پوشک بچه – لیست قیمت و خرید انواع پوشک بچه – بانک دارو

قبل از شروع تعویض پوشک کودک ، لازم به یادآوری است که برخی از نوزادان تازه متولد شده در اثر قرار گرفتن در معرض هوای آزاد ، بلافاصله ادرار می کنند .بنابراین هنگام تعویض پوشک ، آنها را پوشیده نگه دارید تا از ایجاد خرابکاری جلوگیری شود. اگر از پوشک مخصوص نوزاد تازهمتولدشده استفاده نمیکنید، لازم است قسمت بالایی پوشک را رو به بیرون تا بزنید. سپس باسن نوزاد را با دستمال کاغذی خشک کنید و اجازه دهید که کودک برای مدتی بدون پوشک دست و پا بزند. چرا که بدون دردسر رفت و آمد و خستگی در خیابان، به راحتی میتوانید محصول مورد نظر خودتان را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. خوشبختانه این حساسیتهای پوستی به راحتی قابل درمان است. فقط به فکر راحتی خود نباشید و سلامتی نوزاد خود هم فکر کنید. تعداد دفعات تعویض پوشک نوزاد پسر و دختر بسیار مهم است. پوشک نوزاد پمپرز (Pampers) مدل «Baby Dry»، محصولی آلمانی است که دارای کیفیت بسیار خوبی میباشد. پوست کودکان بسیار نازک و حساس است و مواجهه طولانی با ادرار و مدفوع حتی در پوشک هایی با جذب بالا باعث بروز حساسیت های پوستی و قرمزی و التهابی می شود که گاهی به سختی رفع می شود.

از آن جايي که پوشک هاگيز تنها برند موجود در بازار است که با توجه به آناتومي دقيق بدن طراحي شده، در هر سايز خود بسته هاي دخترانه و پسرانه را از هم تفکيک کرده تا شما با يک انتخاب اصولي با توجه به جنسيت فرزند خود بتوانيد آن را براي کودک خود به کار بگيريد.اين برند پوشک از پنبه طبيعي توليد شده و داراي لايه مياني با قدرت جذب بالا و کش در قسمت کمر و چسب هاي جانبي مي باشد. هزینه ی خود را با توجه به قیمت پوشک سایز سه به بالا تعیین کنید. هرگز از سمت عقب به جلو کودک را تمیز نکنید. همچنین قادر است جریان هوا را به خوبی عبور دهد و تنفس راحت برای پوست نوزاد را ممکن سازد. شما باید پوشک های متعددی را امتحان کنید و با میزان تنگی و گشادی بهترین سایز را برای نوزاد خود انتخاب نمایید. بنابراین استفاده از پوشک های شورتی در این سن انتخاب هوشمندانه ای است. بهمرور که سن بچه بالاتر میرود، بههنگام تعویض پوشک، چیزی دستش دهید تا نگه دارد. بهتر است تعویض پوشک را با وقفههای ۲ تا ۳ساعته انجام دهید.

اگر کودک مدفوع کرده است، یک تکه پنبۀ دیگر را مرطوب کنید و باسن او را کامل تمیز کنید. نوزاد شما تا زمانی که یک ساله شود کنترل بیشتری بر مثانه خود و حرکات شکمی اش(مدفوع اش)خواهد داشت . شايد براي كساني كه تجربه شما را پشت سر نگذاشتهاند، پوشك يك نوزاد تنها يك عنصر پر از آلودگي و كثيف در خانه باشد كه بايد زودبهزود از شرش خلاص شويد. هر بار هم که پوشک را عوض میکنید، با دقت، ناحیه زیر آن را نگاه کنید و اگر اثری از جوش، قرمزی، التهاب یا دیگر ناراحتیهای پوستی مشاهده کردید، از محصول مناسب جهت برطرفکردنش استفاده کنید. همانطور که مشاهده کردید، تعویض پوشک بچه کار چندان پیچیده و دشواری نیست و پس از مدت کوتاهی با کسب تجربه بیشتر، بهسادگی از پس آن برخواهید آمد. با این حال گاهی این روش هم جوابگو نیست. پوشک اسباب بازی و مایه سرگرمی نیست.

پوشک استفاده شده، در محیط زیسست رها میشود و اگر دارای مواد شیمیایی خطرناک باشد، آنها وارد خاک یا آبهای زیرزمینی میشوند و به محیط اطراف آسیب میرسانند. ادرار به تنهایی پوست نوزاد را اذیت نمی کند اما اسید موجود در روده باعث آزار و آسیب رسیدن به پوست نوزاد می شود. گفته می شود گرمای داخل پوشک روی بیضه کودکان پسر اثر منفی می گذارد و باعث ناباروری می شود اما این موضوع به نظر صحیح نیست. این از ویژگی های مثبت یک پوشک است یا از ویژگی های منفی آن؟ بهجای این کار، پوشک را از قسمت دور کمر بگیرید و کمی رو به بیرون بکشید یا ببینید سنگین شده است یا خیر. حتما این قبیل تبلیغات پوشک یکبار مصرف را شنیده یا دیده اید؛ تبلیغاتی که این حس را به شما القا می کنند که فرزند شما با محصولات آنها همیشه خوشحال است و هرگز دچار مشکل نخواهد شد اما آیا واقعا پونشک های امروزی با جذب فوق العاده ای که دارند، همراه اسانس هایی که بوی نامطبوع را می گیرند و ژل های نرم کننده و هزاران ماده و ترکیب شیمیایی دیگر، واقعا برای پوست فرزندمان مناسبند؟