بهترین پوشک بچه ایرانی و خارجی موجود در بازار [12 مدل محبوب]

لایه فوق جاذب، رطوبت را به خود جذب کرده که این عامل موجب کاهش حساسیتهای پوستی خواهد شد. اگر قیمتهای این فروشگاه را با دیگر فروشگاههای اینترنتی و حضوری مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که نی نی بازار همواره بهترین قیمت را به شما ارائه میدهد؛ بهخصوص در حال حاضر که در آستانه تابستان، تمام محصولات پوشک نی نی بازار با تخفیف ویژه عرضه میشوند. این کار باعث بیدار شدن شما و نوزاد شده و بدون هیچ مزیت اضافی زمان کمتری برای خوابیدن خواهید داشت. تلاش کنید تا نوزاد فکر نکند زمان بازی است! اگر نوزادتان با تکان خوردن هایش کار را برای شما سخت می کند، می توانید از چند اسباب بازی کوچک که می تواند آنها را در دست هایش بگیرد برای سرگرم کردن او استفاده کنید. نی نی لند بزرگترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی نوزاد درایران کلیه کالاهایی که نوزاد شما نی نی لازم دارد (شیشه شیر- سرشیشه – پستانک و ملزومات – دندانگیر و تمام کالاهای مربوط به سلامت و بهداشت نوزاد و کودک – کالسکه و کریر – صندلی ماشین – اسباب بازی و …) از بهترین برندهای سیسمونی در تمامی سایزها و متنوع ترین مدل ها بر اساس هر سلیقه ای که در بازار موجود است از سایت نی نی لند خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

با این حال، متوجه شدهام که بسیاری از نوزادان وقتی به حد وزن بالاتر مشخص شده نزدیکتر میشوند احتمال بیشتری دارد لباس خود را خیس کنند. اولین بار چه زمانی متوجه علائم و نشانه های کودک خود شدید؟ اگر مدفوع در پوشک نیست آن را کمی فشار دهید تا متوجه شوید که آیا پر به نظر میرسد یا نه. وقتی پوشک با فشار دادن پر و سنگین به نظر میرسد و همچنین هر بار که نوزاد مدفوع میکند پوشک را عوض کنید. نوزاد اغلب شبها نیز مدفوع میکند و شما مجبورید پوشک را عوض کنید. اما بهجز آن قیمت پوشک نیز بسیار مهم است. قیمت پوشک مولفیکس نیز در محدوده گستردهای قرار میگیرد که بسته به ویژگیهای مختلف آن متفاوت است. ازآنجاییکه این پوشک از خارج از کشور وارد میشود، قیمت آن نیز نسبتا بالا است البته باید گفت که قیمت پوشک مولفیکس در مقایسه با ویژگیهای آن بد هم نیست. این امر نه تنها باعث میشود کنترل کودک برایتان دشوار شود بلکه میتواند باعث انتشار میکروبها در فضا نیز بشود. نوع ترکیهای این پوشک وارداتی بوده و نوع داخلی آن توسط شرکت پارس حیات تولید میشود. پوشک مولفیکس دارای دو نوع داخلی و ترکیهای است. بنابراین بهتر است قبل از خرید پوشک مولفیکس داخلی از سازگاری آن با پوست کودکتان مطمئن شوید.

با این حال، بیشتر پوشکها نوزاد را تا 12 ساعت خشک نگه میدارند و درنتیجه تا زمانی که نوزاد مدفوع نکرده، خارش شدید نداشته یا خیلی ناراحت به نظر نمیرسد از عوض کردن پوشک در طول شب اجتناب کنید. پوشکهای پارچهای (کهنه) اقتصادیتر بوده و گاهی اوقات برای نوزادانی که خارش شدید میگیرند مناسبتر هستند. اگر دچار این مشکل شدید سایز پوشک را زودتر عوض کنید. ما در ادامه نحوه عوض کردن نوزاد را به طور کامل شرح دادهایم. روش تمیز کردن کودک پس از تعویض پوشک بایستی باسن و اندام تناسلی او کاملا تمیز شود و بعد پوشک دیگری به او پوشانده شود. همچنین تعویض کردن پوشک روی سطح صاف، به مراتب راحتتر است. از یک سو، بعضی از والدین آنقدر به تعویض پوشک نوزاد مسلط هستند که این کار را در چشم برهم زدنی انجام میدهند اما از سوی دیگر، عدهای از والدین کاملاً در این قضیه ناشیاند و برای اجرای صحیح آن نیاز به زمان، دقت و پشتکار دارند. در صورت تمایل میتوانید از دستورالعمل مرتبط با وزن روی بسته پیروی کنید.

در این صورت آن را عوض کنید. خوب، در صورتی که نوزاد مدفوع کرده پوشک را در عرض پنج دقیقه عوض کنید. محصولی که میبیینم مدل جدید پوشک برند معروف و معتبر «مایبیبی» است. مای بیبی (My Baby) از برندهای خوشنام و معروف است که از دهه هفتاد تاکنون، جای خود را در سبد خرید خانوادههای ایرانی بازکرده است. اولین گزینه برای عوض کردن پوشک در شب این است که بهسادگی این کار را انجام ندهید! اگر کودک شما برای اندازه پوشکی که در حال حاضر می پوشد، به بالاترین حد وزن خود رسیده است، احتمالاً زمان آن رسیده است که سایز پوشک را عوض کنید. اندازه پوشک بخش مهمی از یافتن پوشک مناسب برای کودکتان می باشد. اکثر مادران و پدرهای جدید به اندازه کافی از این کرم، بر روی پوست نوزاد، قرار نمیدهند. علاوه بر آن درباره نمونه داخلی شکایتهایی در خصوص سیاه شدن پوست کودک یا ایجاد حساسیت وجود دارد. دو نوع پوشک بچه رایج وجود دارد : ۱- پوشک بچه یک بار مصرف ۲- پوشک بچه پارچه ای.