بهترین برند پوشک بچه در سال 1400 + (ویژگی و نکات قبل از خرید)

هنگام خرید پوشک بایستی این نکته را در نظر بگیرید که پوشک فاقد کلر، عطر یا رنگ باشد. برای حل آن بایستی به دنبال پوشکی باشید که یک لایه خشک کننده داشته باشد. اما با این حال این پوشک ها دردسر های شستن و خشک کردن مجدد را دارند. چرا که بدون دردسر رفت و آمد و خستگی در خیابان، به راحتی میتوانید محصول مورد نظر خودتان را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. اما سن کودک خود را هم در نظر بگیرید. هم چنین شما پس از ۲ سالگی فرزند خود تازه متوجه خواهید شد که در این مدت چه هزینه های کلانی برای یکی از لوازم دور ریختنی فرزند خود خرج کرده اید. از ویژگی های بهترین پوشک بچه مای بیبی می توان به چسب های مطمئن و محکم، نوار های کناری با ویژگی ۳۰ درصد کشسان بیشتر، بسته شدن متناسب با بدن کودک و راحتی تحرک کودکان اشاره کرد.

از گرون ترین ها که پوشک پمپرز و پریماس تا قیمت های متوسط برند مولفیکس و مای بیبی. در نظر داشته باشید که نوزاد تا 6 ماهگی به سرعت رشد می کند. مطمئنا قبل از خرید پوشک این قبیل سوال ها به ذهن شما خطور کرده است و باید گفت که مشورت از دیگران و افرادی که بچه دارند می تواند کار شما را راحت تر کند. نکات بیان شده در قسمتهای قبل تنها بخش از تجربیات مادران در برخورد با انواع پوشك بوده است. چرا که تفاوت پوستی بین دو فرزند از یك خانواده بسیار دیده شده و امکان دارد یک پوشک برای نوزادی مناسب باشد و برای دیگری مناسب نباشد. از طرفی می تواند کار شما را سخت تر کندزیرا مدل پوشک می تواند دو اثر متفاوت نسبت به دو بچه داشته باشد، به این دلیل که نوع پوست هر کودک با دیگری فرق دارد و این امری تعجب آور نیست. به همین جهت مادران باید در زمان خرید به ضد حساست بودن، مواد به کار رفته و قابلیت چرخش هوا در آن توجه کنند. علاوه بر موارد بیانشده مادران باید توجه کنند که پوشک نباید بیشتر از چهار انگشت بین پاهای نوزاد فاصله بیندازد و کش های دور آن پس از مدتی روی پاهای نوزاد خطوط قرمزی را ایجاد نکند.

سپس با استفاده از دستمال مرطوب کودک ، پارچه دستشویی ، قسمت پایین و اطراف آنها را پاک کنید. اکنون پوشک قدیمی آنها را باز کنید و در حالی که پوشک را بر می دارید ، قسمت پایین بدن آن را با قسمت داخلی پوشک پاک کنید. پوشک های یکبار مصرف حدود 1 تا 2 درصد زباله های جامد را تشکیل می دهند ، در حالی که پوشک های پارچه ای از آب و انرژی بیشتری در شستشو استفاده می کنند و به آلودگی آب و هوا می افزایند. کودکان معمولاً تا رسیدن به سن از پوشک گرفتنشان، هزاران پوشک بچه مصرف میکنند، بنابراین جای هیچ شکی نیست که تا پایان این دوره، خودتان یک راهنمای باتجربه در مورد نحوهٔ انتخاب سایز مناسب پوشک نوزاد شوید، اما تا آن زمان بهتر است نکاتی را بدانید تا خاطرتان از هر جهت آسوده باشد. با وجود این، بر اساس آمارهای موجود و تجربیات مادران میتوان گفت که نوزادان تا سن یک سالگی معمولاً از سایزهای یک تا سه پوشک نوزاد استفاده میکنند. سطح فوقانی این محصول به علت وجود لوسین، بسیار نرم و لطیف است. هنگام پوشیدن پوشک جدید ، اطمینان حاصل کنید که قسمت جلوی پوشک بین پاهای آنها و در همان سطح پشت قرار گرفته است .

بیشترین قدرت جذب در پوشک های بچه را دارد و همراه با لایه بیرونی کاملاً قابل تنفس به این معنی که سطح آن دارای سوراخ های ریز است که به این وسیله گرما و بخار را به بیرون هدایت کرده تا پوست حساس بچه خشک و راحت بماند و این لایه پشتی از جنس پلاستیک نمی باشد. میتونید توی فروشگاه اینترنتی نی نی پی به قسمت خرید پوشک بروید و با یک کلیک هر مدل پوشکی که برای کودک شما مناسب هست رو به سبد خرید منتقل کنید و بعد از طی کردن یه مسیر خیلی ساده، منتظر بمونید تا تیم نی نی پی خیلی سریع پوشک رو به دست شما برسونن. پوشک پریما که جذب بسیار بالایی دارد و از خیس ماندن پوست و حساسیت پوستی کودک، تراوش و نشت بو جلوگیری میکند. برخی برندها برای افزایش راحتی و تناسب پوشک با بدن کودک، این دسته بندی را با سایزهای بیشتری ارائه میدهند. اما این مواد شیمیایی کدامند؟