پوشک بچه – لیست قیمت و خرید انواع پوشک بچه – بانک دارو

از معتبرترین برندهایی که برای نوزادان در بازار به وفور وجود دارد، برند پریما است. هدف این نیست که پدر و مادرها را بترسانیم اما لازم است شما را به طور ذهنی برای مواجهه با نیازهای تغییر پوشک نوزادتان آماده کنیم. می توانید از پوشک پارچه ای با یا بدون لایه پلاستیکی ضد آب استفاده کنید. از دیگر ویژگی های مطلوب پوشک بارلی می توان به لایه عبور دهنده در ساختار این آن اشاره کرد که از بازگشت ادرار به پوست نوزاد کاملا جلوگیری می کند در نتیجه پوست نوزاد همواره خشک باقی می ماند. خوشبختانه این حساسیتهای پوستی به راحتی قابل درمان است. با وجود این مسائل بعضی می گویند بهتر نیست از پوشک های قابل شستشو استفاده کنیم تا سالم باشد؟ بعضی ها دیر به دیر پوشک میخرن برای همین همزمان چند بسته پوشک سفارش میدن. قرمزی ها و التهاب های زیر پوشک را هم به دقت بررسی کنید. اگر مادری اصرار دارد از این پوشک ها استفاده کند چند بار در روز باید پوشک را عوض کند؟

برخی از مواقع این تعداد کمتر می شود و به 5 پوشک در طول روز می رسد. لزوما برای تعویض پوشک نیاز به یک مکان مخصوص با ابزار و تجهیزات ویژه نیست. مواردی پیش آمده که مادر، کودک را روی میز تعویض پوشک رها کرده و با عجله از اتاق خارج شده و سراغ کار دیگری رفته است. یکی از موارد مهم در زمان تعویض پوشک بچه، مکان آن است. در زمان های نه چندان دور، مادرها و مادربزرگ ها از پارتچه های کتان یا تنظیف برای پوشک کردن بچه ها استفاده می کردند؛ هوا به خوبی داخل این پارچه ها جریان داشت و به محض مرطوب شدن آن را عوض می کردند اما پوشک های یکبار مصرف امروزی به قدری جذب بالایی دارند که نمناکی را نشان نمی دهند و به همین دلیل و همچنین برای کاهش هزینه، مادرها گاهی فقط یک بار در روز پوشک فرزندشان را عوض می کنند. بنابراین به طور متوسط هر دو یا سه ساعت باید پوشک نوزاد را عوض کنید. یکی از برندهای خوشنام در عرصه تولید محصولات بهداشتی است که با دارا بودن تعداد بالا در هر بسته و دیگر ویژگیهای مثبت نظر بسیاری از خانوادهها را به خود جلب میکند.

استفاده از کرمهای ضد حساسیت پوستی و وازلین میتواند به بهبود این حساسیتها کمک کند. اما بلافاصله پس از بیدار شدن نوزاد، پوشک او را عوض کنید. او در هنگامی که پوشکش خیس شده است از خواب بیدار می شود. توصیه می شود وقتی کودکتان بیدار است کثیف بودن پوشک نوزادتان را چک کنید. می توانید دقیقا قبل از استراحت شبانه پوشک او را تغییر دهید. مدلهای سادهتری هم در بازار هستند که چسب دارند و میتوانید به راحتی از آنها هم به عنوان پوشک نوزاد استفاده کنید. روی سطح صاف، تعویض کردن پوشک بچه به مراتب راحتتر است. خرید پوشک بچه خوب اهمیت زیادی دارد؛ چرا که پای سلامتی نوزاد شما در میان است. بنابراین استفاده از پوشکهای شورتی در این سن انتخاب هوشمندانهی است. به رغم تمام تبلیغات مبنی بر اینکه رطوبت از طریق آستر پوشک جذب میشود و روی پوست نوزاد نمیماند، چنین نیست و محیط همچنان مرطوب میماند. این پوشک دارای نشان حمایت از محیط زیست و نشان ایمنی در برابر کلیه حساسیت های پوستی و هم چنین دارای نشان انجمن آسم آلرژی می باشد.

استفاده از پارچه های قابل شستشو نه تنها به نفع سلامت کودک، بلکه به نفع محیط زیست و اقتصاد خانواده است. هر زمان متوجه این تغییرات شدید که نوزادتان پوشک کمتری کثیف می کند به پزشک اطفال مراجعه کنید. ممکن است متوجه شوید که نوزادتان هر ۱ تا ۳ ساعت و همچنین بعد از شیر خوردن پوشکش را کثیف می کند. روی مکانی که ارتفاعی با زمین ندارد، نگران چرخیدن و حرکت کردن کودک و پرت شدن او از روی میز نیستید. محصولات این شرکت توانست با کیفیت فوق العاده خود جایگاه خوب و مناسبی در بازار را به خود اختصاص دهد. كافي است بازش كنيد تا به توانايي مادرانهتان شك كنيد يا بهخاطر اينكه فرزندتان درست و بهموقع آن را كثيف ميكند به موفقيتآميز بودن تلاشهايتان در مراقبت از او افتخار كنيد. اما واقعیت این است که هیچ کودکی تنها بهخاطر نداشتن پوشک مجبور به استفاده از دستشویی نمیشود. با بزرگتر شدن کودک ، نیاز او به پوشک کاهش می یابد. اگرچه، اگر در مورد مقدار شیر خود نگران هستید می توانید آن را با پزشک خود در میان بگذارید و راه هایی یاد بگیرید تا مقدار شیر سینه خود را افزایش دهید. البته اگر در اسهال فرزندتان رگههای خونی مشاهده کردید هم باید فورا با پزشک تماس بگیرید.