تعداد دفعات تعویض پوشک نوزاد پسر و دختر

در میان پوشکهای ایرانی پوشک بچه برند «مرسی» که محصول شرکت صنایع سلولزی ماریناسان است به گواه آمار رضایتمندی خریداران را به همراه داشته است. کیفیت و قیمت مناسب پوشک مرسی آن را به یکی از بهترین و ارزانترین پوشک های بچه ایرانی تبدیل کرده است که به گواه نظر مصرفکنندگان علیرغم قیمت مناسب کیفیت بسیار مطلوبی دارد. با این همه ناگفته پیداست که هدف از استفاده از پوشک بچه برای پیشگیری از نشت ادرار و مدفوع کودک است. در انتخاب بهترین پوشک بچه حتما این موضوع را در نظر بگیرید، که مارک و برند پوشکی که برای بدن کودک شما مناسب و بدون حساسیت بوده برای کودک دیگر یا حتی خواهر و برادر او مناسب نباشد. باز هم بهترین کار این است که در ابتدا پوشک را در تعداد کم و البته سایز مناسب خریداری کنید تا از کیفیت آن و شرایط بدن کودک نسبت به مواد به کار رفته در کودک مطمئن شوید.

پوشک باید هم قطر کمی داشته باشد و هم فاصلهای بیشتر از ۴ انگشت بین دو پای کودک ایجاد نکند. پوشک بچه، یکی از ضروری ترین مواردی می باشد که از زمان تولد کودک تا چندین سال همراه آن می باشد. پوشک ضدآب احتمال نشتی را کاهش میدهد و به دلیل عدم جذب آب، خیس و سنگین نمیشود، به همین دلیل کودک میتواند به راحتی در آب حرکت و بازی کند. اگر به دنبال بهترین پوشک نوزاد ایرانی هستید، این سری از محصولات مای بیبی میتواند نیاز کودک شما را برطرف سازد. تنها نقطهضعف آن ضخامت و حجم بالاست که حرکت پاهای کودک را سخت میکند. ظریف بودن پوشک فقط به این درد نمیخورد که حجم توده زیر شلوار را کم کند. برخی تولیدکنندهها از مواد خوشبوکننده مصنوعی در پوشک برای معطر شدن آن استفاده میکنند و برای زیبا کردن آن از رنگ استفاده میکنند و حتی لوسیونی که پوست بچه را نرم کند. میتوانید بعد از ۶ ماهگی نوع پوشک را عوض کنید. پوشکها به دو نوع ساده و کامل یا یکبار مصرف و چند بار مصرف تولید میشوند. بیشتر بخوانید: پوشک پارچه ای بهتر است یا پوشک یک بار مصرف؟

پوشک بچه مرسی با دارا بودن پودر جاذب در کمترین زمان رطوبت را به خود جذب و از نشت آن به بیرون و لباس نوزاد جلوگیری می کند. سپس نوزاد خود را بر روی تشک یا میز تعویض قرار دهید. یادتان باشد علاوه بر مسئله قدرت جذب پوشک و پس ندادن ادرار و مدفوع، این ویژگی باید با سلامت و پوست بدن کودک هم سازگارباشد و رطوبت پوست را حفظ کند. این نکته را در نظر بگیرید که حتی گرانقیمتترین پوشک بچه هم ممکن است به هیچوجه با پوست بدن کودک شما سازگار نباشد. دلیل این امر وجود لایه تنفسی در ساختار کلی پوشک، جهت هوارسانی بیشتر به پوست کودک که برای یک پوشک بچه استاندارد یک ویژگی بسیار مهم و حیاتی است. پوشکهای کامل و یکبار مصرف پرفروشترین مدلهای بازار هستند و تنوع بالایی دارند؛ اما در خرید آنها باید به سایز محصول مطابق با راهنمای پوشک، قدرت جذب، نحوه باز و بسته کردن و لایههای ضد حساسیت به کار رفته دقت کنید.

بعد از به دنیا آمدن نوزاد، مسئله مهمی که پیش می آید انتخاب پوشک بچه است حتی قبل از اینکه به این نکته فکر کنیم که چگونه او را سیر کنیم این مسئله به وجود می آید. این از ویژگی های مثبت یک پوشک است یا از ویژگی های منفی آن؟ اما این مسئله زمانی به بهترین شکل ممکن صورت میگیرد که کیفیت جذب پوشک در حد مناسب و استاندارد باشد، ویژگی که در اغلب محصولات سلولزی (ایرانی یا خارجی) به خصوص پوشک بچه علیرغم تبلیغات فراوان عملا اتفاق نمیافتد. در انتخاب بهترین پوشک بچه راحتی کودک در الویت قرار دارد. کودک شما در این سن تازه شروع به چهار دست و پا رفتن کرده است. نوزادان تازه متولد شده در مقایسه با نوزادان بزرگتر پوشک بیشتری کثیف می کنند. شما باید هزینه در حدود ۱۴۰ هزار تومان در هر ماه برای پوشک بچه بپردازید که این برآورد تقریبی است، برخی از پوشک ها ارزان و برخی گران است، برای انتخاب پوشک با کیفیت بالاتر باید پول بیشتری بپردازید، بنابراین باید در مورد بودجه خود فکر کنید و فراموش نکنید که نوزادان به سرعت رشد می کنند پس دیگر پوشک سایز کوچک برای نوزادان جوابگو نیست.