خرید پوشک بچه

حال که با نکات خرید پوشک نوزاد و کودک آشنا شده و دانستید پیش از خرید چه مواردی را باید در نظر گرفت، در ادامه به بررسی بهترین مارک های پوشک بچه از برندهایی همچون کانفی، بارلی، مولفیکس، مرسی و بیبی کینگ میپردازیم. اگر کودکتان در حال رشد است، شاید بهتر باشد از سایز های مختلفی انتخاب کنید. هر کودک دارای جثه و وزن مختلفی است که باید پوشکی متناسب برای وی انتخاب کنید. جدایی از این حجم بالای آن هم موجب انحنا و کج شدن پوی کودک خواهد شد. علاوه بر این، این وسیله به والدین این اطمینان خاطر را میدهد که کودک میتواند بدون هیچگونه نگرانی در مورد آلودگی و کثیف شدن خود فعالیت و بازی کند. پس از متوجه شدن آن ، پوشک و لباس کودک را عوض کنید و به راحتی از نشت جلوگیری کنید – حتی وقتی خارج از خانه هستید. این لایه با تماس مستقیم در پوست کودک قرار دارد و وظیفه آن این است که به بهترین شکل ممکن رطوبت و ادرار را به لایه میانی انتقال دهد.

برخی مبنای محاسبه را در روزهای اولیه تولد نوزاد روی همین پوشک سایز 1 قرار داده و محاسبه میکنند که در طول دو یا سه سالی که قرار است کودک از پوشک استفاده کند چه هزینهای باید بپردازند. لوسین به کار رفته در تولید این پوشک نیز، پوست نوزاد را همواره نرم و لطیف نگه داشته و از بوی نامطبوع جلوگیری میکند. پوست بدن کودکان و نوزادان در مقایسه با بزرگسالان به شدت حساس و لطیف است و توجه به این نکته به شدت ضروری است. جدایی از اینکه برخی برندها تعداد پوشک در هر بسته را تغییر داده و موجب میشود تا در خرید با بستههایی با تعداد بالا هزینه برایتان کمتر نیز شود. اگر جزو این والدین هستید باید مبنای خود را به سایز متوسط 3 تغییر دهید که هزینه میانگین کلی را پیدا کنید. در واقع پس از 2 سالگی فرزندتان تازه متوجه خواهید شد، که در این مدت چه هزینه کلانی برای یکی از لوازم دور ریختنی کودکتان خرج کردهاید. پس در بستن پوشک دقت کنید که به بند ناف او برخورد نکند. از ویژگیهای پوشک بارلی میتوان به رایحه بابونه آن اشاره کرد. از دیگر ویژگیهای این مدل میتوان به قدرت جذب رطوبت بالا و لطافت و نرمی آن اشاره کرد.

شما باید اندازه را بر اساس آزمون و خطا به دست آورید و از برندهای مختلف نیز پوشک تهیه کنید تا ببینید کدام مورد برای کودکتان راحت خواهد بود. علاوه بر موارد بیانشده مادران باید توجه کنند که پوشک نباید بیشتر از چهار انگشت بین پاهای نوزاد فاصله بیندازد و کش های دور آن پس از مدتی روی پاهای نوزاد خطوط قرمزی را ایجاد نکند. اکثر مادران اولین خرید خود را بر اساس وزن کودک انجام میدهند. یک مطالعه موردی نشان میدهد که 85٪ از مادران برای نوزادانشان از پوشک یکبار مصرف استفاده میکنند و تنها 15٪ پوشکهای پارچهای را ترجیح میدهند. پولی را که برای پوشک یکبار مصرف استفاده می کنید را پس انداز کنید و در عوض از پوشک پارچه ای استفاده کنید. نوزادان بعد از هر اجابت مزاج نیاز به عوض کردن پوشک دارند. این پوشک از نوع چسبی است و باز و بسته کردن آن کار چندان سختی نیست و این کار را میتوانید به سرعت انجام دهید. از سایز پوشک گرفته تا مواد به کار رفته در آن در قیمت نهایی تاثیر دارد.

سوال خوبی پرسیدید. با آنکه راش پوشک میتواند بخاطر واکنش مواد شیمیایی موجود در پوشک یا آنهایي کـه در مواد کاغذی استفاده می شوند بـه وجود بیاید، این ناراحتی طبق معمول نتیجهي حساسیت بـه وجود آمده بخاطر قرار گرفتن پوست در دسترس رطوبت بیش از حد اسـت. همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید درون این لایه یک پودر پلیمری SAP قرار دارد که قادر است آبی به اندازه 300 برابر وزن خود را جذب و در خود نگه دارد. این پوشک که به خوبی جریان هوا را عبور میدهد، باعث تنفس راحت پوست نوزاد میشود. چون نوزادان پسر موقعی که ادرار میکنند ممکن است به همه طرف ریخته شود، بنابراین بعد از هر نوبت ادرار کردن باید ناحیه تناسلی و باسن نوزاد شسته و تمیز گردد. برای پاک کردن اندام تناسلی دختران لازم است که دستمال مرطوب را از جلو به سمت عقب بکشید تا میکروبهای ناشی از مدفوع و ادرار را به سمت واژن هدایت نکنید و از بروز عــفونت واژن در کودکان پیشگیری نمایید.