خرید پوشک بچه

قبل از این کار پوشک، کیسه برای انداختن پوشک کثیف، دستمال مربوط و کرم ضدالتهاب و سوختگی پوست را کنار دستتان بگذارید تا برای تکمیل روند تعویض پوشک مجبور به رها کردن نوزاد نشوید. همچنین بهتر است در طول شب چندین بار پوشک را عوض کنید تا دچار سوختگی ادرار نشود. 2- چسب پوشک نوزاد را آنقدر محکم نبندید که ردی از خودش به جا بگذارد و مانع خونرسانی شود. بهتر است از پوشکهایی استفاده کنید که به خوبی بسته شده و نشت نکنند. پوشک نوزاد پمپرز (Pampers) مدل «Baby Dry»، محصولی آلمانی است که دارای کیفیت بسیار خوبی میباشد. متناسب بودن با فرم بدن نوزاد، انحنای مخصوص بند ناف جهت محافظت از بند ناف، ساختار آناتومیک بسیار ظریف، وجود نوارهای پهلویی با قابلیت کشسانی برای راحتی و آزادی حرکت و لایههای محافظ عمودی برای جلوگیری از نشت رطوبت از ویژگیهای بارز این محصول میباشد. همچنین لایهی کشسان راحت دور ران پا، احساس بسیار راحتی را به کودک شما داده و لایهی محافظ کشسان عمودی آن هم از نشتی ادرار جلوگیری خواهد کرد. معمولاً روی بستهٔ انواع پوشکهای بچه، جدول سایز پوشک بچه بر اساس وزن کودک وجود دارد. قیمت پوشک کودک بر اساس وزن و سن نوزاد تعیین می شود.

برای مثال پوشک بچه برای بچه های بین ۳ تا ۶ کیلو وزن و یا پوشک بچه برای بچه های بین ۱۲ تا ۲۰ کیلو وزن. چند عدد شرت پلاستیکی احتیاج دارید، نوعی را انتخاب کنید که با دکمه بسته میشود تا در موقع بستن، هوا بتواند بین کهنه و بدن کودک وارد شود و با پوست ناحیه باسن برخورد داشته باشد تا از قرمز شدن محل بستن کهنهها جلوگیری به عمل آید. این سری از محصولات مای بیبی، از پوست لطیف کودک دلبندتان در برابر هرگونه حساسیت محافظت میکند. در ساخت این پوشک ها از مواد مخصوصی که مانع از ایجاد حساسیت در پوست کودک است استفاده شده است. بنابراین اگر اولین بار است که درصدد استفاده از نوع و برند خاصی هستید، بهتر است از سایزهای کوچکتر استفاده کنید. دو نوع کهنه برای گذاردن بر ناحیه باسن نوزادان وجود دارد. استفاده از پوشکهای یکبار مصرف و پارچهای، نکات مثبت و منفی متعددی دارد، بنابراین قبل از خرید یا فراهم کردن آنها، تحقیقاتی انجام دهید تا بفهمید چه چیزی برای خانواده و نوزادتان بهتر خواهد بود. مثلا میتوانید در خانه از پوشک پارچهای و در بیرون از خانه از پوشک یکبار مصرف استفاده کنید.

3. در حالی که انگشتان خود را میان دو پای نوزاد قرار دادهاید، پاهای او را بالا ببرید و ناحیه مقعد او را تمیز نمایید. همان طور که در بالا گفتیم دارای انحنای مخصوص برای بند ناف است. اولین قدم برای انتخاب پوشک خوب انتخاب یک سایز مناسب برای آن است. لازم به ذکر است لایه عبور دهنده هوا جهت محافظت از پوست کودک و لایههای داخلی نرم این پوشک، کمک میکند تا کودک دلبند شما احساس خوب و راحتی داشته باشد. لازم نیست فرصتهای خرید خود را از دست بدهید. اگر به دنبال بهترین پوشک نوزاد ایرانی هستید، این سری از محصولات مای بیبی میتواند نیاز کودک شما را برطرف سازد. با یک برنامهریزی مناسب میتوانید در زمانهای جشنواره فروش، پوشکهای مورد نیاز کودک خود را به مقدار زیاد تهیه کنید. یکی از نیازهای کودکان پس از تولد نیاز به پوشک برای کنترل ادرار و مدفوع شان است. نباید با توجه به قیمت سایز این مدل پوشک، هزینه ی مصرفی بلند مدت را برای خرید پوشک تخمین بزنید.

بسیاری از افراد این سوال را دارند که یک نوزاد تازه متولد شده از چند پوشک استفاده می کند؟ همچنین پوشک مورد استفاده نباید روی زخم بند ناف کودک را بگیرد. کودک می تواند خودش آن را پایین کشیده و دستشویی رفتن را یاد بگیرد. همانطور که میدانید اصلیترین فاکتور در انتخاب بهترین پوشک بچه، قدرت جذب رطوبت آن است که پوشک نوزاد ببم (Bebem) از این ویژگی برخوردار میباشد. همانطور که میدانید تنوع برندهای پوشک نوزاد در بازار بسیار زیاد است و اکثر افراد را در هنگام خرید سردرگم میکند. یک نوع دیگر، پوشک یک بار مصرف است که قیمت نسبتا بالایی دارد و مادر میتواند مواقعی که کودک را به مهمانی یا به مسافرت میبرد از آن استفاده کند. اگرچه در سالهای اخیر از رونق استفاده از این نوع پوشکها کاسته شده است. اما نگران نباشید. با برنامهریزی هوشمندانه و استفاده از راهنماییهای مناسب قادر خواهید بود هزینه پوشک بچه را هم مدیریت کنید. 4. با تکه پارچه یا گلوله پنبه مرطوب، ناحیه مقعد کودک را تمیز نمایید و یا با پارچه یا گلوله های پنبه مرطوب دیگر نواحی باسن کودک را از خارج به طرف مقعد تمیز نمایید. همچنین بافت داخلی پوشک شورتی مای بیبی، از جنس کتان و به نرمی پنبه میباشد.