مانیلو اصالت كالا را تضمین میكند

با این حال، دقیقا مانند لباس های نوزادان، هر کدام از شرکت ها اندازه های متفاوتی برای پوشک های یکبار مصرف دارند. اما اساسا این دو نوع شبیه به هم هستند، پوشک پارچه ای سوزن یا چسبی ندارد و بیشتر کاربر پسند هستند، دقیقا مانند پوشک یک بار مصرف هستند اما مواد شیمیای در ساخت آنها کم است. هم چنین نوار چسب هایی که در قسمت جلو و کناری پوشک تعبیه شده، این قابلیت را دارند که به دفعات باز و بسته شوند. بسیاری از پوشک های یکبار مصرف، برای جلوگیری از هر گونه نشت، طوری طراحی می شوند که ۲ لبه کش دار داشته باشند، یک لبه در امتداد هسته جاذب پوشک و لبه دیگر در امتداد قسمت بیرونی آن. چسبهای پوشک باید به صورت قرینه روی قسمت رنگی جلوی آن چسبانده شود. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید این موضوع است که شرکت سازنده ی پوشک ایرانی است یا خارجی!

ایدهآل آن است که پوشک به خوبی دور بدن کودک محکم و ثابت شود، اما این بدان معنا نیست که آنقدر سفت کودکتان را پوشک کنید که عملاً راه گردش خون را مسدود سازید. بعضی از پوشک ها نرم تر هستند و راحت تر با بدن نوزاد سازگاری پیدا می کنند، درحالی که بعضی از آنها حالت سفت تری دارند و تناسب مطلوبی با بدن نوزاد ایجاد نمی کنند. البته باوجود این شباهت، همه پوشک ها از نظر تناسب با اندازه بدن نوزادان مطابق نیستند و در جلوگیری از نشت به بیرون عملکرد متفاوتی دارند. البته معیارهای دیگری هم برای بررسی قدرت جذب وجود دارد. پوشکی که خوب جذب نکند، پس میدهد یا گلوله گلوله میشود. این ماده تبدیل به دی اکسین میشود که یک ماده سرطانزاست. علاوه بر ویژگی های پوشک بچه و هزینه، شما همچنین باید پوست نوزاد خود را در نظر بگیرید، اگر کودک شما به رایحه و رنگ آلرژی دارد ، پس شما نیاز دارید که پوشک بچه را با پوشک پارچه ای تعویض کنید.

والدین باید حتما آنچه برایشان مناسبتر است را انتخاب کنند. برای انتخاب شرکت سازنده بهتر است پیش از خرید پوشک درباره ی ویژگی های آن تحقیق کنید. اولین نکته برای خرید پوشک کودک شناخت انواع پوشک های موجود در بازار است. اما فراموش نکنید کودک شما در حال رشد است. با توجه به این موضوع که این پوشک در تماس مستقیم با پوست و اندام تناسلی نوزادان قرار دارد، انتخاب بهترین محصول نقش مهمی در حفظ سلامتی و جلوگیری از سوزش پوست کودکان و نوزادان دارد. اگه روزانه چند مرتبه نوزاد را پوشک می کنید بهتره بسته های با تعداد بالا رو انتخاب کنید. حفظ راحتی نوزاد هم فقط به انتخاب پوشک براساس قابلیت جذب بالا و تناسب بدنی کامل محدود نمی شود، بلکه مواد به کاررفته در پوشک باید بسیار نرم و لطیف باشند تا پوست نوزاد را آزار ندهند، بنابراین لبه های بیرونی پوشک باید کاملا نرم یا گرد باشند.

دارد، بنابراین پیدا کردن پوشک مناسب که کاملا با ویژگی های نوزاد شما سازگار باشد به آزمون و خطا نیاز دارد. بهترین راه برای مقابله با بوی بد پوشک، تعویض کردن آن است، نه اضافه کردن مواد معطر! زمانی که کار تعویض پوشک نوزاد را شروع میکنید و تصمیم دارید تا دوباره او را پوشک کنید، قبل از هر چیز باید مطمئن شوید که تمام وسایل مورد نیاز این کار در دسترس باشند: مثل یک پوشک جدید و نیز دستمال مرطوبکننده برای تمیز کردن نوزاد. علاوه بر این، لبه ها و درزهای پوشک نباید بیش از حد با پوست نوزاد تماس پیدا کنند زیرا باعث ساییدگی پوست او می شوند. در این مقاله تصمیم داریم تا شما والدین عزیز را با اشتباهات رایجی که معمولاً در حین تعویض پوشک نوزادان اتفاق میافتد، آشنا کنیم. اگر بعد از تعویض پوشک متوجه شدید که روی پوست دلبندتان رد چشمگیری از جای پوشاک باقی مانده است، سعی کنید تا دفعه بعد پوشک به نحوی بسته شود که فشاری بر پوست نوزاد وارد نگردد. برخی تولیدکنندهها از مواد خوشبوکننده مصنوعی در پوشک برای معطر شدن آن استفاده میکنند و برای زیبا کردن آن از رنگ استفاده میکنند و حتی لوسیونی که پوست بچه را نرم کند.