بهترین برند پوشک بچه در سال 1400 + (ویژگی و نکات قبل از خرید)

اگر کودک دختر است، ناحیه تناسلی را از جلو به عقب تمیز کنید تا میکروبها به واژن وارد نشود. اگر قیمت پوشک بچه ارزان است، حتما کیفیت آن را بررسی کنید و اگر استانداردهای لازم را ندارد، سلامت فرزندتان را به خطر نیندازید. یکی، دو بار دیدن چنین نشانهای در پوشک نباید شما را نگران کند اما اگر تکرار شد یا در آن خون مشاهده کردید، حتما باید با پزشکش تماس بگیرید. کودک شما با به تن داشتن یک پوشک خوب و راحت که او را آزار نمیدهد و این ویژگی را دارد که با قدرت جذب بالا، باعث جدا شدن ادرار و مدفوع از بدن و فرو رفتن آن در پوشک شود، میتواند خوب و راحت بخوابد و حتی کمتر گریه کند. بهترین پوشک کودک پوشکی است که ادرار و مدفوع را به لایه های زیرین خود برده و از پوست کودک محافظت کند. برای تمیزکردن نوزادان دختر، دستمال/ حوله را از جلو به عقب بکشید؛ به این شکل از سرایت باکتریهای عفونتزا به نواحی دیگر جلوگیری میکنید.

پس از قرار دادن کودک در جای مناسب، پوشک او را باز کرده و سپس پاهای او را از مچ گرفته و بلند کنید. در این قسمت از وب سایت فروشگاه اینترنتی پارسان پاک می خواهیم در رابطه با خرید پوشک نوزاد با شما عزیزان صحبت کنیم و محصولاتی را در این خصوص برای شما عزیزان معرفی نماییم . ممکن است تعویض پوشک در اوایل کار برایتان سخت باشد، اما جای نگرانی نیست؛ پس از مدت کوتاهی مهارت پیدا میکنید و کارتان بهمراتب سادهتر میشود. جای نگرانی نیست. خیلیها چنین تجربههایی داشتهاند، بهویژه کسانی که قبلا با بچهها سروکار نداشتهاند. همینکه در طول روز، طی روندی منظم، پوشک بچه را عوض کنید، کفایت میکند و نیازی نیست خیلی وسواس به خرج دهید (مثلا بچه را برای تعویض پوشک، شبهنگام، از خواب بیدار کنید). با خرید از داروخانه ها نیازی نیست نگران کیفیت پایین یا تاریخ مصرف گذشته محصولات باشید. جنس: جنس لایهٔ رویی پوشکهای یکبارمصرف بهتر است از کتان باشد. پوشک های یکبار مصرف مانند پمپرزها و بامبو طوری طراحی شده اند که از طرفین نم پس ندهند و زمان خیس شدن پوشکهای یکبار مصرف را نمی توان به راحتی فهمید.

تعویض پوشک نوزاد در وقت و زمان معین اهمیت زیادی دارد بهترین زمان تعویض پوشک نوزاد دختر و پسر را از دیدگاه پزشکان در ادامه بررسی خواهیم کرد. بهتر است تعویض پوشک را با وقفههای ۲ تا ۳ساعته انجام دهید. البته اسید موجود در ادرار باعث بروز ناراحتی پوستی میشود و توصیه میکنیم بهمحض بیدارشدن، کار تعویض پوشک را انجام دهید. سپس باسن نوزاد را با دستمال کاغذی خشک کنید و اجازه دهید که کودک برای مدتی بدون پوشک دست و پا بزند. در اینترنت ودر فضاهای مجازی گروههاي بسیار زیادی هستند کـه میتوانید ازآنها پوشکهاي دست دوم و خانگی «دست ساز» تهیه کنید. ۱۱. با دست دیگر، یکی از چسبهای پوشک را باز کنید و آن را سر جایش محکم کنید؛ سپس چسب دیگر را هم سر جایش ببندید. لایه رویی اکثر پوشکها از جنس پلاستیک تولید میشود که متاسفانه از تنفس طبیعی پوست جلوگیری میکند و ممکن است باعث ایجاد التهاب، سوزش و سوختگی در پوست کودک شود. برای چند هفته ابتدایی ، ممکن است یک نوزاد تازه متولد شده روزانه به 10 پوشک بچه نیاز داشته باشد.

و فقط محض اینکـه ممکن اسـت دچار سوء تفاهم شده باشید عرض می کنم کـه، نه، شـما وادار نیستید فقط و فقط بـه پوشک پارچه اي فکر کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که هرچه سایز پوشک بچه کوچکتر باشد، اغلب تعداد پوشک بچهٔ بیشتری در هر بسته پوشک وجود دارد. نوزادان در سال اول زندگی خود معمولاً به سرعت رشد میکنند، بنابراین زمان کمتری را در پوشکهای با سایز کوچکتر میگذرانند ولی کودک شما در سالهای بعد از یک سالگی تعداد پوشک بچهٔ بیشتری مصرف میکند. بیشترین قدرت جذب در پوشک های بچه را دارد و همراه با لایه بیرونی کاملاً قابل تنفس به این معنی که سطح آن دارای سوراخ های ریز است که به این وسیله گرما و بخار را به بیرون هدایت کرده تا پوست حساس بچه خشک و راحت بماند و این لایه پشتی از جنس پلاستیک نمی باشد. پوشک تمیز را جایگزین آن کنید. چند وقت یک بار باید پوشک بچه را تعویض کرد؟ اگر از پوشک های پارچه ای استفاده می کنید باید طریقه تعویض و زمان تعویض پوشک نوزاد را بدانید.