خرید پوشک – فروشگاه اینترنتی سیسمونی نوزاد و کودک نی نی جور

اگر هم مدفوع کودک تان کاملا خونی و مثل ژله توت فرنگی بود، نباید احتمال مبتلا شدن به یک مشکل شدید روده را نادیده بگیرید. خب ، ما کاملا شما را درک می یکنیم و می دانیم که این یک دغدغه برای شما می باشد و بدین وسیله می خواهیم به شما در این امر کمک کنیم تا بتوانیم به درست ترین نحو پوشک فرزتان را عوض کنید. یک پوشک خوب و درجه یک پوشکی است که قدرت جذب بالایی داشته و قادر به جذب ادار کودک باشد و به گونهای نباشد که خیس و مرطوب بماند. پوشک پارچه ای در شکل های مختلف در دسترس است. علاوه بر وزن کودک سن او نیز تاثیر بسزایی در سایز پوشک مورد نیاز کودک دارد. از دیگر مهمترین دغدغههای مادران برای جدا کردن کودک از پوشک بوده و همواره درباره سن مناسب این مسئله سوال میکنند. بنابراین پوشک کردن نوزاد امری بسیاری مهم است و اصولی دارد که والدین باید از آن آگاه باشند. همانطور که در ابتدای مقاله درباره تعداد مورد نیاز پوشک گفت و گویی داشتیم، لازم و ضروری است که برآورد دقیقی درباره تعداد پوشک مورد نیاز داشته و متناسب با نیاز کودک پوشک خریداری کنید، تا در شرایط ضروری که امکان خرید ندارید، پوشک در دسترس داشته باشید.

اما وقتی فکرش را می کنید، میپرسید از کجا میدانیم؟ اگر وزن کودک شما بین دو سایز قرار دارد و این مسئله کار را برای انتخاب پوشک بچه مناسب دشوار کرده است، توصیه میکنیم که سایز کوچکتر پوشک بچه را انتخاب کنید، زیرا احتمال نشتی از پوشک بچه وجود ندارد. 2. جذب پوشک باید مناسب و بالا باشد تا با چندبار خیس شدن موجب سوختگی نشود. اکنون رقابت بین برندهایی شدیدتر است که با وجود ظرافت تار و پود بیشترین قدرت جذب را در محصول تعبیه میکنند. این پوشک مجهز به چندلایه جذب رطوبتی بوده که تماس ادرار با بدن کودک را به حداقل میرساند. البته اگر در اسهال فرزندتان رگه های خونی مشاهده کردید هم باید فورا با پزشک تماس بگیرید. پس اگر حتی سه، چهار بار متوالی در پوشکش چنین نشانه ای را مشاهده کردید، فورا با پزشکش تماس بگیرید. مدفوع رنگ پریده و گچی می تواند از اختلالات کبدی یا مشکلات دیگر خبر دهد، پس اگر آن را به شکلی تکراری در پوشک فرزندتان دیدید، باز هم پزشکش را در جریان بگذارید.

اگر هنوز بند ناف نوزاد خشک نشده، از قرار دادن پوشک روی آن خودداری کنید. برای نگهداری از پوشک هم آنها را در جایی قرار دهید که در معرض جریان هوا نباشند تا بافت شان تخریب نشود. حتی میتوانید در صورت لزوم یک تکه یو شکل از پوشک را ببرید. همچنین به مدل پوشک و تعدادش در هر بسته دقت کنید تا بعد از خرید، لبخند بزنید و راضی باشید. پیش از هر چیز قبل از عوض کردن نوزاد باید از تمیز بودن دستهای خود اطمینان بیابید. بعد از رسیدن کودک به این سن باید بهترین زمان را برای جدا کردن پوشک از او انتخاب کنید. در زمان تعویض پوشک نوزاد پسر، بهتر است وقتی چسبهای پوشک را باز کردید، تا چند ثانیه پوشک را روی آلت او بگیرید؛ چون در غیر این صورت ممکن است ادرار او همه جا بریزد. در همین چند مشت پنبه، یک دنیا راز پنهان شده است. اما با توجه به گزارشات موجود، در پوشکهای یکبارمصرف، اسید اکریلیک کافی برای ایجاد نگرانی وجود ندارد. اگر بیش از دو اینچ بین پوشک و ناحیه زیر شکم وجود داشته باشد، پوشک احتمالا خیلی کوچک است. در 5 سایز نوزادی، کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ هم در بازار وجود دارد که نیاز هر کودک با هر جثه و سنی را برطرف میکند.

بعضی های شان بعد از هر وعده مدفوع را تخلیه می کنند و بعضی دیگر تنها یک یا دو بار در هفته این رد پا را در پوشک شان باقی می گذارند. اسهال می تواند نشانه ابتلا به برخی عفونت ها یا آلرژی باشد و اگر تنها چند روز ادامه پیدا کند، به از دست رفتن آب مورد نیاز بدن نوزاد ختم می شود و جانش را به خطر می اندازد. شاید برای کسانی که تجربه شما را پشت سر نگذاشته اند، پوشک یک نوزاد تنها یک عنصر پر از آلودگی و کثیف در خانه باشد که باید زودبه زود از شرش خلاص شوید. از جمله برند پوشک بچه معروف ایرانی، پوشک بچه مرسی است که توانسته است رضایت مصرف کنندگان را جلب نموده و به یکی از بهترین برند پوشک بچه ایرانی مبدل شود. تعداد این پوشک حدود ۴۸ عدد بوده و مناسب برای کودکان با وزن ۳ تا ۶ کیلوگرم است و اندازه کوچیکی دارد. برای پوشک نوزادان و کودکان خود از چه مارکی استفاده کنیم؟ سخن پایانی: در این مقاله از وب سایت چی بگیر به اهمیت استفاده از پوشک مناسب اشاره کرده و گفتیم که کودک شما در سنین مختلف به چه تعداد پوشک نیاز خواهد داشت.