راهنمای خرید بهترین مارک پوشک بچه

در دسترس نباشد ، بهتر است دستمال مرطوب مخصوص بچه به همراه داشته باشید . با ما همراه باشید. قرار گیرند و هم وقتی بیرون می روید آن کیف را همراه خود ببرید . این حالت به خشک نگه داشتن منطقه دور ناف و در معرض هوا قرار گرفتن ناف تا رسیدن به بهبودی به نوزاد کمک می کند. این کار به پس ندادن ادرار و بیرون نزدن آن از قسمتهای بالایی پوشک کمک میکند. دکتر خلیل فریور در گفتوگو با خبرنگار «سلامت» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به مادران جوان یادآوری کرد: پیش از بچهدار شدن، این نکته را به یاد داشته باشید که نوزاد در روز حداقل 10 بار نیاز به عوض کردن پوشک پیدا میکند و این یعنی 70 بار در هفته! دلایل زیادی وجود دارد که خرید و انتخاب پوشک را برای پدر و مادرها دشوار میکند. چه جایی برای تعویض بچه مناسب است؟ همیشه تا جایی که ممکن است اجازه دهید . 1. در هنگام تعویض پوشک نوزادان پسر ممکن است نوزاد ادرار کند، بنابراین در موقع عوض کردن، چندین ثانیه کهنه را روی آلت تناسلی او نگه دارید تا ادرار نکند. خشک باشد ، شستن کهنه های پارچه ای برایتان ضرر دارد .

ای نسبت به پوشکهای یک بار مصرف در ایجاد حساسیت پوستی ، بهتر نیستند. حساسیت ایجاد می کند ؛ از این رو تعویض منظم پوشک نوزاد اهمیت به سزایی دارد . سایش پوشک به پای نوزاد و اطراف باسن او (ناحیهی قرار گرفتن پوشک) منجر به خراشیدن پوست او خواهد شد. کم شود و پوست نوزاد خشک بماند . کیفیت چسب پوشک بچه را به هیچوجه دست کم نگیرید. اگر کودک شما دارای پوست حساس است، اولین نگرانی در ذهن شما این خواهد بود: “اگر بچه من به پوشک حساسیت داشته باشد؟” اعتقاد عمومی بر این است که پوشکهای پارچهای باعث حساسیت نمیشوند، اما این همیشه درست نیست. حساسیت شود ، اما در عمل می بینیم که این کار صورت نمی گیرد . برسانند ، پس در صورت امکان بهتر است از پنبه و آب ولرم استفاده کنید . این متخصص کودکان پوشک تمیز، روغن یا پودر بچه، یک ظرف آب گرم برای شست شوی بچه، یک حوله تمیز و ظرف زباله را حداقل لوازم مورد نیاز تعویض پوشک دانست و گفت: پس از هر بار کار کردن شکم یا خیس شدن پوشک باید آن را تعویض کرد. شستن ، آب کشی و ضدعفونی کردن این کهنه ها وقت گیر است .

برای خیساندن کهنه ها و دیگری برای استریل کردن آنها نیاز است. اگر از پارچههای نرم به عنوان کهنه بچه استفاده میکنید برای استفاده مجدد، آنها را با مواد پاک کننده ضد حساسیت و بدون رنگ بشویید. مواد پاک کننده ای که برای شستشو استفاده می کنیم ، برای محیط زیست ضرر دارد . بهتر از پوشک های پارچه ای می باشند! خوردن اوست ، زیرا معمولا بعد از تغذیه فعل و انفعال های شکمی باعث دفع می شود. بعد از چند هفته اول ، نیاز نوزاد شما کمتر و 5به الی 6 پوشک کاهش پیدا می کند. بهتر است از سایزهای خیلی کوچک پوشک به تعداد محدود تهیه کنید زیرا نوزادان به سرعت رشد می کنند و ممکن است تنها برای چند هفته اول نیاز به آن سایز داشته باشند. 2- هزینه پوشک بچه : شما باید هزینه در حدود 140 هزار تومان در هر ماه برای پوشک بچه بپردازید که این برآورد تقریبی است، برخی از پوشک ها ارزان و برخی گران است، برای انتخاب پوشک با کیفیت بالاتر باید پول بیشتری بپردازید، بنابراین باید در مورد بودجه خود فکر کنید و فراموش نکنید که نوزادان به سرعت رشد می کنند پس دیگر پوشک سایز کوچک برای نوزادان جوابگو نیست.

پوشک ها ممکن است یک بار مصرف یا قابل شستشو باشند . استفاده کنید ، هزینه گرانتری نسبت به پوشکهای یک بار مصرف به بار می آورد . 9. پوشک استاندارد دارای چند لایه به صورت عمودی می باشد تا از نشت رطوبت و مدفوع به بیرون جلوگیری کند. اگر نوزاد شما مدفوع کرده است می توانید از قسمت جلویی پوشک که تمیز است بدن او را پاک کنید. در صورت پاک کردن از عقب به جلو، ممکن است باکتریها وارد ناحیهی واژن نوزاد دختر یا کیسهی بیضهی نوزاد پسر شود. چنانچه نوزاد به حساسیت پوستی دچار شود ، چه باید کرد ؟ برند پوشک را تغییر بدهید و بررسی کنید که آیا مجدد علایم حساسیت مشاهده میشود. آیا پوشک های یکبار مصرف می توانند حساسیت پوستی برای نوزاد ایجاد کنند ؟ این پوشک دارای لوسیون ضد حساسیت است. متأسفانه بعضی از محصولات ارائه شده در بازار دارای مواد شیمیایی مضر برای نوزادان و کودکان است. چه چیزی برای شما اولویت دارد؟ وی افزود: پیش از عوض کردن پوشک اطمینان پیدا کنید که تمام لوازم مورد نیاز در دسترس است و لازم نیست تا برای تهیه چیزی نوزاد را تنها بگذارید.