بهترین پوشک بچه ایرانی و خارجی موجود در بازار [12 مدل محبوب]

از ویژگیهای بهترین پوشک بچه مای بیبی میتوان به چسبهای مطمئن و محکم، نوارهای کناری با ویژگی 30% کشسان بیشتر، بسته شدن متناسب با بدن کودک و راحتی تحرک کودکان اشاره کرد. یکی از ویژگیهای بارز پوشکهای کودک کانفی، لبههای جانبی ضد آب است که از عبور رطوبت به بیرون جلوگیری مینماید. عروسکهایی که ادرار میکنند بهترین دوستان و آموزشیاران کودک در این روزها خواهند بود. نگران نباشید اگر کودک شما در بالا یا انتهای پایین نمودار وزن قرار دارد این به این معنی نیست که آنها پیش از بیش از حد کم وزن یا چاق هستند این اندازه گیری در واقع سلامت آنها را به شما بازگومی کند یک میزان ثابت افزایش وزن در طول یک خط مشخص در نمودار رشد است. این قضیه می تواند به سلامت و تغذیه مادر در دوران بارداری و همچنین ترکیب ژنتیکی که از هر دو والدین به ارث می برد بستگی دارد. چـه چیزی باعث آن می شود و چگونه می توان ازآن پیش گیری کرد؟ چـه کسی هست کـه بخواهد چنین مواد مضری را در تماس با بدن نوزاد خود قرار بدهد؟ 1. قبل و بعد از تعویض پوشک، دستهای خود را بهخوبی بشویید. برای جلوگیری از پخش شدن بوی بد پوشک، پوشک کثیف را فورا ببندید و در کیسهای در بسته در کیسه زباله بیندازید و هر روز کیسه زبالهتان را خالی کنید.

هنگام تعویض پوشک، دستتان را روی بدن کودک بگذارید و او را نگه دارید. اگر تا بحال برای اینکـه چک کنید بچه ادرار کرده اسـت یا نه، دستتان را داخل پوشک کرده باشید، این قضیه را خوب می دانید. 3- به هیچ عنوان از پوشک های قدیمی پلاستیکی استفاده نکنید چون حساسیت را بیشتر می کنند. ممکن است بدون توجه به فاکتورهای خرید، برای خرید پوشک بیشتر به توصیه اطرافیان اعتماد کنید. برای مثال بیشتر برندهای معروف پوشک برای نوزادی با وزن دو تا پنج کیلوگرم پوشک سایز یک را توصیه میکنند. چرا که انتخاب سایز کوچک برای نوزاد باعث میشود اصطلاحاً پوشک پس بدهد و استفاده از سایز بزرگتر برای او باعث میگردد پوشک شل و بدفرم به نظر بیاید. بعد از پوشک بارلی، پوشک مرسی از پرطرفدارترین مارک های ایرانی است که کش دور کمر باکیفیت و چند لایه جاذب مرغوب دارد. چون نوزادان پسر موقعی که ادرار میکنند ممکن است به همه طرف ریخته شود، بنابراین بعد از هر نوبت ادرار کردن باید ناحیه تناسلی و باسن نوزاد شسته و تمیز گردد. هرساله، حدود 5 میلیارد پوشک یکبار مصرف در آشغال دان هاي ایران ریخته می شود. بنابر این، تعداد زیادی از والدین نوزادان کهنه پیچ شده با پارچه تصمیم می گیرند کـه راه حل تمرین دستشويي رفتن راکه سریع اسـت و کمی کثیف کاری دارد انتخاب کنند.

مـا میدانیم اکثر والدین وقتی انتظار در آغوش گرفتن فرزندشان را می کشند بـه آموزش دستشويي رفتن بـه نوزادشان فکر نمیکنند. با توجه به این موضوع که نوزاد تا شما حدودا تا 7 ماهگی از شیر تغذیه می کند مدفوع او آبکی و شل می باشد! چگونه متوجه شویم که زمان تعویض پوشک فرا رسیده است؟ همچنین بهتر است در طول شب چندین بار پوشک را عوض کنید تا دچار سوختگی ادرار نشود. این وسیله از پنبه یا الیاف قابل جذب است تا سبب ادرار سوختگی نشود. پوشک باید از مواد ضد حساسیت ساخته شده باشد؛ همچنین این وسیله نباید روی ران کودک جا بیاندازید و یا گلوله گلوله بشود. حدود 500 سال طول می کشد تا یک پوشک لاستیکی بطور کامل تجزیه شود. پوشک چیکو از بهترین برند پوشک بچه می باشد و ساخت کشور ایتالیا است. این پوشک ازنظر جذب رطوبت قدرت فوقالعادهای دارد. اگر بـه دنبال آن هستید کـه در زمینۀ مراقبت از نوزادان پیشرو باشید، دراین زمینه استفاده از پوشک پارچه اي یکی از بایدها بـه شمار می رود.دلایل انتخاب این پی پی نگه دارها، متنوع و فراوان اسـت. بله، یعنی باعث سرطان می شوند.

یک لایه نازک از این کرم ها باعث می شود که پوست کودک نرم شود و محافظی در برابر تماس مستقیم پوست با ادرار و مدفوع داشته باشد. در این مرحله کودک شما شروع به حرکت می کند و کمی افزایش وزن نسبت به تولدش مشاهده می شود در مورد تغذیه کودک او همچنان باید از شیر مادر با همان فرم پستان مادر تغذیه شود. سعی کنید در فواصل بین تعویض پوشک ها کمی کودک بدون پوشک باشد. پوشک پارچه اي در واقع رطوبت را کاملا در لایهي میانی جذب میکند کـه طبق معمول از مواد جاذب ساخته می شود، موادی مانند میکروفیبر و بامبو. در روی دیگر ماجرا، والدین کودکانی کـه با پارچه پوشک شدهاند در می یابند کـه احتمال چنین تجربه اي برای شان بسیار کمتر اسـت. در حالیکه والدینی کـه پوشک لاستیکی یکبار مصرف را انتخاب میکنند برای هر نوزاد بیش از صدهزار تومان خرج میکنند، والدین کهنهپیچ کننده با پوشک پارچهاي هرگز وادار نیستند از همان سرمایهگذاری اولیه پول بیشتری خرج کنند سرمایه گذاری کـه در بدو امر درصدی از 100،000 تومان خواهد بود! البته نمیتوان انتظار کیفیت جذب بسیار بالایی از این پوشک داشت. سعی کنید به سراغ مدل های با کیفیت یک بار مصرف و یا پارچه های نرم و پنبه ای بروید.