه میشود حتماً از محصولی استفاده کنید که محتویات داخل پوشک جمع و پنبههای آن شل نشود. تنها نقطهضعف آن نسبت به برند پمپر نداشتن کش در بخش پشتی پوشک است. اگر علائمی مبنی بر ناراحتی کودک هنگام دفع ادرار مشاهده کردید، به پزشک مراجعه کنید. این پوشک مجهز به کرم مراقب پوست بابونه است که پوست بدن کودک را لطیف میکند. ۱- از نظر مالی به صرفه است. به این ترتیب رقم قابل توجهی در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد. از معایب این پوشک میتوان به چندلایه نبودن آن اشاره کرد. در حال حاضر سه نوع آلمانی، لهستانی و ترک آن در بازار ایران وجود دارد که نمونه المانی آن بهترین است. این برند آلمانی است و محصولات آن کاملا وارداتی هستند. برندهاي معتبري چون پريما ترک و پريما لهستان به قدري محبوب مي باشند که مي توان گفت بهترين پوشک ها در طراحي و ساختِ بي عيب و نقص موجود بازار هستند.دو برند معتبر پريما و پمپرز بي اغراق توانسته اند تمامي شاخصه هاي لازم را هم زمان داشته و خيال مشتري را از هر لحاظ راحت کنند.