راش پوشک – درمان خانگی راش پوشکی کودک

کودک در این ماه حدود دو کیلو افزایش وزن داشته است و تغذیه همچنان شیرمادر است و می تواند گوشت، سبزیجات، میوه جات رسیده بخورد و اگر برای او غذا درست می کنید نگران نباشید به آن چاشنی اضافه کنید او به طعم های مختلف در شیر مادر عادت کرده است. البته در آن زمان هنوز کسی مای بیبی را نمیشناخت و حدود 5 سال بعد نام پوشک مای بیبی با عرضه پوشکهایی با چسب چیک چیک بر سر زبانها افتاد. اما این تعداد تا پایان سال اول اغلب به پنج تا هشت پوشک بچه در روز کاهش مییابد. سال 1379 بود که اولین پوشک مای بیبی در سایزهای متوسط و بزرگ روانه بازار شدند. شما میتوانید در این فروشگاه پوشکهای برندهای مختلف مثل مولفیکس، مای بیبی و پریما را در سایزهای مختلف پیدا کنید. سایزهای مختلف پوشک مولفیکس دارای لوسیون نرمکننده بوده و به لایههای ضد حساسیت مجهز شدهاند.

این موضوع خیال آنها را از بابت سلامت پوست کودک یا ایجاد حساسیت یا سوختگی در اثر استفاده طولانیمدت از پوشک راحت میکند. از آنجا که پوشک های پارچه ای قادر به خشک نگه داشتن پوست کودک نیستند ، ضروری است که پس از آلوده یا خیس شدن سریع آنها را عوض کنید. چه زمانی باید به جای کرم یا لوسیون از پماد یا خمیر استفاده کنم ؟ شما نیاز به پوشک، دستمال مرطوب یا آب گرم، و مقداری پماد برای پیشگیری از بثورات ناشی از پوشک، دارید. اگر قیمتهای این فروشگاه را با دیگر فروشگاههای اینترنتی و حضوری مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که نی نی بازار همواره بهترین قیمت را به شما ارائه میدهد؛ بهخصوص در حال حاضر که در آستانه تابستان، تمام محصولات پوشک نی نی بازار با تخفیف ویژه عرضه میشوند. اما پسازآن با ورود رقیبان دیگر قیمت پوشک مای بیبی نیز کمی به تعادل رسید. بهجز این مورد مای بیبی ایراد دیگری ندارد و میتوان آن را باکیفیتترین پوشک تولید داخل دانست.

4- زمانی که می خواهید پوشک بچه را عوض کنید، بدن او را با آب ولرم و حوله نرم تمیز و سپس با حوله دیگری خشک کنید. پریما یکی از مارکهای پرفروش پوشک در بازار ایران است؛ چرا که بهعنوان یکی از باکیفیتترین پوشکهای خارجی داخل کشور شناخته میشود. جذب خوبی داشته باشد: پوشکی که خوب جذب نکند، پس میدهد یا گلوله گلوله میشود. اما مهمترین مسئله این است که پوشکهای این برند معمولا لایه ضد حساسیت ندارند و این کمی مشکلساز است. اگر هم زیادی کوچک باشد به پای کودک فشار آورده و رطوبت را هم به خوبی جذب نخواهد کرد که موجب حساسیت و عفونت خواهد شد. چراکه با خرید از یک فروشگاه معتبر شما مطمئن خواهید شد که قیمت پوشک کاملا مناسب بوده و کالای اصل به دست شما میرسد. باز کردن پوشک نوزاد برای آموزش دستشویی رفتن به او اولین راهی است که به فکر مادران میرسد.

در این مطلب قصد داریم سه برند محبوب و باکیفیت پوشک بچه را به شما معرفی کنیم؛ برندهایی که امتحان خود را در این زمینهها پس دادهاند و اکنون به پرفروشترینهای بازار تبدیل شدهاند. تجربه خریداران نشان داده است که این برند یکی از بهترین برندهای خارجی حاضر در بازار ایران است. این فروشگاه همگی دارای ضمانت برگشت 7 روزه هستند و این خود تضمین مطمئنی برای خرید از نی نی بازار است. علاوه بر برند سازنده پوشک، فروشگاه آن نیز فاکتور بسیار مهمی در زمان خرید پوشک است. در این بخش همراه ما باشید تا با انواع پوشک بچه ارزان و برندهای مختلف پوشک نوزاد به علاوه قیمت پوشک بچه آشنا شویم. با ذکر این نکته، باید یادآور شویم کـه با این حال لشگری از مادر ها هستند کـه این فکر بـه ذهنشان می آید چی؟ وقتی آن پوشکهاي یکبار مصرف لاستیکی را تن نوزادمان میکنیم و اعضای خصوصی وی را در دسترس دیوکسینها قرار می دهیم، در واقع خطراتی بیش از ابتلا بـه واکنشهاي پوستی رابه جان خریدهایم. آیا پوشک پارچه ای از پوشک یک بار مصرف بهتر است؟ کودکان معمولاً تا رسیدن به سن از پوشک گرفتنشان، هزاران پوشک بچه مصرف میکنند، بنابراین جای هیچ شکی نیست که تا پایان این دوره، خودتان یک راهنمای باتجربه در مورد نحوهٔ انتخاب سایز مناسب پوشک نوزاد شوید، اما تا آن زمان بهتر است نکاتی را بدانید تا خاطرتان از هر جهت آسوده باشد.