راهنمای خرید بهترین مارک پوشک بچه

نوزاد اغلب شبها نیز مدفوع میکند و شما مجبورید پوشک را عوض کنید. با این حال ، پوشک های خیلی بزرگ نیز ممکن است پس دهند. زیرا نوزاد ممکن است هنوز آماده نباشد! نوزاد ممکن است به ده پوشک در روز نیاز داشته باشد! اگر مشکل در عرض چند روز حل نشد با پزشک تماس بگیرید. قطعا، گزینههاي بالا کشیدنی از جنس پارچه وجود دارند، اما تعداد زیادی از والدین نمیخواهند پول اضافی صرف آنها کنند چرا کـه معتقدند بچهشان بزودی می تواند بطور کامل با پوشک خداحافظی کند و دستشويي رفتن را یاد بگیرید. برای این کار میتوانید با یکدست مچ پاها را بگیرید و با دست دیگر پوشک را زیر نوزاد بگذارید. این پوشک ها با توجه به مواد اولیه ای که از آن تهیه شده اند در اثر برخورد با آب حجیم نمی شوند. یادمان باشد قیمت پوشک بچه با توجه به نوع و کیفیت آن کاملاً متغیر است. خرید پوشک بچه خوب یکی از مهمترین نکاتی است که باید برای فرزند دلبندتان که در سنین نوزادی قرار دارد توجه ویژه به آن داشته باشید. خوب، در صورتی که نوزاد مدفوع کرده پوشک را در عرض پنج دقیقه عوض کنید. مدفوع نوزادهایی که شیر مادر می خورند به حالت کرمی روی پوشک دیده می شود که بویش هم چندان بد نیست.

در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد درمان خارش پوشک پیدا کنید. قیمت پوشک مولفیکس ترکیهای نسبت به نمونه داخلی آن بیشتر است. اما بهجز آن قیمت پوشک نیز بسیار مهم است. قیمت و ویژگیهای هر پوشک کودک و نوزاد برای مقایسه در اختیار شماست تا یک خرید اینترنتی راحت و مطمئن را تجربه کنید. همچنین میتوانید پوشک پارچهای یا یک بار مصرف استفاده کنید. شک و تردید در خصوص استفاده از پوشک پارچه ای یا یک بار مصرف از زمان قدیم وجود داشته است. باید یک یا دو انگشت بین پوشک و شکم نوزاد جا وجود داشته باشد. یک مطالعه موردی نشان میدهد که 85٪ از مادران برای نوزادانشان از پوشک یکبار مصرف استفاده میکنند و تنها 15٪ پوشکهای پارچهای را ترجیح میدهند. یک نوع پوشک خاص ایدهآل وجود ندارد بنابراین هر چیزی که برای کودک تان مناسب است را می توانید انتخاب کنید اگر یک برند یا محصول خاص یکبار مصرف پوست کودک شما را تحریک میکند از نوع دیگری استفاده کنید اگر صابون ها و مواد شوینده مخصوص لباسی که برای شستشوی پوشک پارچه ای استفاده می کنید به نظر می رسد که راش پوشک را ایجاد می کنند می توانید از محصول دیگری استفاده کنید.

امروزه پوشکهای پارچهای بسیار شبیه به پوشکهای یک بار مصرف هستند زیرا شورتک های کوچکی دارند که به قرار گرفتن پارچه در محل مناسب کمک میکند. میدانم که این یک سادهسازی است، ولی هدف شما همین است! پوشک را از لای پای نوزاد بالا آورده و آن را روی شکمش ببندید، ولی نه خیلی محکم. با این حال، بیشتر پوشکها نوزاد را تا 12 ساعت خشک نگه میدارند و درنتیجه تا زمانی که نوزاد مدفوع نکرده، خارش شدید نداشته یا خیلی ناراحت به نظر نمیرسد از عوض کردن پوشک در طول شب اجتناب کنید. همچنین نباید خیلی محکم باشد تا روی پاهای کودک تأثیر بگذارد. در تصاویری که روی لایۀ بیرونی بسیاری از پوشکها وجود دارد، از رنگ استفاده شده است و شاید در کش پشت پوشک، شاخص رطوبت و دور پاها نیز رنگ وجود داشته باشد. مولفیکس بهترین پوشک ایرانی برای نوزاد تازه متولد شده هم محسوب میشود.این پوشک در سایز کوچک خود محفظه ای مخصوص ناف بچه طراحی شده است که از فشار به این عضو حساس کودک جلوگیری میکند.این قابلیت در هیچ یک مارکهای پوشک ایرانی بچه وجود ندارد. از سوی دیگر پوشک بچه مرسی علیرغم قدرت جذب زیاد ضد حساسیت است، نکتهای که در بسیاری از محصولات پوشک بچه نادیده گرفته شده و قدرت جذب بالا و مواد شیمیایی بیکیفیت و نازلی که برای بالا بردن قدرت جذب در تار و پود پوشک به کار برده میشوند گاهی سبب سوختگی و خشکی شدید پوست لطیف و حساس نوزاد میشود.

پوشک مولفیکس به دلیل استفاده از مواد نرمکننده و ضد حساسیت کاملا با پوست کودک سازگار بوده و هیچ آسیبی به پاهای کودک وارد نمیکند. برای برخی از برندها باید انگشت خود را از سمت پا وارد پوشک کنید تا اطمینان حاصل کنید که کش در جای درست قرارگرفته است. به همین جهت بسیاری از افراد به کمک تجربیات نزدیکان یا تجربه نوزاد اول خود این محصول را تهیه میکنند. برخی مبنای محاسبه را در روزهای اولیه تولد نوزاد روی همین پوشک سایز 1 قرار داده و محاسبه میکنند که در طول دو یا سه سالی که قرار است کودک از پوشک استفاده کند چه هزینهای باید بپردازند. درهرصورت، پوشک را تقریباً هر سه ساعت عوض کنید تا ریسک خارش کاهش پیدا کند. در این مطلب قصد داریم سه برند محبوب و باکیفیت پوشک بچه را به شما معرفی کنیم؛ برندهایی که امتحان خود را در این زمینهها پس دادهاند و اکنون به پرفروشترینهای بازار تبدیل شدهاند.