تعداد پوشک مورد نیاز نوزاد از تولد تا یک سالگی

این شورت ها ۸ برابر سریع تر از پوشک های دیگر رطوبت را جذب می کنند. هضم شیر مادر راحت تر است که به معنای مدفوع بیشتر و پوشک کثیف بیشتری است. سایزهایی که از تقاضای بیشتری در بازار برخوردار می باشند، در نهایت با قیمت بیشتری به فروش می رسند. سایت ژیار شاپ دارای انواع و اقسام پوشک، شامپو و صابون بچه، با مارک ها و کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. در نتیجه وقتی پوشک را میبندید باید از جلو تا شکم و از پشت تا کمر بالا بیاید. دارای لایه محافظ با جذب فوق العاده بالا است. اولین پوشک بچه یک بار مصرف در سال 1961 توسط شرکت پمپرز به بازار عرضه شد و به جهت حفظ فوق العاده بهداشت و قیمت مناسب برای مردم به یکی از کالاهای اساسی خوانواده های بچه دار تبدیل گشت. فروشگاه ما نی نی علاوه بر عرضه کردن محصولات با کیفیت بالا، تمام سعی خود را انجام داده تا محصولات را به قیمت مناسب به دست مشتریان عزیز برساند. با شروع شش ماه کودک در هر ماه نیم اینچ رشد داشته که تا این زمان سه الی پنج اونس می باشد.

رشد کودک با استفاده از نمودار تناوبی سنجیده می شود این یک راهنمای افزایش وزن شخصی کودک شما است نه یک راه برای مقایسه نوزادان در برابر یکدیگر … چیزی که مسلم است، اینکه هیچ راه قطعیای برای پیشبینی دقیق سایز پوشک نوزاد قبل از تولدش یا پیش از موعد، برای هیچ سنی وجود ندارد، چرا که نوزادان معمولاً با سرعتی متفاوت رشد میکنند. پوشک هیچ وقت سایز کمر نوزاد شما را کم نمی کند. عوض کردن پوشک نوزاد یکی از کارهایی است که والدین قبل از تولد نوزاد باید آن را بیاموزند و نکات مهم در مورد آن را بدانند. هنگامی که نوزاد پسر را پوشک میکنید هنگام بستن باید توجه داشته باشید که آلت تناسلی او را به سمت پایین قرار دهید. گفته می شود گرمای داخل پوشک روی بیضه کودکان پسر اثر منفی می گذارد و باعث ناباروری می شود اما این موضوع به نظر صحیح نیست. پوشکی انتخاب کنید که نوارهای قابل کشش داشته باشد که به طور مناسب دور کمر نوزاد قرار بگیرد. فرزندتان را بهگونهای روی پوشک قرار دهید که نیمی از آن در پشت و نیمی دیگر در جلو قرار بگیرد. پوشیدن پوشک های شورتی آن هم زمانی که نوزاد شما خیلی وول می خورد راحت است و درآوردن آن هم راحت است.

اگرچه، زیادی بزرگ بودن پوشک هم میتواند دلیل نم پس دادن شود. نم پس ندادن یکی از نکات تعیین کننده کیفیت پوشک است. پوشک شورتی مولفیکس نیز یکی از محبوب ترین مدل های پوشک می باشد. ۶- پوشک های شورتی شکل راحت نیستند: بعضی از مادران فکر می کنند که پوشک های شورتی برای نوزادانشان راحت نیستند. خیلی از والدین فکر میکنند که، پوشک بچه که دیگر چیز مهمی نیست، چون کثیف می شود و دور ریخته می شود. از پوشکی استفاده کنید که از مواد تنفسی خوب ساخته شده باشد که در آن هوا جریان داشته باشد. این بـه معنی آن اسـت کـه والدین باید هزینۀ بسته هاي پوشکی راکه متناسب و اندازه نیستند، و نشتی هاي این پوشک ها کـه کودکشان را خوب نپوشانده اسـت تقبل و تحمل کنند. لازم است برای نوزادتان سایز درستی انتخاب کنید و بدانید کی باید آن را عوض کنید. مهم این است پوشکی انتخاب کنید که کمترین معایب و بیشترین فواید را برای کوکتان داشته باشد. پوشکی انتخاب کنید که نرم و ملایم و از مواد عالی تنفسی تهیه شده باشد.

در این مرحله بطور آهسته پوشک کهنه نوزادتان را باز کنید و قسمت جلویی پوشک را به آرامی باز کنید و قسمت انتهای آنرا کمی سریعتر باز کنید و نکته اصلی این است که مراقب باشید که محتوای کثیف روی زیرانداز زیر نوزاد ریخته نشود . قبل از اینکه کودک را باز کنید پوشک تمیزی را باز کرده و در کنار دست خود قرار دهید. قسمت پشتی پوشک را زیر نوزاد قرار داده و بندهای پوشک را از جلو ببندید. توجه داشته باشید که به محض باز کردن نوزاد، پوشک تمیز را زیر او قرار ندهید تا فوراً کثیف نشود. در فاصله بین تمیز کردن نوزاد و بستن او دقایقی نوزاد را باز بگذارید تا پوست او با جریان هوا تماس داشته باشد. برای این کار انگشتان خود را دور کمر و رانها بچرخانید تا ببینید پوشک گشاد نباشد و فضای خالی نمانده باشد.استفاده از پوشک گشاد و کمی بزرگتر ممکن است باعث شود ادرار کودک قبل از جذب شدن، از پوشک بیرون بزند. هر چه سایز پوشک بزرگتر میشود، ظرفیت جذب بیشتری دارد چون حاوی مواد جاذب بیشتری است.