پوشک بچه ؛ قیمت و خرید انواع پوشک نوزاد و کودک – فروشگاه کودکو

پوشک بچه تازه متولد شده و نوزادان زیر 6 ماه باید به صورت منظم عوض شود. در صورت استفاده پوشک یکبار مصرف ، ممکن است با راش ناشی پوستی آشنا باشید. این سن معمولا در حدود 30 ماهگی است. بیشتر نوزادان از پوشک سایز یک تا چند ماهگی استفاده میکنند و نهایتاً در سایز چهار پوشک بچه یعنی پرمصرفترین سایز پوشک نوزاد میمانند. برای نگهداری از پوشک هم آنها را در جایی قرار دهید که در معرض جریان هوا نباشند تا بافت شان تخریب نشود. طراحی نازک و ظریف و بافت بسیار نرم، برای داشتن احساس راحتی بیشتر کودک دارد. لازم به ذکر است لایه عبور دهنده هوا جهت محافظت از پوست کودک و لایههای داخلی نرم این پوشک، کمک میکند تا کودک دلبند شما احساس خوب و راحتی داشته باشد. پوشک های یکبار مصرف مانند پمپرزها و بامبو طوری طراحی شده اند که از طرفین نم پس ندهند و زمان خیس شدن پوشکهای یکبار مصرف را نمی توان به راحتی فهمید.

بسیاری از فروشگاه های بزرگ و هایپر مارکت ها در فواصل مختلف تخفیف های قابل توجهی برای خریداران قرار می دهند. تعویض پوشک نوزاد از جمله مهمترین کارها در زمینه مراقبت از کودک است. اگر در پوشک مدفوع هست، از بخش تمیز پوشک قبلی برای پاک کردن باسن کودک استفاده کنید. این لایهها محافظ خوبی برای جلوگیری از نشت مواد دفعی کودک به بیرون هستند. طرح ها و چاپ هایی که روی پوشک پارچه ای است برای کودک شگفت آور می باشد. همچنین این پوشک ها زیست تخریب پذیر نیز هستند. اما در حال حاضر لایه جاذب پوشک ها به صورت سرتاسری طراحی می شود. در صورت امکان، مدفوع نوزاد را در توالت بریزید. پسرها را چطور پوشك كنيم؟ کودک را در محل امن مثل روی زمین یا تخت بگذارید تا بتوانید محل تعویض پوشک نوزاد را مرتب کنید. داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. پوشکهای شورتی که استفاده از آنها بسیار آسان است و دقیقا مانند هر لباس زیر دیگری، به کودک پوشانده میشود و در هنگام در آوردن هم به راحتی از کنار باز میشود.

پوشکهای دارای لایه جاذب رطوبت در داخل و سطح پوشک، بهترین گزینهاند. کودک را برای تعویض پوشک، شبها از خواب بیدار نکنید زیرا کمتر کودکی هنگام خواب پوشکش را کثیف می کند. اما مادران می دانند که از اوضاع مزاجی گرفته تا سلامت سیستم ایمنی بدن کودک را می توان با آن بررسی کرد. پس اگر حتی سه، چهار بار متوالی در پوشکش چنین نشانهای را مشاهده کردید، فورا با پزشکش تماس بگیرید. اگر علائمی مبنی بر ناراحتی کودک هنگام دفع ادرار مشاهده کردید، به پزشک مراجعه کنید. به رغم تمام تبلیغات مبنی بر اینکه رطوبت از طریق آستر پوشک جذب میشود و روی پوست نوزاد نمیماند، چنین نیست و محیط همچنان مرطوب میماند. پس اگر بعد از باز کردن پوشکش با مدفوعی سفت و خشک روبهرو شدید، بدانید که بسیاری از گریههایش بهخاطر یبوست است و برای به سامان شدن وضعیتش باید از یک متخصص کمک بگیرید. اجازه دهید پوست کودک با جریان هوا خشک شود یا با حوله نرم و تمیز، آرام خشکش کنید. اگر کودک شما تازه متولد شده است، از پوشاندن ریشۀ بند ناف تا زمانی که خشک شود و بیفتد، خودداری کنید.

این برند ترکیهای جزو نامهای درجهیک بازار است و از نظر کیفیت کاملاً با برند جان بهبه و پمپرز قابلرقابت است. پوشک ببم در 5 سایز به بازار عرضه میشود. اکثر شرکتهای تولیدکننده، پوشک را بر اساس سایزهای ۱ تا ۶ و طبق وزن کودکان عرضه میکنند. اگر پوشک قابلیت حل شدن یا تبدیل شدن به کود را دارد و شما نیز امکان این کار را دارید، طبق دستورالعمل کارخانۀ سازنده آن عمل کنید. همیشه آنجا این کار را انجام داد و شرایط مناسبی را فراهم کرد تا کودک هم در آرامش باشد .حتی بسیاری از کارشناسان توصیه میکنند که تعویض پوشک نوزاد و یا کودک نوپا بر روی زمین انجام شود. برای افرادی که تجربه مادری ندارند پوشک نوزاد تنها یک جسم پر از آلودگی در خانه است که سعی دارند سریعا ازآن خلاص شوند. زمان تعویض پوشک نوزاد برای والدینی که تجربه اولشان است مسئله ای پراسترس است. مسئله بعدی ظرافت تار و پود محصول است. یکی از برندهای پرکاربرد در بین والدین برند مولفیکس است. همچنین میتوانید از یک ضدعفونیکنندۀ دست، به خصوص در صورت دسترسی نداشتن به آب استفاده کنید. تنها نقطهضعف آن نسبت به برند پمپر نداشتن کش در بخش پشتی پوشک است.