بهترین پوشک بچه ایرانی و خارجی موجود در بازار [12 مدل محبوب]

تعویض مارک پوشک : بهتر است برند پوشک نوزادتان را عوض کنید و برندی دیگر تهیه کنید. بهترین مارک پوشک بچه کدام است؟ بهتر است پوشک را تند تند عوض نمایید زیرا رطوبت موجب این عارضه میشود. تعویض سریع تر پوشک : پوشک را مرتب حتی در خواب کودک تعویض نمایید و نگذارید بیش از حد بماند. ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین برند پوشک بچه در بازار آشنا کنیم. دارد، بنابراین پیدا کردن پوشک مناسب که کاملا با ویژگی های نوزاد شما سازگار باشد به آزمون و خطا نیاز دارد. گاهی نیز پوشک را بسیار سفت و محکم میبندید. زمانی که قیمت پوشک پریما را با دو برند دیگر مقایسه کنیم، متوجه میشویم که قیمت این برند کمی بالا است. قسمتی از پوشک که نوارهای چسبدار دارد، پشت آن است. قیمت پوشک مولفیکس نیز در محدوده گستردهای قرار میگیرد که بسته به ویژگیهای مختلف آن متفاوت است. پوشک بهترین جا برای آنهاست و میتوانند باعث بروز عفونتهای باکتریایی شوند. این جوشهای ریز پدید آمده در اثر عفونت قارچی میتوانند به تاولهای چرکی تبدیل شوند. یکی دیگر از اهدافی که در خرید پوشک دنبال میشود، جلوگیری از عفونت ادراری و پوستی به دنبال مصرف متعدد است.

محصولی که مشاهده میکنید پوشک شورتی «پمپرز» میباشد که در سایزهای مختلفی به بازار عرضه شده است. بچه ها هر بار که دفع ادرار یا مدفوع می کنند یا حداقل هر دو تا سه ساعت یک بار نیاز به تعویض پوشک خود دارند. نوزادان به دلیل اینکه دفعات زیادی ادرار و مدفوع میکنند، حتی با وجود تعویض سریع پوشک بخاطر حساس بودن پوستشان دچار این مورد میشوند. که معمولا این مشکل به راحتی قابل درمان است مگر اینکه وارد مرحله ی حاد شود. این مشکل ممکن است بخاطر موارد زیادی پیش بیاید که به راحتی قابل درمان است. با این حال، برندهای دیگری نیز وجود دارند که با کیفیت مناسب و قیمت کمتری قابل تهیه هستند. در آخر باید خاطر نشان کرد که با توجه به این که پوشک بچه جزو محصولات بهداشتی محسوب می شود بنابراین باید در خرید آن دقت لازم را به خرج داد و پوشک مناسب و با کیفیت را جهت استفاده کودکان انتخاب نمود. در هر حال در مورد جوشهای عفونی و زخمهای باز روی پوست نوزاد و یا بروز تب باید نگران بود و به پزشک مراجعه کرد و در مورد باقی بثورات سطحی میتوان از درمان خانگی جوش پوشک استفاده نمود.

عرق سوز شدن نیز باعث میشود پوست نوزاد قرمز و ملتهب شده و دچار جوش شود. یک سری پمادهای محافظ نیز وجود دارد که میتوانید از داروخانه تهیه کنید و اگر کودکتان پوست حساسی دارد استفاده کنید. اگر پوست نوزاد تاولهای چرکی داشت زودتر به پزشک مراجعه کنید. سه یا چهار روز این کارها را انجام دهید و اگر ادامه داشت حتماً به نزد پزشک متخصص اطفال بروید. بهتر است در این موارد از درمان جوش پوشک در خانه خودداری کرده و نزد پزشک بروید. خشک نگهداشتن محل : از آنچه گفتیم مشخص میشود که یکی از بهترین راههای دچار نشدن به جوش پوشک برای نوزاد خشک نگهداشتن وی و رعایت بهداشت است. که پوشک بچه یک بار مصرف رایج ترین گونه از پوشک ها است، این نوع پوشک قیمت بالا و ویژگی های متفاوتی دارد. از ویژگی های بارز این پوشک نوزاد می توان به تکنولوژی مایکرو پرلز، جذب بسیار سریع مایعات، سوراخ های ریز در لایه بیرونی و انعطاف پذیری نوار های کناری اشاره کرد. های پارچه ای دارند .

پوشکها مواد شیمیایی و یا عطر خاصی دارند که ممکن است کودک به آن حساسیت داشته باشد. ممکن است نوزاد به مواد آن حساسیت داشته باشد. حساسیت داشتن نوزاد به پوشک از دیگر عواملی است که باعث بروز جوش میشود. اصولا کودکان تا 15 ماهنگی دوبار دچار جوش پوشک میشوند. انتخاب پوشک مناسب مانع میشود که کودکتان به اگزمای پوشک و عفونتهای قارچی و برفک مبتلا گردد. درست است که برخی از آنها قدرت جذب بالایی دارند، اما پوست کودک نیز حساس است. اگر انتقال به خوبی صورت نگیرد پوست کودک مدام مرطوب خواهد بود و از آنجایی که این رطوبت آلوده است موجب ایجاد حساسیت پوستی شده و در موارد بدتر موجب سوختگی و عفونت ادراری در کودک میشود. یکی از عوامل این راحتی علاوه بر عدم حساسیت دادن کودک به مواردی مثل جنس الیاف، جنس چسب (گاهی حتی چسب پوشک سبب ایجاد حساسیت و خراشیدگی در پای کودک میشود) و پودر جاذب به کار رفته در پوشک، راحت بودن کودک در الویت قرار دارد. پس از خوراندن هر غذای جدید به کودک چند روزی غذای جدیدی را به او ندهید تا ببینید آیا این جوشها حاصل از حساسیت غذایی نیستند.