راهنمای خرید بهترین مارک پوشک بچه

قیمت مناسب این برند دلیل دیگری است که آن را محبوب کرده است. این محصول علاوه بر قیمت مناسب، یک محصول مناسب برای مراقبت از پوست کودک دلبند شما است. اگرچه کرمهای مرطوبکننده برای پوست کودک مفید هستند و به خوبی از آن مراقبت میکنند، اما نباید در استعمال آن زیادهروی کرد. اما با توجه به گزارشات موجود، در پوشکهای یکبارمصرف، اسید اکریلیک کافی برای ایجاد نگرانی وجود ندارد. مصرف بیش از حد این کرمها، نوعی احساس خیسی و رطوبت همیشگی ایجاد میکند طوری که تحمل آن برای کودک تقریباً امکانپذیر نیست. اگر پوشک بزرگ باشد، حرکت کردن کودک را مختل میکند و احتمال نشتی را بالا میبرد. کودک هر قدر هم که کوچک باشد باز هم این خطر وجود دارد که در زمان غیبت کوتاه شما، جابهجا شود و احیاناً اگر روی میز یا تخت قرار داشته باشد، ناگهان سقوط کند. در مواردی که لازم است از کرم یا پودر خاصی استفاده کنید، حتماً این دو مورد را نیز دم دستتان قرار دهید.

بر اساس پژوهشهای انجام شده این ماده خطری برای سلامت کودکان ندارد و در واقع مقدار دیوکسینی که کودکان در رژیم غذایی روزانه خود دریافت میکنند بسیار بیشتر است. تغییر بزرگ در این سن، اضافه شدن غذاهای جامد به رژیم غذایی فرزند شما است. بسیاری از پوشک های یکبار مصرف، برای جلوگیری از هر گونه نشت، طوری طراحی می شوند که ۲ لبه کش دار داشته باشند، یک لبه در امتداد هسته جاذب پوشک و لبه دیگر در امتداد قسمت بیرونی آن. در قسمت کمر دارای نوارهای چسبنده با قابلیت تنظیم متناسب با بدن کودک می باشد. در هنگام خرید پوشک بچه با برندهای زیادی برخورد میکنیم. در هنگام چسباندن چسب ها مراقب باشید که چسب را روی بدن زیاد نفشارید تا نوزادتان دردی را احساس نکند. خواسته بعضی از والدین هم این است که نوزادشان در معرض تماس با مواد شیمیایی مصنوعی قرار نگیرد. عوض کردن لباسهای نوزاد بعد از تعویض پوشک، قطعاً ضروری نیست اما لازم است که همیشه هنگام تعویض پوشک کودک، یک دست لباس تمیز نیز در اختیار داشته باشید چون ممکن است ادرار یا مدفوع او به لباس نیز نشت کرده باشد، بنابراین هنگامی که از منزل خارج میشوید، در ساک کودکتان فقط پوشک و لوازم بهداشتی لازم را قرار ندهید بلکه مطمئن شوید که یک یا دو دست لباس اضافه تمیز نیز برداشتهاید.

از سوی دیگر، هنگام تعویض پوشک، فرز و چابک باشید چون در غیراینصورت، ممکن است که کودک سرما بخورد و علاوه بر آن، این احتمال وجود دارد که کودک دوباره ادرار کند و آن را روی شما یا تخت بریزد! در این مقاله قصد داریم اطلاعات مفیدی در رابطه با این محصول ارائه کنیم. در این مقاله تصمیم داریم تا شما والدین عزیز را با اشتباهات رایجی که معمولاً در حین تعویض پوشک نوزادان اتفاق میافتد، آشنا کنیم. مرکز مهرپرور در این مقاله همه آنچه باید در مورد پوشک نوزادان بدانید را با والدین و پرستار کودک به اشتراک می گذارد. اگرچه، ممکن است کمی تغییر در تمام نوزادان وجود داشته باشد. حتی پوشک مناسب نیز، در صورت متناسب نبودن با شرایط نوزاد، ممکن است نشت کنند. خب ، ما کاملا شما را درک می یکنیم و می دانیم که این یک دغدغه برای شما می باشد و بدین وسیله می خواهیم به شما در این امر کمک کنیم تا بتوانیم به درست ترین نحو پوشک فرزتان را عوض کنید. تعویض پوشک نوزاد در وقت و زمان معین اهمیت زیادی دارد بهترین زمان تعویض پوشک نوزاد دختر و پسر را از دیدگاه پزشکان در ادامه بررسی خواهیم کرد. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در انتخاب بهترین مارک پوشک بچه مناسب فرزندتان گیج شده اید در ادامه لیستی از معروف ترین و پر استفاده ترین و هم چنین بهترین برند های پوشک بچه در بازار را معرفی خواهیم کرد تا بتوانید بهترین مارک پوشک بچه را برای دلبندتان انتخاب کرده و از خرید پوشک رضایت بیشتری داشته باشید.

در لایه بیرونی پوشک «Pampers» سوراخهای ریزی طراحی و تعبیه شده است تا با انتقال بهتر جریان هوا، پوست نوزاد تنفس بیشتری داشته باشد. خوشبختانه باید گفت امروزه، اصول بهداشتی و استاندارد در تولید پوشک های یکبار مصرف، بسیار بیشتر از گذشته رعایت می شوند. پوشک های برند مرسی در ۵ سایز تولید می شود. علاوه بر این سعی کنید همیشه به سراغ برندهایی بروید که محصولات ضد حساسیت و لطیف تولید می کنند. پس از آن نیز می توانید به سراغ سایز های بزرگ تر و خرید انبوه بروید. پس سراغ این محصولات نروید. این ترکیب شیمیایی از محصولات فرعی فرایند سفید کردن اسـت. البته بعضی از تولیدکنندگان، اصطلاح «ضدحساسیت» را روی محصولات خودشان حک می کنند که نباید باعث گمراهی والدین شود. علاوه بر این، لبه ها و درزهای پوشک نباید بیش از حد با پوست نوزاد تماس پیدا کنند زیرا باعث ساییدگی پوست او می شوند. اگر پوشک بیش از حد سفت بسته شود، می تواند پوست حساس نوزاد را تحریک و التهاب پوستی ایجاد کند. به همین دلیل ترجیحاً هر زمان که به پوشک نیاز داشتید، آن را تهیه نمایید و البته همیشه یک یا دو بسته به عنوان زاپاس در منزل داشته باشید. البته باوجود این شباهت، همه پوشک ها از نظر تناسب با اندازه بدن نوزادان مطابق نیستند و در جلوگیری از نشت به بیرون عملکرد متفاوتی دارند.