قبل از خرید پوشک بچه به این نکات توجه داشته باشید!

حال که با نکات خرید پوشک نوزاد و کودک آشنا شده و دانستید پیش از خرید چه مواردی را باید در نظر گرفت، در ادامه به بررسی بهترین مارک های پوشک بچه از برندهایی همچون کانفی، بارلی، مولفیکس، مرسی و بیبی کینگ میپردازیم. چـه چیزی باعث آن می شود و چگونه می توان ازآن پیش گیری کرد؟ پوشک هاي یکبار مصرف بخاطر آن کـه بیش از اندازه تنگ هستند، یا پایینشان کمی بیش از حد پف کرده اسـت مورد انتقاد هستند. اگر والدین بچه طرفدار برند خاصی از پوشک باشند یا بـه دنبال انتخابهاي ارگانیکی کـه دربارهي آنها صحبت کردیم، این امر می تواند بـه اسانی بـه هزینه کردن مبلغ دیگری ختم شود. پوشک بیبی کینگ با استفاده از نوارهای کناری با خاصیت کشسانی باعث آزادی حرکت بیشتر و راحتی کودک دلبندتان میشود و همچنین بستن پوشک را برای والدین نیز راحتتر میکند. با یک محاسبه سرانگشتی، شما برای هر ماه تقریبا دو بسته کامل پوشک لازم دارید و این ماجرا تا 2 یا 3 سالگی کودکتان ادامه دارد. در نتیجه میتوانید یکی از آنها را تست کرده و اگر مناسب کودکتان بود از همان استفاده کنید. چرا که پوشک بزرگ حاشیه بین پاها را ایجاد کرده و موجب نشت آن میباشد.

از دیگر ویژگیهای این مدل میتوان به قدرت جذب رطوبت بالا و لطافت و نرمی آن اشاره کرد. این پوشک که دارای تکنولوژی مایکروپرلز است، به واسطه دانههای رطوبتگیر کریستالی، میزان جذب رطوبت را تا 30 برابر افزایش میدهد. لوسین به کار رفته در تولید این پوشک نیز، پوست نوزاد را همواره نرم و لطیف نگه داشته و از بوی نامطبوع جلوگیری میکند. وجود کشهای کناری و چسبهای تعبیه شده در قسمتهای کناری از نشت مایعات به بیرون پوشک جلوگیری میکند. همچنین برای تنفس هر چه بیشتر پوست نوزاد، در لایه بیرونی پوشک سوراخهای ریزی تعبیه شده است که جریان هوا را به خوبی روی پوست نوزاد منتقل میکند. این پوشک از مواد ضد حساسیت درست شده است و پوست کودک آسیبی وارد نمی کند. یکی از مارک های پوشک خارجی و مربوط به ترکیه است که جذب مناسبی داشته و ضد حساسیت است. پوشک سایز 2 این برند برای کودکان با وزن 3 تا 6 کیلوگرم مناسب و کارآمد است.

برای این که مجبور نباشید هر بار تا گردن کودک را بشویید، یک پوشک با پشتی بلند انتخاب کنید. این پوشک نیز مانند سایر محصولات این شرکت از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و با استفاده از مواد اولیه درجه یک و نوآوری در امر تولید به دست آمده، به طوری که کودک در حین استفاده، احساس راحتی و شادابی را تواما تجربه خواهد کرد. در هر حال، هنگام انتخاب پوشک بچه بهتر است صرفاً به دنبال پوشک بچهٔ ارزانتر نباشیم، زیرا کیفیت و مرغوبیت را نباید فدای قیمت محصولات کودکان کرد. به هنگام خرید حتما به متریال مورد استفاده برای ساخت پوشک دقت داشته باشید و پوشکهایی که الیاف نرم و مناسبی دارند خریداری کنید. این لایهها محافظ خوبی برای جلوگیری از نشت مواد دفعی کودک به بیرون هستند. ممکن است مواد استفاده شده در یک پوشک گران قیمت برای نوزادی حساسیت زا باشند و یک پوشک ارزان قیمت تر برای او مناسب باشد. در ضمن این احتمال وجود دارد که لباسهای او کثیف شود و بدتر از آن، تاثیر کرم کاهش یابد. نکته مهم ديگري که بايد در انتخاب يک پوشک به آن توجه داشت ضخامت پوشک است، نازک بودن پوشک جان به به باعث مي شود به فرم پاي کودک آسيب وارد نشده و کودک به راحتي بتواند به بازي پرداخته و نشاط او چندين برابر شود، نازک بودن در عين حالي که کريستال هاي رطوبت گير پوشک بادوام باشند و با ادرار و مدفوع زياد کودک هم بيرون نزند، از شاخصه هايي است که حتما بايد يک پوشک خوب داشته باشد.

قیمت پوشکها در بردهای مختلف نیز متفاوت است. قیمت پوشک به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. از آنجایی که نیاز به خرید تعداد زیادی پوشک دارید، بایستی به دنبال گزینههایی با قیمت مناسب باشید. خطرات زیادی وجود دارد. این محصول حاوی لوسیون با عصاره بابونه بوده و مانند مدلهایStretchy ، 30 درصد کشسانی چسبهای کناری بیشتری دارد. پوشک سایز پنج بیبی کینگ با توجه به اینکه کودک در این سایز نیاز به آزادی حرکت بیشتری دارد طراحی گردیده است در این سایز از نوارهای کشسان کناری برای آزادی حرکت بیشتر و فرم آناتومیک هماهنگ با بدن کودک استفاده شده و همچنین برای مراقبت از پوست نرم و حساس نوزاد از لایههای داخلی و خارجی نرم و لطیف استفاده گردیده و با استفاده از لایه فوق جاذب ADL مانع از بازگشت مایع به سطح پوست کودک دلبندتان میشود و شما بهراحتی با استفاده از چسبهای مکانیکال پوشک بیبی کینگ که قابلیت باز و بسته شدن بهدفعات را دارد میتوانید نوزاد خود را پوشک نمایید. چسبهای پوشک بهتر است که گرد باشند و رویهی آنها بخش اضافی داشته باشد که موجب اتصال آن با بدن کودک نشود.