خرید پوشک – فروشگاه اینترنتی سیسمونی نوزاد و کودک نی نی جور

پوشک بچه از ابتدای تولد نوزاد یکی از مواردی است که تا چندین سال ابتدایی زندگی کودک همیشه با او همراه میباشد. بسته بندی آن دارای نشان انجمن آسم آلرژی است، پوشک کودک و نوزاد بامبو دارای طراحی سه لایه منحصر به فرد و لایه مرکزی فوق العاده جاذب است که می تواند نم و خیسی را تا ۱۲ ساعت و چندین برابر، تحمل کند و به همین دلیل گزینه مناسبی برای استفاده در طول شب و هنگام خواب و استراحت کودک است. چسب های کناری و جلوی پوشک بارلی به گونه ای طراحی شده اند که به دفعات بتوان آن ها را بدون از دست رفتن قابلیت آن باز و بسته کرد. از آنجایی که هر کودکی ویژگیهای پوستی متفاوتی دارد، واکنش پوستی هر کودک به یک پوشک یکسان متفاوت است. در نظر داشته باشید که برندهای خارجی قیمت بالاتری دارند. قیمت این محصول با توجه نوع برند و داخلی بودن یا خارجی بودن پوشک از حدود صد هزار تومان تا سیصد هزار تومان متغیر است.

در تولید این محصول از پارچه كتان استفاده میشود که تعریق را بسیار آسان میکند. در برخی از پوشکها، از مواد شیمیایی استفاده میشود که باعث تحریک پوست کودکان میشود. لازم نیست فرصت های خرید خود را از دست بدهید. این برند در چند سال اخیر تمام تلاش خود را کرده تا با رفع اشکالات محصولات، مشتریان بالقوه خود را دوباره به دست آورد. دارا بودن کش لطیف بدون ایجاد رد بر روی قسمت پا و ران، هم چنین دارای حالت کشسانی برای به حداقل رساندن خطر نشتی و نم پس دادن می باشد. هم چنین قادر است جریان هوا را به خوبی عبور دهد و تنفس راحت برای پوست نوزاد را ممکن سازد. به طور کلی هر سایز، مناسب وزن خاصی است. هم چنین این نکته را به یاد داشته باشید که پوشک بچه هر چقدر هم که عالی بوده و قدرت جذب بالایی داشته باشد نباید ساعات طولانی در بدن کودک بماند (به خصوص در طول روز) چون میزان سوختگی و آسیب رساندن به پوست بچه بیشتر می شود. با این حال، برندهای دیگری نیز وجود دارند که با کیفیت مناسب و قیمت کمتری قابل تهیه هستند.

از آنجا که این پوشک های پارچه ای قابل استفاده مجدد هستند، قیمت مقرون به صرفه تری نیز نسبت به سایر دارند. هم چنین شما پس از ۲ سالگی فرزند خود تازه متوجه خواهید شد که در این مدت چه هزینه های کلانی برای یکی از لوازم دور ریختنی فرزند خود خرج کرده اید. ما در فروشگاه اینترنتی کودکو این امکان را برای شما فراهم کردیم که انواع طرحها و برندهای متنوع را مقایسه کنید و با توجه به نیازهای خاص خود بهترین انتخاب را داشته باشید. پوشک از ضروریترین لوازم مراقبت از کودک و نوزاد به شمار میآید. پوشکی که مدام نشتی می دهد نشانه دیگری از نیاز به پوشک با اندازه بزرگتر است. هنگام خرید پوشک بایستی این نکته را در نظر بگیرید که پوشک فاقد کلر، عطر یا رنگ باشد. اگرچه پوشکها تا 12 ساعت نوزاد را خشک نگاه میدارند، اما بایستی هر 5 تا 6 ساعت پوشک را عوض کنید. تنها به برندی که با توجه آناتومی بدن تولید میشود و مادران باید با توجه به جنسیت نوزاد محصول مورد نیاز خود را تهیه کنند، برند هاگیز است. دوستدار محیط زیست بهتر است برای حفظ محیط زیست برای آیندگان، از جمله فرزند خودتان، از پوشکی استفاده کنید که از مواد دوستدار محیط زیست و قابل بازیافت تهیه شده باشد.

امروزه نیز به دلیل وجود برندهای متنوع و تبلیغات گستردهای كه از سمت شرکتهای تولید کننده این محصول صورت میگیرد، بسیار از مادران برای خرید آن با مشکل مواجه هستند. چرا که این محصول تا زمانی که نوزاد به آن نیاز نداشته باشد همواره همراه اوست و در صورتیکه این محصول از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، مشکلات بسیاری نظیر سوزش، تاول و حتی اختلال در رشد پا برای نوزاد به وجود میآورد. در میان پوشکهای مخصوص دختران و دختران، برندهای پمپرز و هاگیز از دیگر محصولات کیفیت بالاتری دارند. پوشک هاگیز (Huggies)، بهترین مارک پوشک ضدآب است که در بازار عرضه شده است. برند محبوب مای بیبی که جزو بهترین برند پوشک بچه در بازار می باشد، این بار پوشکهای نوزاد خود را در سری «مهربان با پوست» که حاوی عصاره بابونه است، به بازار عرضه کرده است. در میان این شرکت ها و بین بهترین برند پوشک بچه، برند های مای بیبی (My Baby)، ببم (Bebem)، مولفیکس (Molfix)، پمپرز (Pampers)، مرسی (Merci) و بارلی (Barlie) جزو تولیدکنندگانی هستند که بهترین برند پوشک بچه را به بازار عرضه می کنند. بهترین برند پوشک بچه که می توان نام برد.