عوض کردن پوشک نوزاد به همراه آموزش تصویری

بسیاری از والدین در مورد نوع پوشکی که باید استفاده کنند سوال دارند وقتی که میخواهیم از راش پوشک جلوگیری کنیم هیچ شواهد و مدارکی مبنی بر اینکه پوشک های پارچه ای بهتر از انواع یکبار مصرف هستند و یا بالعکس وجود ندارد. در مورد پوشک های یکبار مصرف نیز باید به این موضوع توجه داشته باشید که این پوشک ها کیفیت یکسانی ندارند و برخی از این محصولات بسیار بی کیفیت هستند. چه از پوشک های پارچه ای وچه از پوشک های یکبار مصرف و یا هر دو نوع استفاده می کنید همیشه حتی المقدور زود به زود پوشک کودک خود را تعویض کنید تا رطوبت و مواد آن ناحیه پوشک باعث تحریک پوست نشوند و آن ناحیه کاملا تمیز و خشک بماند. قسمتی از پوشک که نوارهای چسبدار دارد، پشت آن است. بعد از این که به آرامی و با ملایمت ناحیه پوست پوشک را تمیز و خشک کردید می توانید از کرم یا پماد استفاده نمایید محصولات مشابه خاصی مانند زینک اکساید و وازلین های خاص میتوانند برای چرب نگهداشتن ناحیه پوست کمک کنند به هیچ عنوان سایش و مالش بیش از حد روی پوست آن ناحیه انجام ندهید چرا که می تواند منجر به آسیب بیشتر پوست شود اگر شما می خواهید پوست های اضافه را بردارید میتوانید از یک توپک پنبه ای که آغشته به روغن معدنی است استفاده نمایید .

لیست سوالاتی که میخواهید بپرسید لیستی از سوالاتی که ممکن است به شما کمک کند را یادداشت کنید و از پزشک خود بپرسید. بیشتر اوقات سعی کنید که ناحیه پوشک کودک خود را بدون پوشک و آزاد و باز بگذارید : در شرایط ممکن حتی المقدوراجازه دهید که کودک شما بدون پوشک باشد تماس مستقیم پوست با هوا یک راه حل مناسب برای خشک شدن و جلوگیری از راش پوشکی میباشد . برای مدتهای کوتاهی در طول روز کودک را بدون پوشک رها کنید و بدون هیچ پمادی تا جریان هوا روی پوست اتفاق بیافتد شاید لازم باشد 3 بار در روز برای مدت 10 دقیقه این کار را انجام دهید. پوشک کثیف را بیرون بیاورید. پوشک کثیف را روی هم جمع کنید و کنار بگذارید. زمانی که بچه تازه به دنیا آمده به چند هفتگی خود میرسد، والدین به متخصصان تعویض پوشک بدل میشوند.اما در چند بار اولی که شما سعی میکنید پوشک بچه را عوض کنید، ممکن است در مورد انجام درست این کار دچار اشکال شوید.

این حالت در پشت پوشک که سفت کردنش سخت است ممکن است اتفاق بیافتد . تا کنون چه درمان هایی را برای بهبود راش پوشک کودک خود به کار برده اید ؟ زودترین زمانی که به نظر میرسد کودک من بهبود پیدا کند چه زمانی است؟ برای انتخاب بهترین پوشک بچه چه نکاتی را در نظر بگیریم؟ پارچه و لباس های قابل شستشو یا پوشک های یکبارمصرف ؟ قسمت تناسلی و باسن کودک خود را با آب ولرم در هر بار تعویض پوشک شستشو دهید : شما می توانید از یک تشت آب ولرم برای این منظور استفاده کنید یا از پارچه های نخی و پدهای نخی مرطوب برای پاک کردن پوست کودک خود استفاده کنید اما باید خیلی ملایم این کار را انجام دهید و ازپدهای حاوی الکل یا پدهای معطرجدا اجتناب کنید اگر می خواهید از صابون استفاده کنید باید از صابون های بدون بو و ملایم استفاده نمایید. حتی المقدور کودک خود را بدون پوشک و باز رها کنید تا زمان مناسبی برای جریان هوا خشک شدن و آغاز و ترمیم وجود داشته باشد وقتی که از پوشک استفاده می کنید آنها را تند تند تعویض کنید و از کرم ها لوسیون ها و خمیرها و پمادهای مخصوصی که مناسب هستند برای ناحیه پوشک استفاده نمایید.

من برای ترمیم بهتر پوست کودک خود چه کاری میتوانم انجام بدهم ؟ لیست علائم و نشانه های کودک خود را بنویسید اینکه کودک شما از چه زمانی این علائم را داشته است. اما به نظر میرسد که مادر شدن یک وظیفهی پایانناپذیر است. در نظر هر پدر و مادری، تعویض پوشک نوزاد، مسالهای اساسی است و لازم است که به نحوی اصولی انجام گیرد. کافیه با ورود به صفحه خرید پوشک نی نی پی، به راحتی یه کلیک، پوشک بچه مناسب نوزادتون رو انتخاب کنید. در خرید پوشک بچه تجربه حرف اول را میزند. موقع خرید پوشک نوزاد حتماً حواستان به جنس و کیفیت محصول و اورجینال بودن پوشک باشد. شیر مادر : نتایج نشان دادند که استفاده از شیر مادر(شیر سینه انسان) روی ناحیه از سایر درمان ها بهتر است یک مطالعه نشان داد که استفاده از شیر پستان انسان روی ناحیه پوشک هم موثر و هم بی خطر است شیرخوارانی که دارند با پماد هیدروکورتیزون یک درصد و یا شیرمادر درمان شدند و این مطالعه شامل 141 شیرخوار بود که نتایج نشان داد که درمان با شیر مادر به تنهایی میتواند به اندازه پمادها موثر باشد.