تعویض پوشک بچه و آموزش کامل عوض کردن پوشک نوزاد

پوشک هایی که لایه بیرونی پلاستیکی دارند امکان گردش هوا را فراهم نمی کنند و این موضوع می تواند باعث سوختگی و حساسیت های پوستی کودک شود. پوشک های خیس کمتر به این معناست که نوزاد شما شیر کافی نمی خورد و این باعث می شود آب بدنش کم شود. اگر پوشک کوچک باشد، بدن بچه ها را خوب نمی پوشاند و به علت تنگ بودن کش دور پا، ران کودک را زخم و قرمز می کند. اگر هم اسهال همراه با خون قرمز را مشاهده کردید، باز هم موضوع را جدی بگیرید چراکه ممکن است کودک تان در خطر مبتلا شدن به یک عفونت باکتریایی قرار گرفته باشد. به منظور سهولت در امر خرید، شما می توانید از طریق سفارش در سایت پوشک ارزان و با کیفیت را درب منزل تحویل بگیرید. به عنوان مثال میانگین استفاده پوشک برای نوزادانی که سن بالای ۵ ماه دارند حدود ۵ تا ۸ عدد پوشک در روز است و با این حساب برای یک ماه حدود ۲۰۰ پوشک نیاز خواهید داشت.

با توجه به اینکه دیگر خانوادهها از کهنه بچه استفاده نمیکنند، یا کمتر استفاده میکنند، بنابراین باید پیش از به دنیا آمدن نوزاد، به فکر تهیه تعدادی پوشک باشند، البته بهتر است ابتدا از یک کیفیت یک برند مطمئن شوند، سپس تعداد زیادی پوشک بخرند، در غیر اینصورت ممکن است از نظر اقتصادی ضرر کند. اگر به زودی صاحب فرزند خواهید شد و یا فرزند نوزاد و کوچکی دارید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید. برای نوزادان تازه به دنیا آمده مراقب باشید که ناف فرزندتان پوشیده نشود و پوشک های جدید به نحوی طراحی شده اند که با ناف نوزاد کمی فاصله دارند و این کار شما را تا حدودی آسان ساخته است. اگر بخواهیم میانگین پوشک مورد استفاده برای چند ماه اول نوزادان را بگوییم باید به عدد ۱۰ تا ۱۲ پوشک در روز اشاره کنیم. اگر میخواهید به آمار دقیقی در زمینه تعداد پوشک مورد نیاز برسید کافی است که تا چند روز تعداد پوشکهای مصرفی را بشمارید و در خاطر داشته باشید. همانطور که در ابتدای مقاله درباره تعداد مورد نیاز پوشک گفت و گویی داشتیم، لازم و ضروری است که برآورد دقیقی درباره تعداد پوشک مورد نیاز داشته و متناسب با نیاز کودک پوشک خریداری کنید، تا در شرایط ضروری که امکان خرید ندارید، پوشک در دسترس داشته باشید.

در گام دوم باید این را بدانید که از همان ابتدای کار خرید عمدهی پوشک کار عاقلانهای نیست. به خصوص در شش ماهه ابتدای زندگی نوزاد که پوستی بسیار حساس دارد. بعضی از افراد گمان میکنند خرید پوشک مناسب چندان اهمیتی ندارد و هر نوع پوشکی میتواند برای نوزاد مناسب باشد اما در حقیقت خرید پوشک بچه را نباید سرسری و بدون مطالعه در این خصوص انجام داد. پوشکی که برای نوزادان و فرزندان خود خریداری میکنید، باید متناسب با سایز و اندازه کودک باشد. نوزادان در چندماههٔ ابتداییِ پس از به دنیا آمدنشان حدود ۲۰ بار در طول روز ادرار میکنند. معمولا سایز پوشکهای نوزادان و کودکان براساس وزن آنها تعیین میشود، به عنوان مثال کودکانی که وزن ۲ تا ۴ کیلوگرم دارند میتوانند از پوشاک با سایز ۱ استفاده کنند. کودک باید شیر مادر بخورد اما با فرم پستان مادر، که اگر کودک شما حساسیت نشان می دهد با پزشک خود مشورت کنید چرا که ممکن است به علت مصرف غذایی که مصرف کرده اید باشد. اگر تعداد پوشک های خیس نوزاد زیاد باشد چه باید کرد؟ به مرور زمان هم می توانید آموزش های مورد نیاز را به کودک بدهید. به هنگام خرید حتما به متریال مورد استفاده برای ساخت پوشک دقت داشته باشید و پوشکهایی که الیاف نرم و مناسبی دارند خریداری کنید.

به یاد داشته باشید که انتخاب پوشک، انتخاب همه چیز یا هیچ چیز نیست. برخی از پوشکها دارای رایحه و بو هستند، اگر از این قبیل پوشکها استفاده میکنید بهتر است که توجه داشته باشید که آیا کودک شما به این نوع از پوشک حساسیت ندارد یا خیر؟ برخی سایزها تقاضای بیشتری در بازار دارند و قاعدتاً قیمت بالاتری پیدا میکنند. اما برای مـا، این مسئله تفاوت بین استراحتی آرام اسـت -وقتی کـه آنها در حال چرت زدن هستند، و پیدا کردنشان در حالیکه بعد از چرت زدن در مدفوع خود غلت زدهاند! اگر کودکتان در حال رشد است، شاید بهتر باشد از سایز های مختلفی انتخاب کنید. پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی یکی از بهترین محصولاتی است که در بازار موجود است. بهترین پوشک بچه ضدحساسیت است. برخی از مادران جوان بر این تصور هستند که باید بصورت مداوم پوشک نوزاد خود را تعویض کنند. واقعیت این است که برخی از برندها مثل مولفیکس در اصل ترکی هستند، اما در شرکت های ایرانی تولید می شوند.