راهنمای خرید بهترین مارک پوشک بچه

شـما آن مدفوع و ادرار را جایی خالی میکنید، درست اسـت؟ آنها برای کسب و کارهای کوچک نیز مفید هستند چراکه آنها را از مادرانی کـه کار در منزل انجام میدهند و برای بچهي خودشان هم پوشک درست می کنند خریداری میکنیم. تعویض پوشک بچه آنقدرها هم که به نظر میرسد کار دشواری نیست. توصیه ما این است که هرگز در زمان تعویض پوشک نوزاد دختر و پسر، کودک را در اتاق تنها نگذارید. اگر بـه سمت مادر شدن پیش میروید و شـما و پدر بچه بخاطر هزینهها استرس دارید، این راه حل شمارۀ 1 اسـت کـه میتوانید با آن هزینههاي نوزاد تازه متولد شده را تاحدود بسیار زیادی کاهش دهید. در واقع، بـه نحوهاي کـه مدفوع بچه با مواد شیمیایی کـه در پوشکهاي یکبار مصرف وجود دارند واکنش نشان می دهد بستگی دارد. هم چنین پوشک مولفیکس راحت و مناسب با بدن و سازگار با پوست است، جذب بالا و فوقالعاده ای دارد. از مزایای این پوشک میتوان به جذب بسیار عالی و وجود کش در پشت و جلوی پوشک اشاره کرد. قسمت پشت کودک را کاملا تمیز کنید.

همه ی شـما با آن بیرون زدن «نشت» گندکاری نوزاد از پشت پوشک لاستیکی آشنا هستید؟ باور کنید یا نکنید، همیشه این مدفوع بچه نیست کـه بویش همه ی جا را بر میدارد. بهمین دلیل، بـه ندرت در نوزادی کـه با پارچه پیچیده شده باشد شاهد راش پوشک خواهید بود. اما دقیقا بهمین خاطر اسـت کـه محلهاي دفن آشغالي مـا ازآنها انباشته می شوند، نه؟ این قضیه واقعیت دارد، و بعضی ازآنها برای کودک دلبند شـما کاملا مضر هستند. مـا فقط داریم بـه ریشههاي خود باز میگردیم بـه زمانی کـه پوشکها کمخطرتر و پاکتر بودند و استفاده ازآنها آسان تر بود. اما، وقتی صحبت از پوشکها و کودکتان می شود، اگر لباس بـه تن کرده اسـت، باید کمی بیشتر هوشیار و مراقب باشید. باوجود این، آن زمان بسیار زودتر از انچه فکرش را بکنید فرا خواهد رسید، و وقتی فرا برسد، دل تان می خواهد کـه اینکار تا حد ممکن ساده باشد.

برخی کودکان زودتر از بقیه برای دستشویی رفتن آماده میشوند. مـا میدانیم اکثر والدین وقتی انتظار در آغوش گرفتن فرزندشان را می کشند بـه آموزش دستشويي رفتن بـه نوزادشان فکر نمیکنند. وقتی اکثر والدینی کـه بچه رابا پارچه پوشک میکنند بـه مرحلهي آموزش دستشويي رفتن می رسند، میفهمند کـه پوشک پارچه اي مثل لباس زیر واقعی آسان و آسان بالا و پایین نمی شوند، و آنها بـه دنبال راه حلی برای این معضل میگردند. بـه دلایلی، وقتی بحث از بچهها میشود، فکر میکنیم کـه باید مدفوع و ادرارشان قاطی آشغالها بیرون انداخته شود. بهجای این کار، پوشک را از قسمت دور کمر بگیرید و کمی رو به بیرون بکشید یا ببینید سنگین شده است یا خیر. اگر از پوشک مخصوص نوزاد تازهمتولدشده استفاده نمیکنید، لازم است قسمت بالایی پوشک را رو به بیرون تا بزنید. ۱۰. قسمت رویی پوشک را از بین پاهای بچه بیرون بکشید و با یک دست، بهآهستگی آن را روی شکمش نگه دارید. چیزی بین 240 تا 300 هزار تومان صرف خرید پوشک هاي یکبار مصرفی میشود کـه برای سلامتی نوزاد و سیارهمان مضر هستند. در ادامه این مطلب راهکارهایی برای انتخاب و خرید بهترین پوشک بچه را برایتان آماده کردهایم. حتی اگر شما محبوب ترین و بهترین برند پوشک بچه در بازار را برای فرزند خود انتخاب کنید، ممکن است کودک شما به آن حساسیت داشته باشد و دچار التهابات پوستی شود.

شوخی نمی کنم. خود مـن هم نمی خواستم آنرا باور کنم. شاید هم نباشند. بـه هرحال، از اینکـه امتحان کرده اید و درسهاي ارزشمندی دربارهي پوشک کردن بـه روش قدیمی، و روش جدید یاد گرفتهاید خوشحال خواهید بود. چون حالا دیگر در مورد پیدا کردن بهترین پوشش و بـه دست فراموشی سپردن راشهاي پوشک حسابی اطلاعات کسب کرده اید، دیگر تعجب نخواهید کرد کـه بدانید پوشک پارچه اي برای کودک شـما پوشیدنش بسیار آسانتر اسـت. مقرون بـه صرفه بودن پوشک پارچه اي حتی بیشتر از اینها نیز هست، چون می توانید بیش از یک نوزاد رابا آنها پوشک کنید. قطعا، در دنیای امروز گزینههاي ارگانیکتری نیز برای پوشاک یکبار مصرف وجوددارد، اما حتی آنها هم دارای مواد شیمایی هستند و برای محیط زیست چندان مناسب بـه حساب نمی آیند. البته مطمئنا استثنائاتی هم برای این قاعده وجوددارد. البته نمیتوان انتظار کیفیت جذب بسیار بالایی از این پوشک داشت. یکی از نکاتی که مادران باید به آن توجه کنند، قدرت جذب پوشک مخصوصاً شبها است. دستمال کاغذی که بر روی کهنهها بگذارید تا مدفوع کودک که روی آن ریخته میشود، داخل توالت بیندازید. اگر تا بحال برای اینکـه چک کنید بچه ادرار کرده اسـت یا نه، دستتان را داخل پوشک کرده باشید، این قضیه را خوب می دانید.