پوشک بچه – لیست قیمت و خرید انواع پوشک بچه – بانک دارو

زیرا پارچه ها رطوبت زیادی را جذب نمی کنند و موجب التهاب پای نوزاد و سوختگی می شوند. 8. نوار کناری پوشک نوزاد باید خاصیت کشسانی داشته باشد تا نوزاد به راحتی بدن خود را تکان دهد. بندها برای بسته شدن باید دقیقا روی ناف قرار بگیرند و بر این اساس می توانید سایز مناسب کودک خود را نیز پیدا کنید. اولین پیشنیاز برای رسیدن به این مرحله، توانمند شدن مثانه کودک برای کنترل ادرار و خارج کردن آن در زمان مناسب است و داشتن چنین انتظاری از کودک قبل از 30 ماهگی چندان منطقی نیست. قیمت پوشک بچه با توجه به این که از چه برندی خرید کنید و چه کیفیت و سایزی را مد نظر داشته باشید، متفاوت است. هر برندی طرفداران پروپاقرص و مخالفان خودش را دارد. برای این که متوجه شوید سایز پوشک مناسب است یا نه، زمانی که پاها را درون پوشک قرار می دهید باید بررسی کنید که باسن و دور ران کودک کاملا با پوشک بسته شده باشد. طبق گزارشات، مقدار سیترال موجود در یک پوشک معطر معمولی حدود یک میلیون بار کمتر از مقداری است که بتواند هر نوع مشکلی برای کودک ایجاد کند.

سلامت نوزادان یکی از دغدغه های والدین می باشد و در خرید پوشک نیز باید سلامت و بهداشت نوزاد را مورد توجه قرار دهید. پس از قرار دادن کودک در جای مناسب، پوشک او را باز کرده و سپس پاهای او را از مچ گرفته و بلند کنید. رنگهای استفادهشده در پوشکها عموماً بیخطر است، اما در موارد نادر، برخی از آنها ممکن است باعث واکنشهای آلرژیک در کودکان شود، هرچند به نظر میرسد واکنشهای آلرژیک و شدید غیرمعمول است. درست است که پیشنهاد کردیم از خرید پوشک بچه ارزان خودداری کنید؛ اما اگر از یک پوشک نسبتا ارزان نسبت به سایر برندهای موجود در بازار استفاده می کنید و کودک شما هیچ مشکلی با پوشک ندارد، لازم نیست نگران باشید. اگر سوختگی پای کودکتان بعد از دو، سه روز خوب نشد یا به تاول و زخمهای چرکی تغییر شکل داد، فورا پزشکش را در جریان بگذارید. نوزادان در سال اول زندگی خود معمولاً به سرعت رشد میکنند، بنابراین زمان کمتری را در پوشکهای با سایز کوچکتر میگذرانند ولی کودک شما در سالهای بعد از یک سالگی تعداد پوشک بچهٔ بیشتری مصرف میکند. شما با خرید از نی نی جور می توانید محصولات مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

مواد جاذب رطوبت در لایه خاصی از پوشک قرار دارند. قسمت پشتی پوشک را زیر نوزاد قرار داده و بندهای پوشک را از جلو ببندید. این پوشک کودک همان طور که از نامش پیداست همانند شورت است و چسبی ندارد. به مرور زمان هم می توانید آموزش های مورد نیاز را به کودک بدهید. اگر قیمت پوشک بچه ارزان است، حتما کیفیت آن را بررسی کنید و اگر استانداردهای لازم را ندارد، سلامت فرزندتان را به خطر نیندازید. گذشته از این پوشکهایی که پنبههایشان گلولهگلوله و جدا از هم به نظر میرسند، عطر دارند و چسبهایشان به سختی باز میشود را برای فرزندتان انتخاب نکنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید پوشک می توانید با کارشناسان ما نی نی در تماس باشید و از تجربه های آن ها استفاده کنید. این وسیله نیز به دلیل استفاده بالای خانوادهها در سالهای اولیه زندگی نوزاد یکی از فاکتورهای مهم در خرید آن است. موقع بستن پوشک نوزاد پسرتان، سر آلت تناسلیاش را به سمت پایین قرار دهید تا ادرارش از پوشک بیرون نریزد. در فاصله تعویض هم میتوانید پارچهای روی آلت تناسلیاش بیندازید تا در صورت ناگهانی ادرار کردن، زحمت شما برای نظافت خانه را بیشتر نکند.

بیشترین قدرت جذب در پوشک های بچه را دارد و همراه با لایه بیرونی کاملاً قابل تنفس به این معنی که سطح آن دارای سوراخ های ریز است که به این وسیله گرما و بخار را به بیرون هدایت کرده تا پوست حساس بچه خشک و راحت بماند و این لایه پشتی از جنس پلاستیک نمی باشد. در حال حاضر، انواع پوشک بچه از برندهای مختلف در بازار وجود دارد که هر کدام قیمت متفاوتی دارد. ما در داروخانه بانک دارو انواع پوشک بچه ارزان از برندهای باکیفیت ایرانی و خارجی را برای شما گردآوری کردیم و آنها را در کوتاه ترین زمان به دست شما می رسانیم. فروشگاه اینترنتی ما نی نی با در اختیار داشتن انواع برند های پوشک و همچنین تجربه ی بالا در این زمینه جزء بهترین فروشگاه ها در زمینه فروش پوشک کودک می باشد. کارشناسان فروشگاه اینترنتی مانی نی با تجربه بالا در این زمینه آماده کمک به شما مادران و پدران عزیز می باشد که بهترین و مناسب ترین پوشک را برای نوزاد خود انتخاب کنید. مولفیکس، مای بیبی، مرسی،پمپرز، پریما و ببم تا کوکومی و کانفی همگی میتونن گزینهای برای خرید اینترنتی باشند.