پوشک بچه – لیست قیمت و خرید انواع پوشک بچه – بانک دارو

توجه به علامت استاندارد و مجوز بهداشت نکته بسیار مهمی است که باید در زمان خرید همه محصولات بهداشتی به آن توجه شود . در این صفحات قرار است همه آنچه باید در مورد پوشک بچه ها بدانید را با شما در میان بگذاریم. برای نوزادان که دفعات ادرار و مدفوع در آن ها زیاد است باید از مدل هایی با قدرت جذب بسیار بالا استفاده کنید تا هم رطوبت بدن فرزندتان را اذیت نکند و هم لباسش کثیف نشود. اما برای شما که از اوضاع مزاجی گرفته تا سلامت سیستم ایمنی بدن فرزندتان را با آن کنترل می کنید، یک پوشک باارزش تر از این حرف هاست. اما مسئله مهم این است که قیمت این پوشک ها با پارچه ارگانیک کمی بالاست. اما نگران نباشید، زیرا با برنامه ریزی هوشمندانه و استفاده از راهنمایی های مناسب قادر خواهید بود که هزینه پوشک کودک خود را مدیریت کنید. اما آنچه اهمیت دارد، میزان دفعات تخلیه روده ها نیست بلکه نرم و طبیعی بودن حالت آن است. بعضی های شان بعد از هر وعده مدفوع را تخلیه می کنند و بعضی دیگر تنها یک یا دو بار در هفته این رد پا را در پوشک شان باقی می گذارند. این روزها بازار مولفیکس و مای بیبی در ایران داغ است و از آنجا که مولفیکس کارخانه ای هم در ایران تاسیس کرده، پوشک هایی که کیفیتی مشابه پوشک های تولید ترکیه اش دارند را با قیمتی بسیار کمتر در ایران عرضه می کند.

در مجله سایت نی نی بابا شما را برای انتخاب بهترین پوشک بچه راهنمایی میکنیم و چند نکته برای انتخاب بهترین پوشک بچه استاندارد ایرانی برای نوزادان دختر و پسر را هم به شما میگوییم. پوشکهای ایرانی امروزه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که قیمت آنها نیز مناسبتر میباشد. به محض تولد فرزندتان پوشکی انتخاب کنید که قدرت جذب بالایی داشته باشد و از مواد ارگانیک فاقد حساسیت تولید شده باشد. یک پوشک خوب و درجه یک پوشکی است که قدرت جذب بالایی داشته و قادر به جذب ادار کودک باشد و به گونهای نباشد که خیس و مرطوب بماند. چسب پوشک به گونهای باید باشد که به راحتی باز نشود و از طرفی نباید پوشک بچه را بسیار سفت و محکم بست. اکثر خانوادههایی که برای اولین بار صاحب فرزند میشوند، تجربه و آگاهی کامل و کافی در زمینه نگهداری و مراقبت از فرزندان نداشته و باید در این زمینه مطالعه داشته و از سایر افراد کمک بگیرند. همان طور که پیش تر هم اشاره کردیم، پوشک بچه ارزان بهترین پوشکی نیست که برای فرزند دلبندتان تهیه کنید.

سوال عنوان شده یکی از مهمترین دغدغههای خانوادههایی است که به تازگی صاحب فرزند شدهاند و معولا در این زمینه سوال میکنند. برخی از پوشکها دارای نشانهای هستند که زمان تعویض پوشک را مشخص میکنند. شاید قیمت ارزان برخی پوشک ها در بازار توجه شما را جلب کند، اما بسیاری از پوشک های ارزان قیمت خیلی زود نم پس می دهند و کار شما را برای تعویض و نظافت نوزاد چند برابر می کنند. اما گویا دوستداران محیط زیست دوباره طرفدار این پوشک ها شده اند و استفاده از آن را توصیه می کنند و به سمت این نوع پوشک هاد رفته اند. این لوسیون ها باعث لطافت و نرمی پوست کودک می شوند و از خشکی و خارش جلوگیری می کنند. این پوشک به صورت چسبی باز و بسته شده و به هیچ عنوان موجب عرق سوختگی و ایجاد حساسیت در کودک نمیشود. پوشک 5 سایز دارد که از یک تا 5 روی بسته بندی آن نوشته می شود. پوشکی که برای نوزادان و فرزندان خود خریداری میکنید، باید متناسب با سایز و اندازه کودک باشد.

برخی از مادران جوان بر این تصور هستند که باید بصورت مداوم پوشک نوزاد خود را تعویض کنند. علاوه بر وزن کودک سن او نیز تاثیر بسزایی در سایز پوشک مورد نیاز کودک دارد. سخن پایانی: در این مقاله از وب سایت چی بگیر به اهمیت استفاده از پوشک مناسب اشاره کرده و گفتیم که کودک شما در سنین مختلف به چه تعداد پوشک نیاز خواهد داشت. لازم به ذکر است که وقتی نوزادان بزرگتر میشوند اجابت مزاج آنها نیز کمتر شده و به تعداد پوشک کمتری در ماه نیاز خواهید داشت. معمولا سایز پوشکهای نوزادان و کودکان براساس وزن آنها تعیین میشود، به عنوان مثال کودکانی که وزن ۲ تا ۴ کیلوگرم دارند میتوانند از پوشاک با سایز ۱ استفاده کنند. معمولا وقتی کودکان شروع به صحبت کرده و قادر به بیان زمان مناسب برای اجابت مزاج هستند، میتوانید با صبر و حوصله آنها را از پوشک بگیرید. در این بسته پوشک به تعداد ۱۱ عدد پوشک قرار دارد و شیوه باز و بسته شدن آن به کمک چسب بوده و برای نوزادان و کودکان ۲ تا ۵ کیلوگرم مناسب بوده و سایز کوچکی دارد. نحوه بسته شدن پوشک گود بیبی به صورت چسبی بوده و دارای قابلیت عبور هوا است و اندازه آن کوچک است.