پوشک بچه ؛ قیمت و خرید انواع پوشک نوزاد و کودک – فروشگاه کودکو

سپس اجازه دهید بدن نوزاد خشک شود یا با دستمال نخی نرم و تمیز بدن نوزاد را خشک کنید. هم چنین در ساختار این پوشک بچه، از لوسین و نرم کننده استفاده شده است. طبق گزارشات، مقدار سیترال موجود در یک پوشک معطر معمولی حدود یک میلیون بار کمتر از مقداری است که بتواند هر نوع مشکلی برای کودک ایجاد کند. اولین نکته برای خرید پوشک کودک شناخت انواع پوشک های موجود در بازار است. سدیم پلیاکریلات موجود در پوشکهای یکبارمصرف، مادهای ملایم است. الیاف به کار رفته در پوشک بچه ارزان می تواند اذیت کننده باشد. موجب افزایش هزینه می شود بلکه نم داده و لباس نوزاد را خیس می کند. استفاده از این شورتهای آموزشی خیال آنها را از تمیزی لباس زیر کودک راحت میکند. به عنوان مثال ، پوشک های یکبار مصرف راحت هستند ، اما پوشک های پارچه ای در بلند مدت ارزان ترند. اما هر دوی آنها ساختار یکسانی دارند. به همین دلیل الگو و ساختار پوشک پسرانه با پوشک دخترانه تفاوتی ندارد. پوشک نوزاد علاوه بر این که باید متناسب با وزن و جثه او باشد، باید کاملا نازک و ظریف بوده و جلوی حرکات آزادانه کودکان را نگیرد.

حتما پوشک کودک را بر اساس سایز مناسب او انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید پوشک می توانید با کارشناسان ما نی نی در تماس باشید و از تجربه های آن ها استفاده کنید. اگر به بچه ها توجه کرده باشید زمانی که پوشک آن ها کثیف می شود بی تاب و بهانه گیر می شوند پس پیشنهاد ما به مادران این است که همیشه پوشک اضافی دنبال خود داشته باشند تا سریعا پوشک بچه را تعویض کنند و بچه را از کثیفی و اذیت شدن نجات دهند. اگر به دنبال بهترین برند پوشک بچه ایرانی هستید، این سری از محصولات مای بیبی میتواند نیاز کودک شما را برطرف سازد. از آنجایی که نیاز به خرید تعداد زیادی پوشک دارید، بایستی به دنبال گزینههایی با قیمت مناسب باشید. با یک برنامه ریزی مناسب می توانید در زمان های جشنواره فروش، پوشک های مورد نیاز کودک خود را به مقدار زیاد تهیه کنید.

با این کار متوجه می شوید کودک شما با محصولات کدام مارک پوشک احساس راحتی بیشتری دارد. هنگامی که متوجه قرمزی، جوش و التهاب در کنار پاهای نوزاد شدید سریعا پوشک را تعویض کنید. در فاصله تعویض هم میتوانید پارچهای روی آلت تناسلیاش بیندازید تا در صورت ناگهانی ادرار کردن، زحمت شما برای نظافت خانه را بیشتر نکند. در جایی گرم، تمیز و امن (به دلیل غلت زدن نوزاد و افتادن آن از جای بلند) به تعویض پوشک نوزاد بپردازید. علاوه بر این ، هر دو پوشک یکبار مصرف و پارچه ای بر روی محیط زیست از جمله مصرف انرژی و مواد اولیه ، آلودگی آب و هوا و دفع مواد زائد تأثیر می گذارند. پوشک کم رطوبت ممکن است نشان دهنده کمبود آب بدن نوزاد باشد و پوشک های که به مقدار کمی آغشته به مدفوع هستند ممکن است در اثر یبوست ، کمبود شیر یا سایر مشکلات گوارشی ایجاد شود. معمولا زمانی که سایز پوشک کوچک باشد، روی ران خطوط شدید قرمزی ایجاد می شود که نشان می دهد پوشک کودک برای او تنگ است.

پوشک بچه مولفیکس، پوشک بچه بارلی، پوشک پریما پمپرز، پوشک هاگیز، مرسی، او بیبی و برندهای بسیاری در بازار هستند که کیفیت قابل قبولی دارند. لازم به ذکر است که در مقطع زمانی خاصی دو برند پوشک پریما پمپرز و هاگیز اقدام به تولید پوشک دخترانه و پوشک پسرانه کردند. این برند نیز مانند برند پریما توانسته بخش بسیاری از بازار پوشک بچه را به انحصار خود درآورد. اگر سوختگی پای کودکتان بعد از دو، سه روز خوب نشد یا به تاول و زخمهای چرکی تغییر شکل داد، فورا پزشکش را در جریان بگذارید. پوشک مناسب فقط 4 انگشت یا 2 تا 4 سانتی متر بین دو پای کودک فاصله می اندازد. اگر پوشک کاملا محکم بود اما ادرار و مدفوع از آن نشت می کرد یا باید به کیفیت پوشک شک کنید یا این که زمان تغییر سایز پوشک رسیده است. اکثر پوشکهای یکبار مصرف مجهز به یک لایه جاذب هستند که از ضایعات پوستی و نشت ادرار جلوگیری میکند. علاوه بر این زمانی که چسب پوشک مقاوم و محکم نیست، احتمال نشت ادرار و مدفوع هم بیشتر خواهد بود. از این پوشک ها می توانید زمانی که کودک در استخر بازی می کند، استفاده کنید. پوشک بچه، پوششی است برای کودک و نوزاد تا در زمانی که آن ها کنترل مدفوع و ادرار خود را ندارند به راحتی فعالیت روزانه خود را انجام دهند و دچار مشکل نشوند.